Karlos Vémola a Lela Ceterová čekají další miminko. Bude to chlapeček, nebo holčička?

Karlos Vémola a Lela Ceterová čekají další miminko. Bude to chlapeček, nebo holčička? Zdroj: Shutterstock

MMA zápasník Karlos Vémola a jeho snoubenka Lela Ceterová plánují na letošní červenec velkou svatbu. To ale není všechno. Jak Karlos prozradil během natáčení nového dílu Karlos Show, jeho partnerka Lela je těhotná. Zda to tentokrát bude chlapeček, nebo opět holčička, je vzhledem k Lelině počátečnímu těhotenství ve hvězdách.

Nové těhotenství Lely Ceterové není pro Karlose Vémolu překvapením. Slavný pár totiž další přírůstek do rodiny plánoval. Že se jim početí druhého miminka podařilo, si však nenechali pro sebe. Karlos Vémola toto tajemství odhalil během natáčení nového dílu Karlos Show.

“Jsem těhotná. Nikomu to hlavně neříkej,” přečetl MMA zápasník veřejně do kamer čerstvou SMS od své snoubenky Lely Ceterové. O té doby se Karlosův Instagram plní gratulacemi od jeho příznivců.

Zda bude mít Karlosova a Lelina dcerka Lili, která loni v prosinci oslavila teprve první narozeniny, bratříčka nebo sestřičku, je aktuálně jedna velká neznámá. Lela Ceterová je totiž v prvních týdnech těhotenství a že pod srdcem nosí miminko, na ní není ještě vidět.

V každém případě Karlos Vémola a Lela Ceterová nyní plánují nejen svatbu, ale také velkou rodinu. Jak MMA zápasník prozradil na Instagramu, rozhodně nezůstanou pouze u dvou dětí. Takže jestli se Karlos nedočká chlapečka nyní, bude mít dle svých slov i další pokusy.

“Lidi se mě ptají od té doby, co se to provalilo v Karlos show. Lela ví, že to není ani první, ani poslední. Jestli to bude chlapeček nebo holčička, to je úplně jedno. Protože jestli chlapeček nebude teď, tak to bude potom. Samozřejmě, že chci malého Terminátora, aby holky neměly takovou převahu doma. Ale když to nebude kluk teď, tak to bude kluk příště,” prozradil Karlos Vémola v živáku na svém Instagramu.

Autor:
Publikováno: 28. 4. 2021 12:00 Nahlásit obsah