Eva Burešová si nechala ostříhat zničené vlasy. Podívejte se, jak v novém účesu prokoukla

Eva Burešová si nechala ostříhat zničené vlasy. Podívejte se, jak v novém účesu prokoukla Zdroj: Profimedia

Herečka, zpěvačka a nastávající dvojnásobná maminka Eva Salvatore Burešová se na Instagramu pochlubila novým účesem. Při poslední návštěvě kadeřnice si nechala svou dlouhou hřívu výrazně zkrátit a také si střihla ofinu. Podívejte se, jak to Evě Burešové v novém účesu sluší.

Eva Burešová aktuálně nosí pod srdcem své druhé děťátko, jehož tátou je její přítel, šéfkuchař Přemek Forejt. Jelikož tuto sympatickou herečku a zpěvačku brzy čeká velká změna v podobě narození druhého dítěte, rozhodla se také pro vlasovou proměnu.

Nastávající dvojnásobná maminka dala své dlouhé hřívě sbohem a rozhodla se pro radikální změnu účesu. 

Děkuji moc za hezké komentáře ohledně téhle vlasové změny. Já už jsem ji tolik potřebovala. Myslím, že to všichni znáte. Změny v životě většinou my holky odrážíme na změny vlasové,” napsala Eva Burešová na svém Instagramu.

Hvězda seriálu ZOO se svěřila do rukou šikovné kadeřnice, která jí na hlavě vykouzlila výrazně kratší sestřih doplněný o ofinu. Sama Eva Burešová již dříve na Instagramu přiznala, že má po roce účinkování v seriálu ZOO, kde její role Viki vyžadovala vlnitou hřívu, v důsledku častého krepování spálené vlasy. Kratší sestřih byl tedy pro herečku nevyhnutelným zásahem.

“Ty vlásky byly opravdu hodně zničené, takže jsme je šmikly tak, aby byly zase co nejvíce zdravé a pevné. Ofinka byla můj nápad, je střižená tak, aby se dala česat na takzvanou “záclonku”. Ano, vidím přes ni. Jsem z emo generace, jsme zvyklí, “ vyjádřila se ke své vlasové proměně Eva Burešová, která podotkla, že nemá žádnou barvu ve vlasech a že jde o její přirozený odstín.

"A na závěr. Vlasy se mi v těhotenství začaly rovnat samy. Žehličkám i kulmám se teď nějakou chvíli budu vyhejbat obloukem. Uvidíme, jak budou moje vlasy vypadat po porodu. S Natou mi nevypadaly a moji mamce taky nikdy po žádném porodu, tak snad to bude genetické," dodala nastávající dvojnásobná maminka.

Zdroj: Instagram.com/evabureshsalvatore, Super.cz
Autor:
Publikováno: 7. 7. 2022 11:00 Nahlásit obsah