Kategorie Láska

Článek
Co přehlíží zamilované ženy? Je to zejména těchto pět podstatných věcí
Co přehlíží zamilované ženy? Je to zejména těchto pět podstatných věcí Když je člověk zamilovaný, je to velmi krásné a opojné období, které s sebou ale po čase přináší také značné množství chyb, kterým je rozhodně lepší se vyvarovat. Je jasné, že nikdo není zcela dokonalý a nelze to stoprocentně čekat od nikoho, ale pokud bude na tyto chyby dávat pozor s předstihem, má určitě plusové body.
Článek
Zraněná fenka ležela na kolejích. Před rozjetým vlakem ji zachránil její psí bráška
Zraněná fenka ležela na kolejích. Před rozjetým vlakem ji zachránil její psí bráška Denis Malafeyev je mezi svými přáteli známý svou láskou k němým tvářím a oddaností k tomu, jim pomáhat. Jakmile se tedy v okolí objeví nějaké zvíře, které potřebuje pomoct, je okamžitě u toho.
Článek
Žebříček žen podle znamení zvěrokruhu. Které jsou ty nejlepší partnerky do života?
Žebříček žen podle znamení zvěrokruhu. Které jsou ty nejlepší partnerky do života? Jen málokdo by mohl popřít, že to, v jakém jsme se narodili znamení, toho o nás mnoho vypovídá. Každé znamení má své slabé a silné stránky, které jen těžko dokážeme změnit, a právě tyto vlastnosti tvoří naši osobnost.
Článek
Oční kontakt prozradí, jestli se dotyčnému líbíte. Záleží na těchto signálech
Oční kontakt prozradí, jestli se dotyčnému líbíte. Záleží na těchto signálech Určitě jste už slyšeli frázi, že oční kontakt je oknem do duše. Do srdce vlastně taky. Oční kontakt je velmi mocný komunikační prostředek, který dokáže vypovědět o mnohém. Stačí být pozorný.
Článek
Důvody, proč se lidé v práci zamilovávají do svých kolegů
Důvody, proč se lidé v práci zamilovávají do svých kolegů Pracovní vztahy jsou nedílnou součástí našeho života. Při obvyklé osmihodinové pracovní době strávíte se svými kolegy více času než s přáteli, spolubydlícími nebo dokonce s partnerem. Není tedy divu, že mnoho lidí tvoří s jejich spolupracovníky úzké vazby.
Článek
Pět věcí, které v posteli naštvou každou ženu. Jak se jim bránit?
Pět věcí, které v posteli naštvou každou ženu. Jak se jim bránit? Sluneční paprsky nás rozpalují a doba dovolených láká k postelovým hrátkám víc, než kdy jindy. Možnosti jsou neomezené a každý upřednostňuje něco jiného. Jsou ale věci, které zkazí náladu snad každé ženě. Vybrali jsme pět nejčastějších hříchů, kterých se na nás muži v souvislosti se sexem dopouštějí.
Článek
Zemřel den před svatbou. Dva měsíce poté stejně dokázal překvapit nevěstu něčím, co jí vykouzlilo úsměv na rtech
Zemřel den před svatbou. Dva měsíce poté stejně dokázal překvapit nevěstu něčím, co jí vykouzlilo úsměv na rtech Ashley zemřel pouhý jeden den před stavbou s jeho milovanou Danielle. Ta zrovna byla vyřizovat potřebné dokumenty pro jejich stavbu, když obdržela telefonát s hrozivou zprávou. Dvacetisedmiletý muž zemřel po těžkém boji se vzácnou formou leukémie.
Článek
Myslíte ještě na svého bývalého? Stará láska nerezaví…
Myslíte ještě na svého bývalého? Stará láska nerezaví… Tenkrát se zdálo, že se váš vztah naplnil. Teď se zdá, že jste potřebovali jediné - čas. Rok, dva, pět, třeba i deset let. Vždyť vzpomeňme si na Bergmanův film, kde dva manželé, jejichž vztah vyčpěl, se rozvedou a každý si najde jiného partnera, aby se k sobě po několika letech vrátili jako milenci ve vztahu, který byl najednou mnohem plnější.
(600) Načíst více