Kategorie Numerologie

Článek
Co nás čeká v roce 2021 podle numerologie. Příštímu roku vládne pětka, je to číslo intenzivních změn
Co nás čeká v roce 2021 podle numerologie. Příštímu roku vládne pětka, je to číslo intenzivních změn Zajímá vás, jaký bude rok 2021? Numerologie má na tuto otázku jasnou odpověď. Pokud sečtete čísla roku 2021, tedy 2 + 0 + 2 + 1, vyjde vám číslo pět. Právě pětka patří v numerologii k jednomu z nejdynamičtějších čísel, které je symbolem změny a výrazného přechodu. Co nás tedy v roce 2021 čeká?
Článek
Únor 2020 přináší magická data ve znamení dvojek: Zjistěte, co vás čeká
Únor 2020 přináší magická data ve znamení dvojek: Zjistěte, co vás čeká Během letošního února prožijeme celkem tři magická data. A to 2. 2. 2020, 20. 2. 2020 a 22. 2. 2020. Také jste zaskočeni tou záplavou dvojek, které jsou doprovázené nulami? Podle numerologů nemusíte, dvojka totiž symbolizuje vytrvalost, partnerství, soudržnost i osobní růst.
Článek
První písmena vašeho jména a příjmení o vás prozradí víc, než si myslíte
První písmena vašeho jména a příjmení o vás prozradí víc, než si myslíte Naše jméno tvoří nedílnou součást naší identity. Nejen, že má svůj význam pro numerologické výpočty, svůj význam si nesou i samotné iniciály. Mnoho lidí věří, že každé písmeno má svou vibraci, která ovlivňuje náš život. A jaký význam nesou vaše iniciály?
Článek
Vaše datum narození toho o vás prozradí mnohem více, než si myslíte!
Vaše datum narození toho o vás prozradí mnohem více, než si myslíte! Naše datum narození v sobě skrývá mnohé. Dokáže odhalit naše vlastnosti, které náš život nejvíce ovlivňují a mohou nám prozradit, z čeho máme ten největší strach. A co vaše datum narození říká o vás?