Kategorie Těhotenství

Článek
Herečka Patricie Pagáčová nafotila těhotenské snímky pod vodou. Bývalá hvězda Ulice se podobá mořské víle
Herečka Patricie Pagáčová nafotila těhotenské snímky pod vodou. Bývalá hvězda Ulice se podobá mořské víle Bývalá hvězda Ulice a porotkyně SuperStar Patricie Pagáčová je v radostném očekávání. Své rostoucí těhotenské bříško se rozhodla zvěčnit neobvyklými fotkami, které vznikly pod vodou. Patricia Pagáčová vypadá na pořízených snímcích překrásně. Ostatně, můžete se o tom přesvědčit také na jejím Instagramu.
Článek
Těhotná moderátorka Monika Leová to má za pár. Těhotenské bříško jí opravdu sluší
Těhotná moderátorka Monika Leová to má za pár. Těhotenské bříško jí opravdu sluší Moderátorka Monika Leová si pomalu balí tašku do porodnice. Se svým manželem Martinem Košínem se těší na to, až na světě zanedlouho přivítají svou prvorozenou holčičku. Oblíbená moderátorka, herečka a miss se ještě stihla na Instagramu pochlubit sérií těhotenských fotek, kterou nafotil právě její manžel.
Článek
Těhotná Veronika Kopřivová si užívá v Dubaji. V sedmém měsíci těhotenství se vypravila i do pouště
Těhotná Veronika Kopřivová si užívá v Dubaji. V sedmém měsíci těhotenství se vypravila i do pouště Jágrova ex Veronika Kopřivová vyrazila za sluncem, mořem a dobrodružstvím do Dubaje. Tato krásná blondýnka, která je nyní v sedmém měsíci těhotenství, do exotické destinace vycestovala se svým partnerem a otcem miminka Miroslavem Dubovickým. Jak si to Veronika Kopřivová v Dubaji vůbec užívá?
Článek
Těhotná Martina Pártlová se pochlubila společnou fotkou s otcem svého dítěte. Podívejte se, jak jim to s Josefem Vařekou sluší
Těhotná Martina Pártlová se pochlubila společnou fotkou s otcem svého dítěte. Podívejte se, jak jim to s Josefem Vařekou sluší Zpěvačce a hvězdě 3v1 Martině Pártlové těhotenství přidává na půvabu. Na Instagramu nedávno prozradila, že bude mít holčičku. Těhotná Martina Pártlová, která je již v sedmém měsíci, nyní zveřejnila nové těhotenské fotky. Poprvé se pochlubila i společnou fotkou s otcem miminka, hudebníkem Josefem Vařekou. Co říkáte, sluší jim to?
Článek
Těhotná Zorka Hejdová to má za pár. Podívejte se, jak moc jí těhotenství sluší
Těhotná Zorka Hejdová to má za pár. Podívejte se, jak moc jí těhotenství sluší Moderátorku Zorku Hejdovou jsme byli spoustu let zvyklí vídat spolu s jejím manželem Mírou Hejdou v pořadu Snídaně s Novou. Pro oblíbenou moderátorku však nastává nová životní etapa. Je těhotná a brzy na svět přivítá miminko. Že Zorce Hejdové těhotenství nesmírně sluší, dokazují i fotky, které pravidelně přidává na svůj Instagram.
Článek
20letá dívka má čtyři partnery, s jedním je těhotná a s dalším zasnoubená. Jak to může fungovat?
20letá dívka má čtyři partnery, s jedním je těhotná a s dalším zasnoubená. Jak to může fungovat? Partnerské vztahy jsou různé. Někteří z nás mají pocit, že našli svého životního partnera. Další věčně hledají svou osudovou lásku. A najdou se i tací, jako 20letá dívka Tory Ojeda, která využila všech příležitostí, které jí život nabídl. V současné době má čtyři partnery, se kterými dokonce společně bydlí. Nepřijde vám to zvláštní?
Článek
Gabriela Koukalová je těhotná. Vrací se také ke svému rodnému příjmení Soukalová
Gabriela Koukalová je těhotná. Vrací se také ke svému rodnému příjmení Soukalová Biatlonistka Gabriela Koukalová, která nyní slaví moderátorské úspěchy v pořadu Show Time na CNN Prima, umí překvapit. Tato úspěšná Češka na svém Instagramu potvrdila, že se vrací ke svému dívčímu příjmení Soukalová. A co je ještě větší překvapení: Se svým partnerem Milošem Kadeřábkem čeká miminko.
Článek
Nejstarší miminko na světě je o necelé 2 roky mladší než jeho maminka. Je to vůbec možné?
Nejstarší miminko na světě je o necelé 2 roky mladší než jeho maminka. Je to vůbec možné? Život je plný paradoxů. I titulek tohoto článku, který vám pravděpodobně přišel absurdní, je pravdivý. Týká se manželů Tiny a Benjamina Gibsonových, kteří se neúspěšně pět let snažili o miminko. Poté se rozhodli pro umělé oplodnění s pomocí zmrazených embryí. A právě jedno z použitých embryí bylo pouze o dva roky mladší než nastávající maminka.
Článek
Těhotná Emma Smetana odjela před koronavirem na exotické Bali. V plavkách ukazuje bříško v 7. měsíci těhotenství
Těhotná Emma Smetana odjela před koronavirem na exotické Bali. V plavkách ukazuje bříško v 7. měsíci těhotenství Moderátorka Emma Smetana se se svým partnerem Jordanem Hajem a čtyřletou dcerkou Lennon izolovali na Bali. V exotické destinaci tráví několikatýdenní dovolenou. Jak napovídají fotky na Instagramu, užívají si ji plnými doušky. Emma Smetana je navíc již v sedmém měsíci těhotenství, má ovšem stále ukázkovou postavu.
(37) Načíst více