Kategorie Úspech

Článek
Česká skupina Vesna postoupila do finále Eurovize. Dívky na Instagramu poděkovaly svým příznivcům
Česká skupina Vesna postoupila do finále Eurovize. Dívky na Instagramu poděkovaly svým příznivcům Česká dívčí skupina Vesna se dostala mezi deset postupujících z prvního semifinále 67. ročníku soutěže Eurovize, které konalo v anglickém Liverpoolu 9. května 2023. Vesnu v sobotu 13. dubna čeká finále Eurovize, na kterém vystoupí se svou písní My Sister's Crown.
Článek
Chcete zbohatnout? Musíte dodržovat tato pravidla
Chcete zbohatnout? Musíte dodržovat tato pravidla Upřímně – kdo z vás by si nepřál být bohatý a finančně nezávislý, aby se mohl až do konce života věnovat pouze svým koníčkům? Pokud však nevyhrajete v loterii, je třeba si uvědomit, že úspěch a bohatství nevzniká přes noc, ale vede k němu mnohdy trnitá cesta.
Článek
5 situací, kdy nevěra od partnera bolí nejvíc
5 situací, kdy nevěra od partnera bolí nejvíc Když se ve vztahu objeví nevěra, je to vždycky velmi těžké období, které vztah poznamená navždy. Některé vztahy tuto zradu nezvládnou a bohužel se rozpadnou. Ačkoliv je to nepříjemná situace, existují chvíle, kdy partnerova zrada bolí mnohonásobně víc.
Článek
Miss Natálie Kočendová zvítězila na mezinárodní soutěži Top Model of the World 2022. Po všech strastech se na ni usmálo štěstí
Miss Natálie Kočendová zvítězila na mezinárodní soutěži Top Model of the World 2022. Po všech strastech se na ni usmálo štěstí Česká modelka a miss Natálie Kočendová zažívala před rokem a půl svou největší noční můru. V šestém měsíci těhotenství přišla o miminko, následně poté jí lékaři zjistili cystu na vaječníku. Nyní však 21letá kráska zažívá své šťastnější období. V egyptské Hurghadě se v pátek 11. března stala vítězkou světové soutěže krásy.
Článek
Andrea Verešová je právem pyšná na svou 14letou dceru. Krásná Vanessa je velký sportovní talent
Andrea Verešová je právem pyšná na svou 14letou dceru. Krásná Vanessa je velký sportovní talent Modelka, podnikatelka a influencerka Andrea Verešová má doma velký sportovní talent. Její 14letá dcera Vanessa totiž patří mezi nejlepší snowboardistky v Česku. Na kontě má už spoustu vítězství včetně výhry na Zimní olympiádě dětí a mládeže Karlovarského kraje. Snem této dcery slavných rodičů je dostat se až na skutečnou zimní olympiádu.
Článek
Rok 2022 podle numerologie: Zaměřeno na vztahy, úspěch, odpovědnost a životní rovnováhu
Rok 2022 podle numerologie: Zaměřeno na vztahy, úspěch, odpovědnost a životní rovnováhu Zajímá vás, jak vypadá numerologická předpověď pro rok 2022? Součtem číslic letošního roku je číslo 6. A právě k tomuto magickému číslu se dle numerologů vážou zejména vztahy, úspěch, odpovědnost a životní rovnováha. O čem konkrétně tedy bude rok 2022 pohledem numerologie?
Článek
Jana je sexy a daří se jí v práci, přesto je single: Otevřeně přiznává, že se jí muži kvůli její dokonalosti bojí
Jana je sexy a daří se jí v práci, přesto je single: Otevřeně přiznává, že se jí muži kvůli její dokonalosti bojí Je krásná, úspěšná a sebevědomá. Má skvělou rodinu a spoustu přátel. Dosáhne všeho, co si vytyčí. Až na partnerské vztahy. 36letá Jana Hockingová z Austrálie je totiž stále single. Tato žena o sobě otevřeně říká, že je pro muže až příliš dokonalá a pravděpodobně kvůli tomu se jí opačné pohlaví bojí.
Článek
Narodili jste se v jednom z těchto tří znamení? Ve svém životě budete úspěšní
Narodili jste se v jednom z těchto tří znamení? Ve svém životě budete úspěšní Každému z nás dal osud do vínku jistou míru štěstí, smůly, úspěchu a neúspěchu. To, zda bude náš život úspěšný a šťastný, můžeme v jisté míře ovlivnit. Ale pro některé, kteří se narodili v těchto třech znameních zvěrokruhu, je úspěch předem dán. Patříte mezi ně?
Článek
Naučte se odměňovat: Bude se vám lépe dařit v osobním životě i v práci
Naučte se odměňovat: Bude se vám lépe dařit v osobním životě i v práci Každý z nás pravidelně dosahuje malých či velkých úspěchů. Vzpomenete si ale, kdy jste se naposledy za to, co jste úspěšně zvládli, dostatečně odměnili? Za dobře odvedenou práci, zhubnutí několika kilogramů či složenou zkoušku ve škole by měla vždy následovat alespoň menší odměna. Jedině tak se namotivujete i do budoucna.
(2) Načíst více