Trik zlodějů, kvůli kterému můžete přijít o všechno. Dávejte si pozor

Trik zlodějů, kvůli kterému můžete přijít o všechno. Dávejte si pozor Zdroj: smartlystuff.com

Představte si situaci, kdy sedíte ve svém autě a na předním skle zahlédnete stodolarovou bankovku. Co byste udělali? Pochopitelně, že první, co by vás napadlo, je vystoupit a pro peníze si dojít, ovšem to je právě to, co se od vás očekává.

Tento trik se začal hojně využívat na parkovištích u obchodních center. Lidé sem jedou nakoupit potřebné suroviny, svůj nákup naloží do auta, poté do něj i nasednou, nastartují a najednou si všimnou peněz, které jsou zastrčené za stěračem. Následně vystoupí, aby bankovku získali. Během této krátké doby se objeví zloděj, který v mžiku do auta nasedne a odjede.

Zdroj: smartlystuff.com Když totiž člověk vyjde z auta ven, aby stodolarovou bankovku získal, většinou nechá motor běžet a zanechá v něm i všechny své osobní věci, včetně peněženky, takže řidič získá nejenom vaše auto, nákup, ale i kreditní karty, hotovost a někdy i mobilní telefon, kterým si nemůžete zavolat pomoc.

Podobná situace se stala  Kyri Viehman, která však tento trik již dobře zná a napálit se nenechala. Když tato mladá maminka opustila nákupní centrum Gravois Bluffs ve Fentonu ve státě Missouri, všimla si, že za předtím stěračem je stodolarová bankovka. Naštěstí si včas uvědomila, co tohle znamená, protože kdyby vystoupila, zloděj by ujel s jejím autem, ve kterém na zadních sedadlech seděl její malý syn.

Zdroj: smartlystuff.com Nyní se rozhodla varovat všechny ostatní řidiče, aby byli na pozoru a své auto i osobní věci si náležitě hlídali, protože za chvíli je zde období Vánoc, při kterém tito zloději vymýšlí nové a nové pasti a podvody, jak bezbranné řidiče nachytat.

Autor:
Publikováno: 31. 1. 2021 18:13 Nahlásit obsah