Nejhorší páry podle znamení zvěrokruhu: Kdo se k sobě vůbec nehodí?

Nejhorší páry podle znamení zvěrokruhu: Kdo se k sobě vůbec nehodí? Zdroj: Shutterstock

Rýsuje se vám nový vztah a přemýšlíte nad tím, zda vám to bude skutečně klapat? Vezměte v potaz také svá znamení zvěrokruhu. Některá hvězdná znamení jsou jako dvě spřízněné duše, jiná však vytvářejí nekompatibilní spojení. Jaké jsou nejhorší páry podle znamení zvěrokruhu? Nesourodost představují zejména následující dvojice.

Beran a Býk

Nejhorším párem podle znamení zvěrokruhu jsou jednoznačně Beran a Býk. Kromě toho, že se milují, nemají jinak vůbec nic společného. Beran je spontánní a žije si svým rychlým životem. Býk naopak nemá rád překvapení a přeje si zůstat ve své komfortní zóně. Beranu a Býkovi to ze začátku může klapat, v dlouhodobém časovém období si však nesednou a bude za to zodpovědná i jejich vzájemná tvrdohlavost.

Býk a Střelec

Dalším nesourodým párem podle znamení zvěrokruhu, kterému to nebude klapat, je spojení Býka a Střelce. Střelec je dobrodružná a nezávislá duše, která vyhledává vzrušení a nové zážitky. Ve svém rozletu je však ostře brzděn Býkem, který naopak miluje pohodlí a teplo rodinného krbu. Co se tak jeden druhému přizpůsobit? Jak Střelec, tak Býk to považují za oběť.

Zdroj: Shutterstock Blíženci a Ryby

Blíženci a Ryby nahlížejí na emoce svým vlastním způsobem. Ryby staví city a emoce na první místo, povrchní Blíženci však emocím druhých nevěnují pozornost. Pokud se Blíženci a Ryby dají dohromady, jeden z páru vyjde z tohoto spojení citově zraněný.

Rak a Střelec

Střelci mají dobrodružnou a nezávislou povahu, což nejde příliš dohromady s citlivým až manipulativním Rakem. Často se přihodí, že Raci ke svému protějšku velmi přilnou a stanou se na něm citově závislými. Nedokážou totiž zůstat sami. To však není nic pro svobodomyslné a nezávislé Střelce, kteří z tohoto pro ně toxického vztahu raději rychle utečou.

Lev a Štír

Proč vztah Lva a Štíra nebude nikdy bez problémů klapat? Lev a Štír mají podobné povahy. Jsou dominantní, rádi si prosazují to své a stojí si zuby nehty za svými názory.  Právě zde se Lev a Štír budou vždy ostře střetávat. Protože ani jeden z nich nedokáže ustoupit, jejich vztah bude jedna velká Itálie, v níž bude jeden chtít vyhrát nad tím druhým.

Zdroj: Shutterstock Panna a Blíženci

I když se na začátku může zdát, že Panně a Blížencům to skvěle klape, v dlouhodobém časovém horizontu je opak pravdou. Panna a Blíženci představují dvě odlišné povahy - to, co na sobě měli na začátku rádi, se jim tak časem může zprotivit.

Blíženci jsou přirozeně zábavní a majetničtí. Mívají však problémy s rozhodováním v zásadních životních situacích a často je nechávají tzv. vyhnít, což Panna ze srdce nenávidí. Panna je totiž perfekcionista a časem nedokáže tolerovat nedostatky ani na milovaném partnerovi.

Zdroj: Timesofindia.indiatimes.com

Autor:
Publikováno: 5. 10. 2021 17:43 Nahlásit obsah