Monika Bagárová přestala kojit: Takhle se jí proměnila postava

Monika Bagárová přestala kojit: Takhle se jí proměnila postava Zdroj: Profimedia

Jedna z nejkrásnějších českých zpěvaček Monika Bagárová se vrátila z prosluněné dovolené v Dubaji. Když zveřejnila video na Instagramu, její fanoušci si rázem všimli změn její postavy. Zdá se, že tato změna byla nevyhnutelná, protože zpěvačka přestala po dlouhých 4 letech kojit svou dceru Rumii. Jak se ale Monika vyjádřila k nepříjemným hejtům?

Krásná zpěvačka Monika Bagárová si po boku své nové lásky užívala slunného pobytu v Dubaji. Po návratu do Česka si však někteří její fanoušci všimli výrazné změny v jejím vzhledu, které nelze opomenout. 

Monika Bagárová sdílela na Instagramu video k nové skladbě, kde vystoupila v několika sexy kostýmech, které zdůraznily její křivky. Někteří fanoušci však podotkli, že zpěvačka působí o něco zaobleněji nežli obvykle.

 V komentářích pod videem se začaly šířit spekulace o možném těhotenství. Monika Bagárová však tyto dohady sama vyvrátila. Pro web Super.cz uvedla, že nedávno přestala kojit svou dcerku Rumii, což mohlo vést k mírnému přibírání váhy. Zároveň ale zdůraznila, že se stále cítí pohodlně ve svém těle a je vděčná za svou ženskou postavu.

Myslím, že je potřeba říct, že nejsem těhotná. Slibuji, že až budu, tak vám o tom moc ráda povím,“ napsala na Instagramu upřímně Monika Bagárová, která tak všem haterům vzala vítr z plachet.

Zdroj: Instagram.com/bagarovamonika, Super.cz

Autor:
Publikováno: 3. 4. 2024 11:27 Nahlásit obsah