Rok 2022 podle numerologie: Zaměřeno na vztahy, úspěch, odpovědnost a životní rovnováhu

Rok 2022 podle numerologie: Zaměřeno na vztahy, úspěch, odpovědnost a životní rovnováhu Zdroj: Shutterstock

Zajímá vás, jak vypadá numerologická předpověď pro rok 2022? Součtem číslic letošního roku je číslo 6. A právě k tomuto magickému číslu se dle numerologů vážou zejména vztahy, úspěch, odpovědnost a životní rovnováha. O čem konkrétně tedy bude rok 2022 pohledem numerologie?

Univerzálním číslem roku 2022 je 6

V numerologii rozlišujeme osobní roční čísla a univerzální roční čísla. Osobní čísla roku, která se odvíjí od datumu vašich narozenin, poukazují na to, jakým způsobem vás daný rok osobně ovlivní. Univerzální čísla roku pak definují určitá témata nebo určitou energii, kterou každý z nás v daném roce prožije.

Jak vypadá univerzální číslo roku 2022? Stačí sečíst 2 + 0 + 2 + 2 a výsledkem je 6. Numerologové říkají, že magické číslo 6 nám v roce 2022 dodává energii v podobě laskavosti, stability a převzetí odpovědnosti. Je na čase, abyste si v roce 2022 zvykli na nové tempo a co nejlépe ke svému prospěchu využili stávající realitu. Držte se přitom pevně na nohách.

Zdroj: Shutterstock Zaměřte se na své vztahy a rodinu

Rok 2022 bude pro všechny také ve znamení vztahů a rodiny, které budou hrát velmi důležitou roli. Letošní rok vybízí k tomu, abyste své stávající rodinné, partnerské a kamarádské vztahy ještě více posílili. Pamatujte si, že důležitá je přítomnost. Dejte proto lidem kolem sebe vědět, že si jich vážíte a že je máte rádi.

Krédo roku 2022: Žádný člověk není ostrov uprostřed oceánu

V letošním roce můžete potkat spoustu nových lidí, kteří vás v dobrém slova smyslu ve vaší životní cestě povedou ještě dál. Možná, že se promění v někoho, kdo při vás bude stát do konce života.

Zdroj: Shutterstock To však neznamená, že se vztahy budou v roce 2022 vyvíjet bezproblémově. Občas se vyskytnou problémy, a je proto dobré, abyste určitým způsobem nastavili potřebnou harmonii. Žádný člověk není ostrov uprostřed oceánu - tuto větu si dobře zapamatujte, protože jde o hlavní téma našich životů po celý rok 2022.

V roce 2022 dosáhnete svých snů

Univerzální číslo 6, které je číslem roku 2022, představuje velmi zodpovědné číslo. V letošním roce proto zkuste naplnit své sny a dosáhnout cílů, které jste si určili. Pokud se svědomitě pustíte do práce, v budoucnu si za své úsilí v roce 2022 rozhodně poděkujete.

Zdroj: Numerology.com, Express.co.uk

Autor:
Publikováno: 10. 1. 2022 12:00 Nahlásit obsah