Rozmazlete svou maminku na Den matek opravdu originálním dárkem

Rozmazlete svou maminku na Den matek opravdu originálním dárkem Zdroj: depositphotos.com

Už 14. května se ponese ve znamení všech maminek. Maminky nás celý život rozmazlují, a právě tento den je jako dělaný k tomu jim všechnu lásku a pozornost vrátit. Pojďte s námi načerpat inspiraci na ty nejoriginálnější dárky, které mamince dají najevo, jak moc vám na ní záleží.

Výlet za sluncem a mořským ovzduším

Jedním z nejkrásnějších dárků pro každou maminku je čas strávený společně s jejími dětmi. Dopřejte mamince skutečně výjimečný dárek a dopřejte si společnou dovolenou v ubytování přímo u moře, třeba v milované Jižní Dalmácii. Společně strávené okamžiky ve sluncem zalitém Chorvatsku vaší mamince dopřejí nejen konečně chvilku času odpoutat se od každodenních povinností a k tomu je může strávit s tím nejmilovanějším člověkem ve svém životě.

Zdroj: intercroatia.cz

Sladký spánek v okouzlujícím povlečení

Povlečení možná není dárek, který by vás napadl, když přemýšlíte o tom, čím maminku na Den matek obdarovat. Luxusní povlečení však dovede opravdu potěšit. Krásné ložní prádlo může celou ložnici během pár okamžiků proměnit k nepoznání, a to samé platí i o kvalitě spánku. Každému se mnohem lépe usíná v novém, čerstvě vypraném a voňavém povlečení z příjemného materiálu. Pokud přemýšlíte o skutečně originálním dárku, který potěší každou maminku, a přitom vám neudělá díru do rozpočtu, kvalitní povlečení je skvělá volba.

Zdroj: mkluzkoviny.cz

Voňavé svíčky, originální nádoby na pečení i další vybavení domova

Krásný a útulný domov je jedním ze základních stavebních kamenů spokojeného života. Pořiďte mamince domácí dekorace i praktické, přitom však designové pomocníky do domácnosti, které jí vykouzlí úsměv na tváři a budou jí dělat radost po mnoho dalších let. Ať už sáhnete po svíčce ve skle, které se dá po dohoření využít k mnoha dalším dekoračním účelům, krásné nádobě na bábovku nebo koláč nebo třeba dekorativní sošce v jejím stylu, vedle určitě nesáhnete. 

Zdroj: zalando-lounge.cz

Lahodné chutě vína pro příjemný večer

Sklenička vína večer dovede přinést příjemné uvolnění a odpočinek po celodenní honičce v práci i domácnosti. Nealkoholické víno je skvělou volbou i pro maminky, které alkoholu zrovna neholdují.

Pokud chcete celý zážitek ještě o kousek posunout, vezměte maminku na výlet do některé z nejkrásnějších vinařských oblastí, ať už do sklípku na jižní Moravě nebo třeba do úchvatného italského Toskánska.

Zdroj: invia.cz

Autor:
Publikováno: 11. 5. 2023 15:01 Nahlásit obsah