Dívky šikanovaly spolužačku a ještě si vše natáčely. Poznáváte je?

Dívky šikanovaly spolužačku a ještě si vše natáčely. Poznáváte je? Zdroj: jenzajimavosti.cz

Se šikanou se většinou setkáváme u chlapců, ale tato děvčata se projevila stejně krutě a nelítostně. Navíc si vše fotily a poté se neváhaly se svým odsouzeníhodným jednáním pochlubit na sociální síti.

Nevíme, kde se bere v mladých lidech taková krutost a potřeba ubližovat druhým, snad je to výchovou, potřebou si něco dokázat, zviditelnit se na úkor těch slabších a možná i méně finančně zajištěných.

Zdroj: jenzajimavosti.cz Setkáváme se s tímto jevem bohužel velmi často a to hlavně na základních školách, výjimkou není ani první stupeň.

Zdroj: jenzajimavosti.cz Zdroj: jenzajimavosti.cz Dívky na fotografiích vypadají sice jako ty nejvzornější a nejspořádanější studentky, ale jejich čin mluví za vše. Nestačilo jim, že dívku tloukly, ponižovaly, ještě se při tom fotily a fotografie zveřejnily na internetu.

Prosíme, sdílejte tyto snímky a možná někdo dívky pozná. Zaslouží si opravdu přísné potrestání a doufáme, že pokud je poznají jejich rodiče, vysvětlí jim, co je v životě správné a co je naopak špatné.

Autor:
Publikováno: 11. 6. 2020 10:19 Nahlásit obsah