Kategorie Krádež

Článek
Americká zlodějka je lidem pro smích. Podívejte se, jak chtěla ukrást motorovou pilu
Americká zlodějka je lidem pro smích. Podívejte se, jak chtěla ukrást motorovou pilu Zlodějka z amerického státu Idahu si trhla během kradení věcí v hobby marketu neuvěřitelnou ostudu. Rozhodla se totiž, že nebude troškař a že ukradne motorovou pilu. V domnění, že tento předmět nepozorovaně odnese, si jej nacpala do kalhot. Její počínání natočila bezpečnostní kamera a vy se nešikovným manévrem zlodějky můžete pobavit také.
Článek
Trik zlodějů, kvůli kterému můžete přijít o všechno. Dávejte si pozor
Trik zlodějů, kvůli kterému můžete přijít o všechno. Dávejte si pozor Představte si situaci, kdy sedíte ve svém autě a na předním skle zahlédnete stodolarovou bankovku. Co byste udělali? Pochopitelně, že první, co by vás napadlo, je vystoupit a pro peníze si dojít, ovšem to je právě to, co se od vás očekává.
Článek
Kocour Jordan krade v noci boty sousedům. Jeho majitelka vytvořila facebookovou skupinu, v rámci níž vrací ukradené boty majitelům
Kocour Jordan krade v noci boty sousedům. Jeho majitelka vytvořila facebookovou skupinu, v rámci níž vrací ukradené boty majitelům Kočky jsou noční tvorové. Přes den spí a v noci mají pré. Ovšem nemyslete si, že pouze loví myši. To kocour Jordan z amerického městečka Altoony v Pensylvánii je jiného ražení. V noci krade boty v sousedství a pak je hrdě nosí své paničce. Jeho majitelka BJ Ross dokonce zřídila facebookovou stránku, kde se mohou lidé o svou ztracenou obuv hlásit.
Článek
Německý divočák, který ukradl nudistovi laptop, je celebritou. Lidé podepisují petici proti jeho odstřelu
Německý divočák, který ukradl nudistovi laptop, je celebritou. Lidé podepisují petici proti jeho odstřelu Bachyně prasete divokého žijící poblíž berlínského jezera Teufelssee se nechtěně proslavila, když začátkem srpna odcizila nudistovi igelitku s drahým notebookem. Fotka, na které nahý muž pronásleduje divočáka, obletěla celý svět. Lidé nyní podepisují petici proti odstřelu tohoto divokého zvířete. Svůj podpis zatím připojilo více než osm tisíc lidí.
Článek
Vykradli váš byt nebo dům: Jak postupovat?
Vykradli váš byt nebo dům: Jak postupovat? Milé dámy. Poslední příspěvek věnující se tématu „Zloděj a váš domov“ je na světě. V prvním příspěvku, „Jedete na dovolenou? Nenechte se překvapit zloději!“ jsem vám dala pár dobrých rad, jak se nenechat překvapit zloději, když zůstane váš domov delší dobu prázdný.
Článek
Jedete na dovolenou? Nenechte se překvapit zloději
Jedete na dovolenou? Nenechte se překvapit zloději Jsem ráda, že jsem tento článek stihla dopsat ještě předtím, než se všechny dámy rozprchnete na dovolené, prázdniny a své domovy necháte po nějaký čas opuštěné. Doufám, že vám tento článek bude inspirací a zvýší ochranu vašeho domova.
Článek
Vidíte na silnici sedět dítě? Okamžitě zamkněte dveře auta! Prozradíme vám proč
Vidíte na silnici sedět dítě? Okamžitě zamkněte dveře auta! Prozradíme vám proč Představte si, že jedete autem a najednou spatříte, jak u krajnice sedí malé dítě. Co uděláte? Nejspíš hádáme dobře, že stejně jako většina lidí zastavíte, abyste mohli nebohému a pravděpodobně ztracenému dítěti pomoci. My vám ale řekneme, proč to není vždy dobrý nápad.