Kategorie Štěstí

Článek
Padl osmý nejvyšší jackpot v historii sázení. Šťastlivec se zatím nepřihlásil
Padl osmý nejvyšší jackpot v historii sázení. Šťastlivec se zatím nepřihlásil V americkém Oregonu se zatím neznámý sázkař trefil do černého. Vyhrál totiž osmý nejvyšší jackpot v historii sázení. Jde konkrétně o astronomickou částku v hodnotě neuvěřitelných 1,32 miliard. Moc pěkné peníze, co říkáte?
Článek
Nejšťastnější znamení zvěrokruhu roku 2023: Komu bude hrát štěstí do karet?
Nejšťastnější znamení zvěrokruhu roku 2023: Komu bude hrát štěstí do karet? Přemýšlíte nad tím, co vás v novém roce 2023 čeká? Chtěli byste vědět, zda vám vyjde vše, co si přejete a co jste si vysnili? O tom, zda vám bude hrát štěstí opravdu do karet, vám může mnohé prozradit také astrologie. Která znamení zvěrokruhu budou podle astrologů v roce 2023 ta nejšťastnější?
Článek
Miss Natálie Kočendová zvítězila na mezinárodní soutěži Top Model of the World 2022. Po všech strastech se na ni usmálo štěstí
Miss Natálie Kočendová zvítězila na mezinárodní soutěži Top Model of the World 2022. Po všech strastech se na ni usmálo štěstí Česká modelka a miss Natálie Kočendová zažívala před rokem a půl svou největší noční můru. V šestém měsíci těhotenství přišla o miminko, následně poté jí lékaři zjistili cystu na vaječníku. Nyní však 21letá kráska zažívá své šťastnější období. V egyptské Hurghadě se v pátek 11. března stala vítězkou světové soutěže krásy.
Článek
Šťastná čísla podle znamení zvěrokruhu pro rok 2022: Která čísla vás podle horoskopu letos zásadně ovlivní?
Šťastná čísla podle znamení zvěrokruhu pro rok 2022: Která čísla vás podle horoskopu letos zásadně ovlivní? Zajímá vás, která čísla pro vás budou v roce 2022 ta nejšťastnější a která vám přinesou jak štěstí, tak bohatství? Šťastná čísla pro rok 2022 se odvíjí od vašeho znamení zvěrokruhu. Která to konkrétně jsou?
Článek
Pokojové rostliny, které vám v novém roce přinesou peníze a štěstí: Pěstujte tlustici, zamioculcas, domácí štěstí a lucky bamboo
Pokojové rostliny, které vám v novém roce přinesou peníze a štěstí: Pěstujte tlustici, zamioculcas, domácí štěstí a lucky bamboo Chtěli byste být v novém roce šťastnější nebo mít víc peněz? S ohledem na staré čínské učení Feng Shui byste si měli domů pořídit ty správné pokojové rostliny, které produkují kýženou pozitivní energii. Které z pokojovek vám tedy přinesou peníze a štěstí?
Článek
Paddleboardistku překvapila u argentinského pobřeží zvědavá velryba. Podívejte se na video z dronu
Paddleboardistku překvapila u argentinského pobřeží zvědavá velryba. Podívejte se na video z dronu Žena, která pádlovala na paddleboardu poblíž argentinského pobřeží u města Puerto Madryn, zažila velmi vzácné setkání. Jak dobře jí jde jízda na paddleboardu, totiž okukovala zvědavá velryba. Toto setkání natočila kamera z dronu, a tak se na něj můžete podívat i vy.
Článek
Cherofóbie neboli strach ze štěstí. Jak se projevuje a dá se vůbec vyléčit?
Cherofóbie neboli strach ze štěstí. Jak se projevuje a dá se vůbec vyléčit? Říká vám něco slovo cherofóbie? Ano, podle názvu tušíte správně, že se jedná o nějakou fóbii či strach. Ovšem od těch ostatních se tento typ přeci jen o něco liší. Dnes se proto podíváme na to, co to znamená a že je vlastně častější, než bychom si mysleli.
Článek
Proč klepeme na dřevo pro štěstí: Tato pohanská pověra má přivolat ducha stromu
Proč klepeme na dřevo pro štěstí: Tato pohanská pověra má přivolat ducha stromu Také ťukáte třikrát za sebou na dřevo, abyste měli štěstí a abyste odvrátili případnou smůlu? Nejste v tom rozhodně sami. Dělá to snad každý z nás, ovšem takřka nikdo nezná pravou podstatu této pověry. Proč tedy klepeme třikrát na dřevo, abychom měli štěstí?
(9) Načíst více