Nejšťastnější znamení zvěrokruhu roku 2023: Komu bude hrát štěstí do karet?

Nejšťastnější znamení zvěrokruhu roku 2023: Komu bude hrát štěstí do karet? Zdroj: Shutterstock

Přemýšlíte nad tím, co vás v novém roce 2023 čeká? Chtěli byste vědět, zda vám vyjde vše, co si přejete a co jste si vysnili? O tom, zda vám bude hrát štěstí opravdu do karet, vám může mnohé prozradit také astrologie. Která znamení zvěrokruhu budou podle astrologů v roce 2023 ta nejšťastnější?

Nejvíc štěstí budou mít v roce 2023 Váhy

K nejšťastnějším znamením zvěrokruhu roku 2023 patří Váhy, které budou mít v letošním roce nejvíce šancí na lásku, štěstí a úspěch. Roční horoskop předpovídá, že Váhy se mají na co těšit, protože budou mít opravdu fantastický rok.

Váhám se bude v roce 2023 dařit prakticky ve všech oblastech života. A to jak v osobním životě, tak v práci. Váhy se rovněž mohou těšit na příliv financí i na nové pracovní příležitosti.

Zdroj: Shutterstock Rok 2023 hraje do karet i Střelcům

Spoustu štěstí budou mít v roce 2023 také lidé narození ve znamení Střelce. V letošním roce se před nimi otevřou úplně nové možnosti, a to v každičké oblasti jejich života. Střelcům, kteří půjdou za svými cíli, se bude velmi dařit. Vyplatí se jim přistoupit rovněž k novým akcím.

Střelci nebudou v roce 2023 citově ani finančně strádat. Spoustu úspěchů je čeká také v profesní oblasti. Mohou se těšit třeba na zajímavá pracovní školení nebo na pracovní cesty do zahraničí.

Lvi budou mít štěstí v lásce i v práci

Štěstěna bude v roce 2023 nakloněna rovněž lidem narozeným ve znamení Lva. V průběhu letošního roku se jim otevře spousta nových možností, vyplatí se jim využít naprosto každou z nich. Zvlášť z pohledu kariéry je letošní rok pro Lvy obzvlášť příznivý.

Rok 2023 bude pro Lvy velmi aktivní a hektický. Jelikož jim ale bude přát štěstí, na co sáhnou, to jim vyjde. Štěstí budou mít lidé ve znamení Lva zvláště v lásce - nezadaní i zadaní mohou počítat s tím, že se v roce 2023 s někým potkají a bláznivě se zamilují. 

Zdroj: Shutterstock Blíženci v roce 2023 uskuteční všechny své sny

Pro Blížence je rok 2023 jedním z nejšťastnějších za poslední dekádu. Právě proto se jim vyplatí, když budou v letošním roce uskutečňovat všechny své sny. Mají-li Blíženci seznam svých plánů a cílů, není od věci, když se do jejich plnění pustí již nyní. Ať už jde například o žádost o ruku, změnu zaměstnání, stěhování nebo studium v zahraničí.

V roce 2023 se bude Blížencům dařit v osobní i profesní oblasti. Tento rok bude v jejich případě štěstěna nakloněna lásce, rodinnému životu i kariéře. Na obzoru je i nový člen rodiny a výraznější příliv financí.

Býci potkají štěstí zvláště v milostném životě

Lidé ve znamení Býka budou mít šťastný především začátek roku 2023. Pokud tedy chtějí ve svém životě učinit významné až radikální rozhodnutí, měli by se do něj pustit již v prvním čtvrtletí letošního roku. Když tak udělají, budou ve svém konání velmi úspěšní.

Co se milostného života týče, Býkům se v roce 2023 naskytne nová šance a jejich osobní život se tím výrazně zlepší. Kromě fenomenálního milostného života budou Býci úspěšní také ve finanční oblasti.

Zdroj: Astrotalk.com
Autor:
Publikováno: 2. 1. 2023 13:25 Nahlásit obsah