Kategorie Trik

Článek
Vánoční nakupování bez dětského pláče a zuřivých scén: Maminka Kristina Watts se podělila o trik, jak této pohromě zabránit
Vánoční nakupování bez dětského pláče a zuřivých scén: Maminka Kristina Watts se podělila o trik, jak této pohromě zabránit Chodíte nakupovat vánoční dárky se svými dětmi? V tom případě jste určitě na vlastní kůži zakusili, že se tato činnost neobejde bez dětského zuřivého pláče. Ale nemusí to být tak být vždy. Až příště s dětmi vyrazíte na vánoční nákupy, vyzkoušejte trik americké maminky Kristiny Watts, která přišla na to, jak zabránit dětským scénám v obchodech.
Článek
Pokud u bankomatu uvidíte tohle, okamžitě kontaktujte policii. Můžete přijít o všechny své peníze!
Pokud u bankomatu uvidíte tohle, okamžitě kontaktujte policii. Můžete přijít o všechny své peníze! Ačkoliv je to pro nás v dnešní době naprosto běžná činnost, výběr z bankomatu je velmi nebezpečná věc, u které bychom měli být více než opatrní. Fantazie zlodějů nezná hranic a přišli s novým trikem.
Článek
Stačí smíchat tyto tři ingredience a zápach z umyvadla je rázem pryč!
Stačí smíchat tyto tři ingredience a zápach z umyvadla je rázem pryč! Jistě nám dáte za pravdu, že není v kuchyni či koupelně nic horšího než ucpané umyvadlo. K tomu, že jeho čistění je opravdu složité, navíc ještě nepříjemně zapáchá. Jak si s tím tedy rychle a hlavně levně poradit?
Článek
Fidget spinner rozsekl jeho synovi ret. Teď chce varovat všechny rodiče!
Fidget spinner rozsekl jeho synovi ret. Teď chce varovat všechny rodiče! Fidget spinnery se najednou staly tou nejpopulárnější hračkou tohoto roku. A k čemu vlastně slouží? Je to druh hračky, která má uživatele odreagovat, zabavit a dokonce i pomoci se soustředěním.
(5) Načíst více