Miss Natálie Kočendová zvítězila na mezinárodní soutěži Top Model of the World 2022. Po všech strastech se na ni usmálo štěstí

Miss Natálie Kočendová zvítězila na mezinárodní soutěži Top Model of the World 2022. Po všech strastech se na ni usmálo štěstí Zdroj: Profimedia

Česká modelka a miss Natálie Kočendová zažívala před rokem a půl svou největší noční můru. V šestém měsíci těhotenství přišla o miminko, následně poté jí lékaři zjistili cystu na vaječníku. Nyní však 21letá kráska zažívá své šťastnější období. V egyptské Hurghadě se v pátek 11. března stala vítězkou světové soutěže krásy.

“Já opravdu nemám slov. Vyhrála jsem světovou soutěž Top Model of the World. Musím se uklidnit, zítra se vám ozvu. Miluji vás. Děkuji za vše, splnil se mi sen. A to i díky vám,” uvedla Natálie Kočendová těsně po vítězství ve svých instagramových stories.

Česká modelka zabodovala v egyptská Hurghadě celkem mezi šedesáti dívkami z celého světa. Kromě hlavního vítězství si z mezinárodní soutěže Top Model of the World 2022 odnesla také dva doprovodné tituly. A to Miss Sunrise a Miss Best Style.

Chtěla bych poděkovat @tatanamakarenko , @missczechrepublic , mému úžasnému muži, rodině, kamarádům a v neposlední řadě i vám. Byli jste mou oporou. Bez vás bych to nezvládla. DĚKUJI. KONEČNĚ vyhrála ČESKÁ REPUBLIKA. Jdeme slavit!” napsala dále Natálie Kočendová na svém Instagramu.

Tato krásná žena dále vzkázala, že chce také poděkovat organizaci Top Model of the World 2022. “Jsem šťastná a vděčná! Budu tvrdě dřít. Moc děkuji za perfektní organizaci. Hotel, jídlo, personál, vše bylo dokonalé. Tato cesta je pro mě nezapomenutelná. Je to vzpomínka na celý život,” uvedla Natálie Kočendová.

Vítězka světové soutěže Top Model of the World 2022 prochází šťastnějším obdobím svého života. Před rokem a půl totiž přišla ve vyšším stupni těhotenství o vytoužené miminko, které čekala se svým partnerem, podnikatelem Lukášem Vlačuhou alias Laky Royalem. Následně jí gynekolog při vyšetření našel cystu na vaječníku. Nyní se na Natálii Kočendovou usmálo v životě štěstí a my jí to moc přejeme!

Zdroj: Instagram.com/natalie_kocendova
Autor:
Publikováno: 14. 3. 2022 09:52 Nahlásit obsah