Jana je sexy a daří se jí v práci, přesto je single: Otevřeně přiznává, že se jí muži kvůli její dokonalosti bojí

Jana je sexy a daří se jí v práci, přesto je single: Otevřeně přiznává, že se jí muži kvůli její dokonalosti bojí Zdroj: Shutterstock

Je krásná, úspěšná a sebevědomá. Má skvělou rodinu a spoustu přátel. Dosáhne všeho, co si vytyčí. Až na partnerské vztahy. 36letá Jana Hockingová z Austrálie je totiž stále single. Tato žena o sobě otevřeně říká, že je pro muže až příliš dokonalá a pravděpodobně kvůli tomu se jí opačné pohlaví bojí.

Australance Janě Hockingové už řadu let chybí láska a milující partner. Tato krásná a úspěšná žena, která touží být upřímně milována, prožívá na vlastní kůži to, co v minulosti potvrdila řada vědeckých výzkumů.

Jak uvádí magazín NZ Herald, Jana Hockingová si myslí, že je sama kvůli tomu, že je krásná, úspěšná a samostatná. Tato kombinace dokáže podle ní pánské pokolení pořádně vystrašit. Když nějaký muž začne s Janou randit a poté pozná, jaká je, ze vztahu obvykle velmi rychle vycouvá.

“Jsem i po třicítce stále single jenom kvůli silnému mužskému egu, které nedokáže přijmout fakt, že je žena nejen úspěšnější, ale také že vydělává víc nežli muž,” myslí si Jana Hockingová.

Podle jejích slov mají muži ve své mysli hluboce zakořeněno, že jsou velkými a tvrdými lovci, a že ženy naopak zůstávají doma a starají se o rodinný krb. 

“Spousta lidí mi řekla, že “kariéra mě v noci neohřeje”. Velmi mě to ale rozčílilo. Řekla by to někdy žena právníkovi, pilotovi nebo majiteli firmy? Ani náhodou,” dodává 36letá Australanka.

Co si o “dokonalosti” této ženy myslíte vy? Měla by svůj postoj k životu přehodnotit? Anebo se vám už někdy stalo, že se vám kvůli tomu, že jste atraktivní a úspěšná v práci, muži vyhýbali obloukem? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: NZ Herald

Autor:
Publikováno: 30. 7. 2021 10:02 Nahlásit obsah