Kategorie Varování

Článek
Nealkoholické pivo: Pro děti je škodlivé, upozorňuje dětská lékařka
Nealkoholické pivo: Pro děti je škodlivé, upozorňuje dětská lékařka Nealkoholické pivo dětem do rukou rozhodně nepatří, a to ani v těch největších vedrech jako příjemné osvěžení. I když nealko pivo svou chutí připomíná spíše limonádu nežli ležák, může dětem vážně ublížit. Před škodlivostí nealkoholického piva varovala rodiče na sociálních sítích přímo dětská lékařka.
Článek
Nebezpečná dětská hřiště: Nikdy nesedejte na skluzavku spolu s dítětem, varuje rodiče influencerka
Nebezpečná dětská hřiště: Nikdy nesedejte na skluzavku spolu s dítětem, varuje rodiče influencerka I když jsou dětská hřiště navržena co nejbezpečněji, na skluzavkách, prolézačkách či houpačkách číhají na děti mnohá rizika, o kterých rodiče nemají často ani tušení. Na jednu takřka školáckou chybu upozornila na Instagramu jedna americká maminka. Rodiče varovala před tím, aby se svými dětmi nikdy společně nesedali na skluzavku.
Článek
Maminka varuje ostatní rodiče před okenními žaluziemi. Její tříletý syn se na jejich šňůře málem oběsil
Maminka varuje ostatní rodiče před okenními žaluziemi. Její tříletý syn se na jejich šňůře málem oběsil Máte malé děti? V tom případě je jistě střežíte jako oko v hlavě a snažíte se jim zajistit co nejbezpečnější domov. Jenže v bytech či domech se nalézají různé předměty, o kterých by nás ani ve snu nenapadlo, že by mohly dětem ublížit. Jde třeba o okenní žaluzie, na jejichž rizika upozornila na sociálních sítích jedna otřesená maminka.
Článek
Australská maminka sdílela varování pro ostatní rodiče: Dítě umístěné v nákupním vozíku je ve velkém nebezpečí
Australská maminka sdílela varování pro ostatní rodiče: Dítě umístěné v nákupním vozíku je ve velkém nebezpečí Maminka Millie se na sociálních sítích podělila o svůj příběh z nakupování v supermarketu, který málem skončil tragicky. Jako varování sdílela fotku své malé dcery napojené na přístroje na jednotce intenzivní péče a upozornila tím ostatní rodiče na běžnou chybu, která málem zabila její dítě. Co se vůbec odehrálo?
Článek
Influencerka nosila nonstop dva roky akrylové nehty. Nyní trpí syndromem zelených nehtů a varuje ostatní
Influencerka nosila nonstop dva roky akrylové nehty. Nyní trpí syndromem zelených nehtů a varuje ostatní Krásně upravené nehty jsou vizitkou každé ženy. Některým ženám stačí pilník a lak na nehty, jiné si zakládají na nehtech umělých. Tak jako influencerka Vania Fernandes, která nosila nonstop 2 roky akrylové nehty. Nyní se rozhodla jít cestou přirozenosti. A výsledek? Na jejích přírodních nehtech se objevily zelené flíčky, které nejdou odstranit.
Článek
Video ukazuje, jak pes zapálil kuchyň. Jako odstrašující příklad zveřejnili záznam z kamery hasiči Karlovarského kraje
Video ukazuje, jak pes zapálil kuchyň. Jako odstrašující příklad zveřejnili záznam z kamery hasiči Karlovarského kraje Nechávat o samotě čtyřnohého mazlíčka v malém bytě se rozhodně nevyplácí. Dokazuje to případ, který se ve středu 8. září stal v Sokolově na Karlovarsku. Majitel zde v bytě nechal o samotě dva psy většího vzrůstu, z nichž jeden zapnul sporák a zapálil kuchyň. Celou událost nasnímala domácí kamera, a tak se na odstrašující video můžete podívat i vy.
Článek
Nikdy nepodceňujte tyto příznaky. Mohou být předzvěstí vážného gynekologického onemocnění
Nikdy nepodceňujte tyto příznaky. Mohou být předzvěstí vážného gynekologického onemocnění Některé ženské nemoci mohou být zprvu považovány za běžný problém týkající se třeba PMS. Skutečná příčina je ale mnohdy mnohem horší. Nikdy nic nepodceňujte, protože pokud nemoc odhalíte včas, máte 90% šanci na její vyléčení. Pokud se u vás projevují tyto příznaky, tak na nic nečekejte a vyhledejte svého gynekologa.
Článek
Trik zlodějů, kvůli kterému můžete přijít o všechno. Dávejte si pozor
Trik zlodějů, kvůli kterému můžete přijít o všechno. Dávejte si pozor Představte si situaci, kdy sedíte ve svém autě a na předním skle zahlédnete stodolarovou bankovku. Co byste udělali? Pochopitelně, že první, co by vás napadlo, je vystoupit a pro peníze si dojít, ovšem to je právě to, co se od vás očekává.
Článek
Slovák, který se učí znovu dýchat, zveřejnil svůj boj s koronavirem. Vše začalo kašlem
Slovák, který se učí znovu dýchat, zveřejnil svůj boj s koronavirem. Vše začalo kašlem Začátkem listopadu byl Slovák Martin K. hospitalizován na ARu v Považské Bystrici s koronavirem. Jeho stav byl tak vážný, že několik dnů bojoval o život. Nad koronavirem naštěstí vyhrál, i když se dle svých slov musí naučit sám dýchat. Svůj příběh o boji s covidem-19 se rozhodl zveřejnit na sociálních sítích.
(5) Načíst více