Kategorie Egypt

Článek
Bára a Datel odletěli na dovolenou bez miminka. Na sociálních sítích za to dostávají pořádně naloženo
Bára a Datel odletěli na dovolenou bez miminka. Na sociálních sítích za to dostávají pořádně naloženo Influenceři Barbora Stříteská a Marek Valášek alias Datel, kteří se nedávno stali novopečenými rodiči, vyrazili na dovolenou do Egypta. Má to ale háček. Svého dvouměsíčního synka Kiliána nechali doma. Jejich sledující na sociálních sítích proto nešetří kritikou.
Článek
Influencerka Maru Rosecká rozzuřila fanoušky podporou týrání zvířat. Nafotila ses se zdrogovaným lvem! vyčítají jí lidé
Influencerka Maru Rosecká rozzuřila fanoušky podporou týrání zvířat. Nafotila ses se zdrogovaným lvem! vyčítají jí lidé Maru Rosecká vyrazila se svou kamarádkou do Egypta, kde si užívají nejen slunce, písek a moře. Zakouší i další dobrodružství, k nimž patří také setkání se lvy. Jednou z fotek však Maru vytočila fanoušky do běla. Nafotila se se spícím lvíčetem, které má být podle některých sledujících zdrogované.
Článek
Miss Natálie Kočendová zvítězila na mezinárodní soutěži Top Model of the World 2022. Po všech strastech se na ni usmálo štěstí
Miss Natálie Kočendová zvítězila na mezinárodní soutěži Top Model of the World 2022. Po všech strastech se na ni usmálo štěstí Česká modelka a miss Natálie Kočendová zažívala před rokem a půl svou největší noční můru. V šestém měsíci těhotenství přišla o miminko, následně poté jí lékaři zjistili cystu na vaječníku. Nyní však 21letá kráska zažívá své šťastnější období. V egyptské Hurghadě se v pátek 11. března stala vítězkou světové soutěže krásy.
Článek
Týnuš Třešničková se léčí z rozchodu v Egyptě. Na Instagramu provokuje fotkami v plavkách
Týnuš Třešničková se léčí z rozchodu v Egyptě. Na Instagramu provokuje fotkami v plavkách Není to tak dlouho, co se influencerka Týnuš Třešničková rozešla se svým přítelem Ladislavem Biseniusem. Z tříměsíčního vztahu, který nebyl očividně zalitý sluncem, se tato 25letá hvězdička aktuálně léčí v Egyptě. K Rudému moři však neodjela sama, ale přibrala svou sestru Martinu.