Andrea Verešová se pustila do pečení vánočního cukroví. Za své sladké výtvory ale sklidila kritiku

Andrea Verešová se pustila do pečení vánočního cukroví. Za své sladké výtvory ale sklidila kritiku Zdroj: Profimedia

Adventní čas není pouze o nákupu vánočních dárků nebo předvánočním úklidu, ale také o pečení vánočního cukroví. Do pečení se pustila také modelka Andrea Verešová, která se svými sladkými výtvory pochlubila na Instagramu. U některých svých sledujících se ovšem se zlou potázala. Co jí lidé vyčetli?

Modelka Andrea Verešová se pustila do pečení vánočního cukroví se svými dětmi. Konkrétně to u ní doma zavonělo cukrovím, na které zdědila recept po své babičce.

“Rozhodli jsme se upéct naše vánoční koláčky (cukroví) podle receptu od babičky. Děti se na to vždy těší a velmi si to užívají. Většinou to dopadne tak, že to, co napečeme, zmizí rychleji z plechu, než to stihneme nazdobit, nebo se nám sem tam něco připálí, případně se všechno nepodaří… Takže pro návštěvy toho moc nezůstane…” napsala Andrea Verešová na Instagram a připojila několik fotek z přípravy vánočního cukroví.

Některé sledující modelčin příspěvek potěšil, jiní si nezapomněli rýpnout a vyčetli jí připálené cukroví i nedokonale vykrojené tvary na plechu. “Co je to na plechu za patvary?” kritizovala například jedna sledující. 

“Ne vždy vyjde všechno na 1*, my s nikým nesoutěžíme a děti se baví. Nemusí být všechno dokonalé,” zareagovala pohotově Andrea Verešová. Podle modelky se totiž cení především snaha a důležitější než cíl je, cesta a vynaložené úsilí.

“Takže milé ženy, ať už děláte cokoliv, ať se vám daří a ať už to dopadne jakkoliv, důležité je, že to děláte s láskou a potěšením!” vzkázala ostatním Andrea Verešová.

Zdroj: Instagram.com
Autor:
Publikováno: 15. 12. 2021 14:00 Nahlásit obsah