Kategorie Láska

Článek
Po smrti své ženy vysázel 6000 dubů. Když se po 17 letech podívali na jeho pozemek, došla jim slova!
Po smrti své ženy vysázel 6000 dubů. Když se po 17 letech podívali na jeho pozemek, došla jim slova! Ne každý z nás má v životě to štěstí, že najde svou skutečnou lásku. Někteří svou spřízněnou duši nenajdou nikdy, ovšem to není případ manželů, jejichž příběh vám dnes přinášíme.
Článek
Pět znamení v horoskopu, která charakterizují ty nejlepší rodiče!
Pět znamení v horoskopu, která charakterizují ty nejlepší rodiče! Rodičovství je pro člověka obrovský krok kupředu, ovšem ne všichni se této role zhostí tak, jak by měli. Věděli jste, že to, jak přistupujeme k rodičovství, ovlivňuje i naše znamení zvěrokruhu? Dá se totiž říct, že některá znamení mají mnohem více vyvinuté rodičovské pudy nežli znamení jiná.
Článek
Introvert ve vztahu
Introvert ve vztahu Psychické nastavení každého z nás je buďto introvertní anebo extrovertní. Jedná se především o principy v chování osob, které determinují naše vědomé chování a jednání.
Článek
Matka nechala roční dcerku v prázdném domě. O pár let později se ji snažila najít…
Matka nechala roční dcerku v prázdném domě. O pár let později se ji snažila najít… Obyvatelé ruského města Jaroslavl, které se nachází severně od Moskvy, zažili něco, na co pravděpodobně do smrti nezapomenou. Pravidelně procházeli kolem domu, že kterého slýchávali dětský pláč, což jim nejdříve nepřipadalo nijak podivné. Jenže tento dětský pláč neutichal…
Článek
Spojte dlaně k sobě a sledujte, jakou čáru tím vytvoříte. Budete se divit, co to o vás všechno vypoví!
Spojte dlaně k sobě a sledujte, jakou čáru tím vytvoříte. Budete se divit, co to o vás všechno vypoví! Čáry na rukou – pro jednoho jen obyčejné čáry, které nic neznamenají a pro druhého je to jeho celý život vepsaný právě v dlani. Tak či onak, podle všeho čáry na rukou dokážou o člověku vypovědět například to, jakou má osobnost, jak přistupuje k lásce anebo také jaká bude jeho budoucnost.
Článek
9 výhod, které s sebou přináší manželství!
9 výhod, které s sebou přináší manželství! Z neznámého důvodu v posledních letech s sebou slovo manželství nese lehce negativní tón a jen málokdo si dokáže manželství chválit. Existují stovky vtípků na tohle téma a pochopitelně i rozhovory se nesou ve stejném duchu.
Článek
Znamení horoskopu: VÁHY
Znamení horoskopu: VÁHY Datum: 23. 9. – 22. 10. Den: pátek Barva: růžová Element: vzduch Nejvíce si rozumí s: Beran, Blíženec, Lev a Střelec Silné a slabé stránky Silné stránky Nejlepší vlastností Váhy je její taktnost, jemnost a schopnost…
Článek
10 užitečných rad, jak se chovat během hádky s partnerem
10 užitečných rad, jak se chovat během hádky s partnerem Hádky ve vztahu jsou zcela normální a je přirozené, že v průběhu času se mezi dvěma partnery objeví neshody, které je třeba si vyjasnit. Samotným hádkám proto zabránit nejde, my pro vás však máme deset rad, které vám poradí s tím, jak se chovat po hádce.
(698) Načíst více