Kategorie Antibiotika

Článek
Zánět močových cest vyléčíte i přírodní cestou: Zabírají brusinky, lichořeřišnice i petrželová nať
Zánět močových cest vyléčíte i přírodní cestou: Zabírají brusinky, lichořeřišnice i petrželová nať Zánět močových cest zažila snad každá žena. Tato nepříjemná infekce, která se projevuje zejména nepříjemným pálením při močení a bolestí v podbřišku, nás postihuje v průběhu celého roku. Pokud nedůvěřujete antibiotikům, můžete zánět močových cest vyléčit i přírodní cestou. Jaké bylinky a další přírodní přípravky jsou v tomto případě nejúčinnější?
Článek
Ženě se po nasazení antibiotik objevila podivná alergická reakce. Na jazyku jí začaly růst chlupy
Ženě se po nasazení antibiotik objevila podivná alergická reakce. Na jazyku jí začaly růst chlupy I když lidé často používají rčení „má chlupatý jazyk“, aby o daném člověku řekli, že je mlsný, je to pouze obrazně řečeno a ve skutečnosti u nikoho z nás se ochlupení na jazyku nevyskytuje... Tedy až na ženu z našeho příběhu.
Článek
Tichá hrozba aneb jak poznat příznaky chlamydií?
Tichá hrozba aneb jak poznat příznaky chlamydií? Chlamydie patří mezi nejčastější pohlavní nemoci, a jak se ukázalo, i přes to, že je snadno léčitelná, její přecházení může způsobit spousty komplikací a pro nemocného se může stát velmi nebezpečnou. Statistiky udávají, že až 75 % nemocných žen na sobě nepociťovalo žádné příznaky, což je obrovským rizikem.
Článek
Vážné infekční onemocnění se vrací. Na tyto příznaky u svých dětí dávejte pozor
Vážné infekční onemocnění se vrací. Na tyto příznaky u svých dětí dávejte pozor Bohužel, ať se rodiče snaží sebevíc, své dítě nedokážou ochránit před nemocemi, které se především mezi dětmi šíří rychlostí světla. Jednou z takovýchto nemocí je i spála, na kterou mnoho rodičů již zapomnělo, avšak nyní se u dětí začíná znovu objevovat.
Článek
Nejsilnější přírodní antibiotikum proti zánětům a plísním!
Nejsilnější přírodní antibiotikum proti zánětům a plísním! Tento recept používali v dřívějších dobách mniši po celé střední Evropě. Postupně si získal velkou popularitu hlavně díky své jednoduchostí a především účinnosti.
Článek
Jak vám mohou pomoci přírodní antibiotika?
Jak vám mohou pomoci přírodní antibiotika? Antibiotika jsou bezpochyby zázrakem moderní medicíny a jejich užívání mělo zásadní vliv na kvalitu lidského života. Přesto však antibiotické účinky nenajdeme jen v pilulkách z lékárny, ale i v mnoha potravinách, které se zcela běžně nacházejí v naší domácnosti.