Jak poznáte, že slůvka lásky nešeptá jenom vám?

Jak poznáte, že slůvka lásky nešeptá jenom vám? Zdroj: Shutterstock

Že láska bývá slepá, je dávná pravda. Když jsme zamilované, nechceme vidět na svém vyvoleném žádné chyby. Ale občas se nám přece jenom ty růžové brýle trochu posunou a my si začneme všímat, že se něco děje a je něco špatně.

Už nejste středem jeho pozornosti, má stále více práce, je s vámi méně a vy jenom doufáte, že příčinou není jiná žena. Jak poznat, že vaše obava je správná a váš přítel je vám nevěrný?

Schovává si mobil

Dříve mu nevadilo mít mobil položený na stole, mohla jste se klidně zeptat, kdo volá nebo přijmout hovor pokud byl váš milý třeba ve sprše. Vše bylo dovoleno, jenže nyní je to tabu a vy si nedokážete ani vzpomenout, kdy naposledy byl jeho mobil ve vaší blízkosti.     

Najednou věnuje více času svému zevnějšku

Své staré oblečení nahradil novým a lepším, před zrcadlem tráví podstatně více času, kupuje si drahou kosmetiku, častěji se holí a ve sprše je několikrát denně? I tohle může být jeden ze signálů, že v jeho životě nejste jediná žena.

Zdroj: Shutterstock Při sexu vyžaduje něco nového    

To, že má jinou neznamená, že se vzdá sexu s vámi. Jste přece po ruce a vždy ochotná mu udělat radost, jenomže nyní je čas vyzkoušet to, co dělá s jinou i s vámi. Dokazuje si tím, jaký je chlapák, a během milování vás bude poučovat o tom, co děláte špatně a jak je to správně.

Neustále si vás prohlíží

Všimla jste si, že si vás častěji prohlíží, pozoruje vás, když se nedíváte? Pokud jste přesvědčena, že je to důkaz jeho obdivu k vám, jste na omylu. Především porovnává a hodnotí.

Zdroj: Shutterstock Začíná se chovat dětinsky

Najednou mu není nic dobré. Hudba, filmy, vaše společné zájmy ho nezajímají a spoustu času, který vám dříve věnoval, si raději užívá s kamarády. Najednou vám dojde, že již dávno není tím, do koho jste se zamilovala a vy ho ani nepoznáváte.

Nálady se mění jako počasí

Bývá bezdůvodně podrážděný, zamyšlený, duchem nepřítomný a v jistou chvíli zase plný optimismu. Že by to bylo špatné svědomí? Možná se stále nemůže rozhodnout, kterou z vás pustí k vodě. Většinou se snaží vyprovokovat hádky, aby vina za rozchod padla na vás. Vy jste ho přece vaším chováním vehnala do náruče jiné.

Pokouší si špatné svědomí vykoupit dárky

Najednou je nepřirozeně galantní, kupuje vám dárky či květiny, jen aby ospravedlnil pocit viny. Jestliže vám dříve dával dárky jen velmi zřídka, zbystřete.

Shoduje se chování vašeho přítele s naším popisem? Pokud ano, nečekejte, až vás opustí kvůli jiné. Buďte tou, která opustí jeho. Zachovejte si svou hrdost a nenechávejte po sobě šlapat. On je ten, kdo zradil vaši lásku a nevážil si toho, co pro vás znamenal.

Autor:
Publikováno: 13. 1. 2023 10:19 Nahlásit obsah