Kategorie Láska

Článek
Dejte dlaně k sobě a sledujte, jakou čáru tím vytvoříte. Budete se divit, co to o vás všechno vypoví!
Dejte dlaně k sobě a sledujte, jakou čáru tím vytvoříte. Budete se divit, co to o vás všechno vypoví! Čáry na rukou – pro jednoho jen obyčejné čáry, které nic neznamenají a pro druhého je to jeho celý život vepsaný právě v dlani. Tak či onak, podle všeho čáry na rukou dokážou o člověku vypovědět například to, jakou má osobnost, jak přistupuje k lásce anebo také jaká bude jeho budoucnost.
Článek
9 výhod, které s sebou přináší manželství!
9 výhod, které s sebou přináší manželství! Z neznámého důvodu v posledních letech s sebou slovo manželství nese lehce negativní tón a jen málokdo si dokáže manželství chválit. Existují stovky vtípků na tohle téma a pochopitelně i rozhovory se nesou ve stejném duchu.
Článek
Znamení horoskopu: VÁHY
Znamení horoskopu: VÁHY Datum: 23. 9. – 22. 10. Den: pátek Barva: růžová Element: vzduch Nejvíce si rozumí s: Beran, Blíženec, Lev a Střelec Silné a slabé stránky Silné stránky Nejlepší vlastností Váhy je její taktnost, jemnost a schopnost…
Článek
10 užitečných rad, jak se chovat během hádky s partnerem
10 užitečných rad, jak se chovat během hádky s partnerem Hádky ve vztahu jsou zcela normální a je přirozené, že v průběhu času se mezi dvěma partnery objeví neshody, které je třeba si vyjasnit. Samotným hádkám proto zabránit nejde, my pro vás však máme deset rad, které vám poradí s tím, jak se chovat po hádce.
Článek
Odmítla ho, protože byl chudý a ona bohatá. O 10 let později jí však uštědřil pořádnou lekci!
Odmítla ho, protože byl chudý a ona bohatá. O 10 let později jí však uštědřil pořádnou lekci! Říká se, že je láska slepá a bohužel tomu tak opravdu je. Zamilovaný člověk nechce vidět špatné vlastnosti toho druhého a neustále se snaží je přehlížet. Dnes vám přinášíme příběh jednoho chudého chlapce, který byl také jeden z těch, kteří kvůli své lásce neviděli to, co bylo zřejmé na první pohled…
Článek
Velký příběh lásky: svou ženu zachránil z koncentračního tábora
Velký příběh lásky: svou ženu zachránil z koncentračního tábora V době, kdy se téměř každé manželství rozpadá, jsou podobné příběhy velmi vzácné. Tento je o dvou mladých lidech, které spojila dohromady druhá světová válka a kteří si dali slib, že spolu stráví zbytek života. Už jsou spolu přes 71 let.
(704) Načíst více