Kategorie Láska

Článek
Podezřívala svého přítele, tak se schovala pod postel. To ale netušila, co na ni čeká!
Podezřívala svého přítele, tak se schovala pod postel. To ale netušila, co na ni čeká! Milé dámy, věříte svému manželovi či příteli? A napadlo by vás někdy jej nějak vyzkoušet, zda vám je věrný?
Článek
Co dokáže s vaším tělem udělat sexuální půst?
Co dokáže s vaším tělem udělat sexuální půst? Přemýšlela jste už někdy nad tím, co se děje s vaším tělem, když jste už dlouhou dobu neměla sex? Že ne? V tom případě by vás tento článek měl zajímat.
Článek
Ženatý muž se scházel několik let s jinou ženou, důvod vás překvapí
Ženatý muž se scházel několik let s jinou ženou, důvod vás překvapí Známý bloger Jarrid Wilson se před nějakou dobou na svém blogu oficiálně přiznal k něčemu, co nikdo nečekal. Prozradil na sebe opravdu velkou pikantnost, která všechny překvapila.
Článek
Studie zjistila, s kolika lidmi byste měli mít sex
Studie zjistila, s kolika lidmi byste měli mít sex Ať už dříve, či později, vždy přijdou mezi partnery na přetřes jejich minulé známosti. A ne vždy to musí být příjemný rozhovor. Žádný z partnerů totiž neví, jestli vysoké číslo druhého ohromí či znechutí a jestli naopak nízké číslo nevyvolá dojem určité nezkušenosti.
Článek
Čtenářka píše: Těhotná Blac Chyna pózovala nahá pro časopis Paper
Čtenářka píše: Těhotná Blac Chyna pózovala nahá pro časopis Paper Bývalá striptérka, snoubenka Roberta Kardashiana a hvězda reality show opět šokuje. Převedla své nahé tělo pro časopis Paper.
Článek
Čtenářka píše: Zajistěte si několikanásobný orgasmus
Čtenářka píše: Zajistěte si několikanásobný orgasmus Vrcholem sexuálních dovedností je u ženy dosažení několikanásobného orgasmu. Není to nic lehkého. Sexperti ale přísahají, že každý má schopnosti k tomu, aby se tomu tak stalo.
Článek
8 věcí, které dělají šťastné páry
8 věcí, které dělají šťastné páry Také jste někdy přemýšlely o tom, jaký recept na šťastný vztah mají páry, které spolu spokojeně žijí i desítky let? Jak v následující galerii zjistíte, zas taková věda to není. Těchto 8 věcí dělají všechny šťastné páry.
Článek
Její manžel s ní nemohl jet na svatební cestu. Neuvěříte, co žena udělala
Její manžel s ní nemohl jet na svatební cestu. Neuvěříte, co žena udělala Manželský pár z Pákistánu se rozhodl, že své líbánky stráví v Řecku. Jen pár dní před odletem však muž zjistil, že mu bylo zamítnuto vízum. Protože dovolená již byla zaplacena, pár se dohodl, že žena pojede sama. Jaké fotografie na dovolené pořídila?
Článek
15 maličkostí, díky kterým bude váš vztah šťastnější
15 maličkostí, díky kterým bude váš vztah šťastnější Ať už se jedná o vztah krátkodobý či dlouhodobý, vždy o něj musí oba partneři pečovat. Právě drobné maličkosti a pozornosti vůči druhému partnerovi mohou velmi významně ovlivnit, jak budeme ve vztahu šťastni.
(675) Načíst více