Těhotná Agáta Hanychová má zápal plic. Navzdory svému požehnanému stavu musí brát antibiotika

Těhotná Agáta Hanychová má zápal plic. Navzdory svému požehnanému stavu musí brát antibiotika Zdroj: Profimedia

Začátek roku 2023 se Agátě Hanychové příliš nevyvedl. Jak těhotná modelka sama přiznala na Instagramu, aktuálně bojuje se zápalem plic a bere antibiotika. Agátu Hanychovou, která má termín porodu koncem letošního dubna, podle jejích slov nemoc pořádně skolila, leží a je schopná si udělat maximálně čaj.

O tom, že Agáta Hanychová aktuálně prodělává zápal plic, své fanoušky informovala ve svých instastories. Každopádně už silvestrovské oslavy strávila doma pod peřinou a s vysokými teplotami.

“Tak holčičky, tenhle Silvestr. Já mám tak asi 39. Jedinej, kdo chtěl jít na diskotéku, a smutně se tu sám musí opíjet bílým vínem, je náš statečný zachránce, který nám vaří čaje,” zveřejnila Agáta Hanychová 31. prosince na Instagramu video, v němž je vidět, jak ji starostlivě opečovává její partner Jaromír Soukup.

Zdroj: Shutterstock Jenže čajíčky nestačily a Agáta musí brát antibiotika, protože má zápal plic. “No to netuším, kde jsem ho chytla, ale poprvé jsem schopná si udělat max čaj… Jinak ležím,” postěžovala si modelka svým fanouškům.

“Je smutný, že chcete lítost… Ale přitom jste si to udělala sama svým dětinským chováním v Alpách,” vzkázal na Instagramu Agátě Hanychové jeden z jejích sledujících. Odkazoval na to, že si Agáta Hanychová vyrazila po Vánocích užívat zimních radovánek na hory, odkud se vrátila domů nemocná.

“Myslíte, že ze dvou jízd na snb (snowboardu) se dá chytit zápal plic? Aha… Tak prosím nikdy nejezděte na snb,” odpověděla na nepatřičnou poznámku modelka s přehledem.

Přejeme Agátě Hanychové spoustu zdraví a brzké uzdravení!

Zdroj: Instagram.com/agatahanychova
Autor:
Publikováno: 3. 1. 2023 09:29 Nahlásit obsah