Maminka ukázala břicho po porodu trojčat. Lidé ji pochválili za odvahu

Maminka ukázala břicho po porodu trojčat. Lidé ji pochválili za odvahu Zdroj: Shutterstock

Břicho po dětech se změní snad každé ženě. A co teprve, když porodíte trojčata! Předvést holou pravdu, která si na nic nehraje, se na sociálních sítích rozhodla dánská maminka trojčat Michella Meier-Morsi. Lidé ji chválí za odvahu a upřímnost.

Ženské tělo prochází po porodu velkými změnami. Pokud bylo těhotenství několikanásobné, jsou tyto změny ještě výraznější. Své o tom ví dánská maminka Michella Meier-Morsi, která na svět přivedla před 17 měsíci trojčata - chlapečky Charlese, Theodora a Gabriela.

Na sociálních sítích šla s pravdou ven již během těhotenství, kdy ukázala své obrovské břicho. Nyní šokovala v dobrém slova smyslu znovu. Bez obalu totiž sdílela, jak vypadá její břicho po porodu trojčat. Jejím třem synkům je v současné době 17 měsíců a že je všechny naráz odnosila, je na břichu maminky Michelle nesmazatelně znát.

“Po porodu trojčat jsem měla diastázu, kýlu a hodně uvolněnou kůži, takže jsem věděla, že moje břicho už nebude nikdy vypadat tak dobře jako před porodem,” napsala na Instagram upřímně dánská maminka, která má dohromady spolu s trojčátky už pět dětí.

Zdroj: Shutterstock Michella Meier-Morsi dodala, že je z toho, co její tělo dokázalo, ohromena. Na druhou stranu uvedla, že je ze vzhledu svého těla po dětech smutná a že je pro ni nepříjemné dívat se na to, jak vypadá. 

“Jsem nesmírně vděčná, že se nám dohromady narodilo pět krásných a zdravých dětí. Nevyměnila bych je za nic na světě. Přesto mě stále bolí, že mě tato těhotenství stála mé dřívější zdravé a silné tělo a také část mého sebevědomí,” doplnila mladá dánská maminka s tím, že sdílení jejího osobního příběhu na Instagramu je pro ni také určitou formou terapie.

Zdroj: Thesun.co.uk, Instagram.com
Autor:
Publikováno: 21. 6. 2023 09:17 Nahlásit obsah