Kategorie Úspech

Článek
Naučte se odměňovat: Bude se vám lépe dařit v osobním životě i v práci
Naučte se odměňovat: Bude se vám lépe dařit v osobním životě i v práci Každý z nás pravidelně dosahuje malých či velkých úspěchů. Vzpomenete si ale, kdy jste se naposledy za to, co jste úspěšně zvládli, dostatečně odměnili? Za dobře odvedenou práci, zhubnutí několika kilogramů či složenou zkoušku ve škole by měla vždy následovat alespoň menší odměna. Jedině tak se namotivujete i do budoucna.
Článek
Pomáhají vám děti s úklidem? Tím jim zajišťujete lepší život
Pomáhají vám děti s úklidem? Tím jim zajišťujete lepší život Spousta z nás úklid domácnosti přímo nenávidí. Vysát koberce, utřít prach, vytřít dlažbu nebo umýt nádobí. Co ale do úklidu zapojit své vlastní děti? Nejen, že nám práce půjde společnými silami mnohem rychleji. Dle psychologů tímto přístupem děláme svým potomkům obrovskou laskavost. Díky tomu, co se v mládí naučí, budou v životě mnohem úspěšnější.
Článek
Zvyklosti bohatých a úspěšných lidí, které byste měli praktikovat i vy
Zvyklosti bohatých a úspěšných lidí, které byste měli praktikovat i vy Úspěšní a bohatí lidé jsou si vědomi toho, že to tak daleko nedotáhli pouze díky svému vzdělání, štěstí a tvrdé práci. Tajemství jejich úspěchu spočívá také v jejich zcela obyčejných návycích. Zkuste se jimi inspirovat i vy a rozhodně už nebudete muset žít od jedné výplaty ke druhé. A co víc - tento nový přístup k životu vás rozhodně nebude bolet.
Článek
Chcete být úspěšní? Pak s těmito věcmi musíte přestat
Chcete být úspěšní? Pak s těmito věcmi musíte přestat Abychom mohli být úspěšní, musíme začít některé věci dělat a naopak jiných se vzát. Existují určitá pravidla, které nám k úspěchu mohou dopomoci.
Článek
Chcete zbohatnout? Musíte dodržovat tato pravidla
Chcete zbohatnout? Musíte dodržovat tato pravidla Upřímně – kdo z vás by si nepřál být bohatý a finančně zajištěn tak, aby se mohl až do konce života věnovat pouze svým koníčkům? Pokud však nevyhrajete v loterii, je třeba si uvědomit, že úspěch a bohatství nevzniká přes noc, ale vede k němu mnohdy trnitá cesta.
Článek
Po autonehodě byl od krku dolů ochrnutý. Doktoři ale provedli zákrok, který mu pohyb vrátil!
Po autonehodě byl od krku dolů ochrnutý. Doktoři ale provedli zákrok, který mu pohyb vrátil! Následující příběh pojednává o Kristopherovi Boesenovi, který jednoho dne na kluzké vozovce ztratil kontrolu nad svým vozem a narazil do stromu. V nemocnici bylo jeho rodičům oznámeno, že se pravděpodobně již nikdy nebude moci od krku dolů hýbat. Ovšem Krisovi byla dána příležitost, která mu změnila život…
Článek
Čtenářka píše: Co je to úspěch?
Čtenářka píše: Co je to úspěch? Zajímalo mne co si někteří lidé vybaví, když se řekne ÚSPĚCH. Proto se v mojí hlavě zrodil nápad uspořádat vlastní anketu a z celého srdce děkuji všem, kteří byli ochotni se mnou na tohle téma diskutovat a napsat mi svůj…
Článek
Proč je bohatý a úspěšný muž vždy dobrý i v posteli?
Proč je bohatý a úspěšný muž vždy dobrý i v posteli? Všechno to asi souvisí s energií, která je pohání, aby vyhráli. Vyhrávají – a milují se s vámi – daleko více než jiní muži. Úspěšní lidé jsou výrazné osobnosti a mají silný pohlavní pud. Zdaleka to není jen otázka…