Eva Burešová se předvedla v zrzavých vlasech. Co na její proměnu říkáte?

Eva Burešová se předvedla v zrzavých vlasech. Co na její proměnu říkáte? Zdroj: Shutterstock

Herečku Evu Salvatore Burešovou známe jako půvabnou brunetku. Nyní se na Instagramu ukázala v zrzavých vlasech. Fanoušci ji za její odvážnou proměnu pochválili s tím, že zrzavé vlasy k ní vážně sedí. Eva Burešová se vlasových proměn rozhodně nebojí. Dříve experimentovala třeba s blond nebo rudou či s divokými kudrlinami.

Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová dostala na Instagramu své fanoušky do kolen. Nově se jim totiž předvedla se sexy zrzavými vlasy, který jí velmi slušely. Bohužel nešlo o barvu, ale pouze o paruku. 

Oblíbená herečka, moderátorka a maminka čtyřletého Nathaniela by však měla změnu barvy svých vlasů opravdu zvážit. Dle pozitivních ohlasů jí zrzavé vlasy neskutečně sedí a vypadá v nich, jako kdyby se s nimi narodila.

I když ještě zrzavou barvu na svých vlasech reálně nikdy neměla, Eva Burešová se vlasovým proměnám rozhodně nebrání. Zvlášť během účinkování v televizní show Tvoje tvář má známý hlas její vlasy procházely častými barevnými změnami jako chameleon. 

Brunetka Eva Salvatore Burešová si tak vyzkoušela sexy kudrlinky, nebo blond či rudou v podobě vlasových paruk. A jak názorně předvedla ve svém posledním instagramovém příspěvku, s parukami rozhodně experimentuje i nadále. 

“Miluju toooo!!!! Už jste někdy měli na sobě paruku a reálně šli ven? Jaký to byl pocit ? Užíváte si proměny ?” napsala Eva Burešová ke své fotce, na níž má paruku se sexy zrzavými vlasy.

Eva Salvatore Burešová je nejen skvělá herečka a moderátorka, ale i zpěvačka. Do povědomí se dostala díky televizní soutěži Česko Slovensko má talent. Jako herečku ji znáte z televizních seriálů Modrý kód a Slunečná. Evu Burešovou si určitě pamatuje také jako účastnici a porotkyni televizní show Tvoje tvář má známý hlas.

Kromě úspěchů v pracovní oblasti se 27leté Evě Burešové daří i v osobním životě. Má čtyřletého syna Nathaniela a jejím partnerem je profesionální kuchař Přemek Forejt, který proslul coby porotce televizního pořadu MasterChef Česko.

Autor:
Publikováno: 19. 3. 2021 14:00 Nahlásit obsah