Těhotná Katka Říhová z Evropy 2 prozradila, zda čeká holčičku, nebo chlapečka

Těhotná Katka Říhová z Evropy 2 prozradila, zda čeká holčičku, nebo chlapečka Zdroj: Shutterstock

Moderátorka Katka Říhová oznámila během ranního vysílání Evropy 2 radostnou novinku. Spolu s exmanželem Michalem se těší na nového člena rodiny. Katka nyní veřejně odhalila, zda čeká holčičku, nebo chlapečka. Na co ji tipujete?

Televizní a rozhlasová moderátorka Katka Říhová, kterou známe jako usměvavou kolegyni Leoše Mareše a Patrika Hezuckého, se podělila o radostnou novinku. V živém vysílání Evropy 2 prozradila pohlaví svého druhého miminka.

„Je to tak, že naše rodina se brzy rozroste. Tatínek Michal, já, starší sestra Sofinka a naše nová malá holčička,“ uvedla Katka během vysílání.

Katka při této příležitosti také požádala své posluchače o jedno přání: „Prosím vás, hlavně mi nepište, že to nevadí. My máme radost,“ zdůraznila s úsměvem.

Po tomto milém oznámení Katka sdílela na svém instagramovém profilu video, kde zachytila okamžik, kdy se s partnerem Michalem dozvěděli radostnou zprávu ohledně pohlaví jejich nenarozeného miminka. Z videa je patrné, jak moc je tato informace potěšila.

Katka Říhová s Michalem Říhou, se kterým již mají tříletou dcerku Sofinku, prožívají znovuobnovenou lásku. Dvojice, která se zná od střední školy, se po několika letech manželství rozvedla. Avšak jejich cesty se znovu spojily díky společnému pejskovi, který je stále udržoval v kontaktu. Po čase si uvědomili, že k sobě stále patří, a rozhodli se dát své lásce druhou šanci.

Nyní se celá rodina těší na nového člena, který jejich rodinu obohatí. Malá Sofinka se již připravuje na roli starší sestřičky a rodiče Katka a Michal se nemohou dočkat, až přivítají na světě svou druhorozenou dcerku.

Zdroj: Instagram.com/katkarihova, Super.cz, Super.cz
Autor:
Publikováno: 6. 6. 2024 15:22 Nahlásit obsah