Andrea Verešová je právem pyšná na svou 14letou dceru. Krásná Vanessa je velký sportovní talent

Andrea Verešová je právem pyšná na svou 14letou dceru. Krásná Vanessa je velký sportovní talent Zdroj: Profimedia

Modelka, podnikatelka a influencerka Andrea Verešová má doma velký sportovní talent. Její 14letá dcera Vanessa totiž patří mezi nejlepší snowboardistky v Česku. Na kontě má už spoustu vítězství včetně výhry na Zimní olympiádě dětí a mládeže Karlovarského kraje. Snem této dcery slavných rodičů je dostat se až na skutečnou zimní olympiádu.

Andrea Verešová může být na svou dceru Vanessu náležitě pyšná. Tato 14letá dívka zdědila nejen krásu po své mamince, roste z ní totiž vynikající profesionální sportovkyně.

Dcera Andrey Verešové, Vanessa je konkrétně českou nadějnou snowboardistkou. Již v roce 2020, kdy jí bylo 12 let, vyhrála závody na Zimní olympiádě dětí a mládeže Karlovarského kraje ve snowboardcrossu, odkud si odnesla zlatou medaili.

V témže roce se dokonce stala mistryní České republiky ve freestyle snowboardingu. Vanessa Volopichová je nadějná sportovkyně, která ve snowboardingu boduje i nadále.

Tato 14letá dívka jezdí na snowboardu už od malička a na závodech zpravidla patří mezi hlavní favoritky. Její sportovní talent podporují také její rodiče Andrea Verešová a Daniel Volopich, díky kterým má Vanessa pro trénink a závodění přímo ideální podmínky.

Kromě Vanessy se snowboardingu věnuje také její mladší bratr Daniel. “Trénují a závodí za olympijskou sportovní akademii. Vanesska byla před dvěma lety dětskou olympijskou vítězkou, Daniel je mistr světa. Věnují se tomu opravdu profesionálně a velmi je to baví,” řekla o svých dětech pro slovenský list Plus 7 dní Andrea Verešová.

O tom, jak je Vanessa Volopichová ve snowboardingu šikovná a jakých úspěchů v něm dosahuje, se můžete přesvědčit také na jejím oficiálním instagramovém profilu. Jak tuto 14letou teenagerku citoval deník Blesk, jejím snem je probojovat se až na skutečnou zimní olympiádu.

Zdroj: Instagram.com, Plus7dni.pluska.sk, Blesk.cz
Autor:
Publikováno: 14. 2. 2022 10:12 Nahlásit obsah