Andrea Verešová vyráběla s dětmi z dětského domova adventní věnce. Pro dobrou věc

Andrea Verešová vyráběla s dětmi z dětského domova adventní věnce. Pro dobrou věc Zdroj: Profimedia

Modelka Andrea Verešová má srdce na pravém místě. Během uplynulého víkendu vyráběla spolu s dětmi z dětského domova Domino v Plzni adventní věnce. Díky výtěžku z prodeje těchto věnců si budou moci opuštěné děti splnit svá vánoční přání.

“Také tento rok jsme dodrželi tradici a vyráběli jsme s dětmi z dětského domova Domino adventní věnce, které je naučí nejen tvořivosti a tradicím, ale které určitě každého potěší. Nejkrásnější věnce se budou prodávat a výtěžek poputuje dětem na splnění vánočního přání. No není to nádhera?” napsala Andrea Verešová na svůj Instagram a připojila názorné fotky.

Známá modelka a influencerka spolupracuje s plzeňským dětským domovem Domino dlouhodobě, a to prostřednictvím Nadačního fondu Andrey Verešové. Pro opuštěné děti z plzeňského domova pravidelně organizuje sportovní či kulturní program, ať už jde o Den dětí, sportovní odpoledne, Mikuláše nebo návštěvu kina.

Tradiční akcí, kterou Andrea Verešová v dětském domově Domino rok co rok dodržuje, je právě také společné vyrábění adventních věnců. Děti jsou při výrobě věnců za pomoci dospělých neskutečně šikovné a zručné, díky čemuž je výsledek dechberoucí.

“Malá Emilka z dětského domova Domino vyrobila tento krásný věnec. Mám radost z každého úspěchu a z každého úsměvu na tváři opuštěných dětí. Děkuji za každou pomoc a podporu i vám,” dodala Andrea Verešová na svém instagramovém účtu.

Zdroj: Instagram.com  

Autor:
Publikováno: 22. 11. 2021 12:20 Nahlásit obsah