Očekávaná vánoční reklama 2023 vás chytne za srdce. Její skryté poselství vybízí k zamyšlení

Očekávaná vánoční reklama 2023 vás chytne za srdce. Její skryté poselství vybízí k zamyšlení Zdroj: Shutterstock

Že se Vánoce 2023 rychle blíží, dokazuje nejen nabídka kamenných a internetových obchodů. Tradiční součástí předvánoční doby jsou také vánoční reklamy. K nejočekávanějším spotům patří každoročně vánoční reklama od společnosti Coca-Cola. Jejich letošní vánoční reklama 2023 vás skutečně chytne za srdce.

Vánoční reklama společnosti Coca-Cola pro rok 2023 nese název “Svět potřebuje víc Santů” . Pojednává o lásce, náklonnosti, laskavosti, štědrosti a dobré vůli a zaměřuje se také na to, abychom dokázali tyto kladné vlastnosti probudit v každém z nás.

Ve vánoční reklamě 2023 od Coca-Coly můžete vidět stovky Santů v červenobílých oblečcích a s bílým plnovousem, kteří se procházejí městem a pomáhají druhým. Perou prádlo, nakupují vánoční dárky, jezdí s hasičským autem, nabízí pomocnou ruku druhým v nouzi a jsou k sobě navzájem ohleduplní.

Zdroj: Shutterstock Jaká je pointa této vánoční reklamy 2023? V jejím závěru se všichni Santové promění v obyčejné lidi, kteří cestují ráno metrem do práce. Letošní vánoční reklama od Coca-Coly tak ukazuje, že Santa může být v každém z nás a že k sobě můžeme být ohleduplní, laskaví a navzájem si pomáhat.

Touto reklamou zní píseň “Anyone Can Be Santa”, kterou nazpívala britská zpěvačka a skladatelka Celeste. Na novou vánoční reklamu od Coca-Coly lidé pějí spoustu chvály. Shodují se na tom, že z ní emoce jenom prýskají a že jde o nejlepší vánoční reklamu, kterou za poslední roky Coca-Cola udělala. Tato vánoční reklama 2023 je totiž nejen originální a nádherná, ale také přesně vystihuje podstatu Vánoc.

Zdroj: Marketingweek.com, Tyla.com

Autor:
Publikováno: 13. 11. 2023 09:59 Nahlásit obsah