Kocour Jordan krade v noci boty sousedům. Jeho majitelka vytvořila facebookovou skupinu, v rámci níž vrací ukradené boty majitelům

Kocour Jordan krade v noci boty sousedům. Jeho majitelka vytvořila facebookovou skupinu, v rámci níž vrací ukradené boty majitelům Zdroj: Facebook.com | Jordan The Feline Cat Burglar

Kočky jsou noční tvorové. Přes den spí a v noci mají pré. Ovšem nemyslete si, že pouze loví myši. To kocour Jordan z amerického městečka Altoony v Pensylvánii je jiného ražení. V noci krade boty v sousedství a pak je hrdě nosí své paničce. Jeho majitelka BJ Ross dokonce zřídila facebookovou stránku, kde se mohou lidé o svou ztracenou obuv hlásit.

Každou noc se vrací s novým úlovkem

Americký kocour Jordan nemiluje myši, ale boty. Tato černobílá šestikilová kočka se každou noc vrací domů s novým úlovkem. Jeho majitelka BJ Ross napočítala, že dosud ukradl více než 50 párů bot. 

A co dělá kocour Jordan přes den? Je tak unavený ze svého nočního zločineckého života, že nejraději spí nebo odpočívá na střeše domu své majitelky.

Zdroj: Facebook.com | Jordan The Feline Cat Burglar Kocour operuje v celém sousedství

Jak to všechno začalo? BJ Ross znepokojovalo, že jí na nároží jejího domu podezřele přibývají nové boty. Proto na svůj dům nainstalovala bezpečnostní kameru, díky čemuž zjistila, že viníkem je její kocour Jordan.

Této kočce následně připevnila na tělo GPS lokátor. Přístroj odhalil, že toto nezbedné zvíře “operuje” po celém sousedství a za noc nachodí až třináct kilometrů.

Zdroj: Facebook.com | Jordan The Feline Cat Burglar Z kocoura Jordana je celebrita

Boty každou noc přibývaly. Kocour hrdě své majitelce nanosil desítky pantoflí, žabek, sandál, ale i botasek. BJ Ross se proto rozhodla, že to tak nenechá, a na Facebooku zřídila skupinu Jordan The Feline Cat Burglar, na níž se mohou původní majitelé přihlásit o své ukradené boty.

Majitelka na této stránce pravidelně informuje o přestupcích svého kocoura. Dodává nová videa a fotí obuv, kterou tentokrát přinesl domů. V každém případě se do této skupiny nepřidali jenom lidé ze sousedství, kterým mizí boty, ale i dalších dvacet tisíc lidí z celého světa. Kocour Jordan, který s oblibou krade boty, se tak stal zvířecí celebritou.

Kocour Jordan je populární nejen v online světě, ale i v místě svého bydliště. Děti ze sousedství v současnosti nechávají své boty venku před domem v naději, že je Jordan v noci ukradne právě jim.

Autor:
Publikováno: 2. 9. 2020 10:25 Nahlásit obsah