Kategorie Láska

Článek
Přátelství po rozchodu? Je to vůbec možné?
Přátelství po rozchodu? Je to vůbec možné? Rozchod – noční můra všech žen a mužů. V každém vztahu je rozchod nejhorší představou, kterou si kdy žena, která touží po manželství a šťastném životě, může představit. Mohou být žena s mužem po rozchodu přátelé?
Článek
Tipy pro uspěchané ženy
Tipy pro uspěchané ženy Ať už se nám to líbí nebo ne, stres občas přepadne každého. Může nás trápit zaměstnání, zkoušky ve škole nebo starost o rodinu. I když se nám na cestě za našimi cíli staví nejrůznější překážky, neměli bychom se nechat vykolejit a stresu se postavit čelem. Jak? To se dozvíte v dnešním článku.
Článek
Přátelství s benefity
Přátelství s benefity Dalo by se říct, že přátelství s benefity - neboli kamarádství s výhodami - je jakýmsi fenoménem dnešní doby. Dříve poměrně tabuizované téma se nyní jeví jako zcela přirozená věc. A co s sebou vlastně takové přátelství přináší? Stručně a jasně - sex!
Článek
Jak vaše znamení ovlivňuje styl líbání
Jak vaše znamení ovlivňuje styl líbání Dát někomu pusu, na tom obvykle není žádná věda. Když se nad tím zamyslíte, lze to provést na sto různých způsobů. Agresivně, romanticky nebo třeba laškovně. O způsobu do značné míry rozhoduje znamení zvěrokruhu.
Článek
Tipy, díky kterým vylepšíte svůj vztah s partnerem
Tipy, díky kterým vylepšíte svůj vztah s partnerem Strávila jste většinu dne v plném nasazení? Nestálo by jednou za čas zpomalit a zamyslet se nad několika maličkostmi, kterými můžete vylepšit svůj vztah s partnerem? Buďte ta, která vyvolá změnu, a zkuste přidat těchto několik rad do svého každodenního inventáře!
Článek
Je do vás opravdu zamilovaný? Podle těchto projevů to poznáte snadno!
Je do vás opravdu zamilovaný? Podle těchto projevů to poznáte snadno! Má mě rád, nebo mě nemá rád? Dárky nebo květiny darované od muže nemusí vždy znamenat, že dotyčnému na nás záleží tak, jak bychom si představovaly. Jak tedy poznat, že nás náš vyvolený opravdu a bezpodmínečně miluje? Prozradí to těchto 8 věcí!
Článek
Když protáhneš randění až do stanice Kamarádov
Když protáhneš randění až do stanice Kamarádov Někdy randíme až příliš! A občas se bojíme i první pusy.
(706) Načíst více