Americká zlodějka je lidem pro smích. Podívejte se, jak chtěla ukrást motorovou pilu

Americká zlodějka je lidem pro smích. Podívejte se, jak chtěla ukrást motorovou pilu Zdroj: Shutterstock

Zlodějka z amerického státu Idahu si trhla během kradení věcí v hobby marketu neuvěřitelnou ostudu. Rozhodla se totiž, že nebude troškař a že ukradne motorovou pilu. V domnění, že tento předmět nepozorovaně odnese, si jej nacpala do kalhot. Její počínání natočila bezpečnostní kamera a vy se nešikovným manévrem zlodějky můžete pobavit také.

Profesionální zlodějka z ní nikdy nebude. Je to nadmíru jasné podle způsobu, kterým chtěla žena středního věku z amerického státu Idaho ukrást motorovou pilu. Tento předmět si vytipovala v jednom místním obchodu s domácími potřebami a nářadím. Motorovou pilu se přitom snažila nepozorovaně vecpat do svých kalhot a pod sako.

O tom, že ji během důmyslného ukrývání motorové pily snímají kamery, neměla zlodějka ani tušení. Její nešikovný manévr skončil ve chvíli, kdy chtěla z hobbymarketu odejít bez zaplacení. Ochranka obchodu si hned všimla toho, že tato dáma pod svým oblečením skrývá záhadný předmět velmi neobvyklého tvaru.

Ač si může tato žena myslet, že její snaha vynést nenápadně motorovou pilu z obchodu byla neúspěšná, opak je pravdou. Video z jejího zlodějského tažení v současnosti baví desetitisíce lidí z celého světa. Tato žena se tak z amatérské zlodějky stala neplánovaně celebritou.

Zdroj: Newsbreak.com

Autor:
Publikováno: 15. 7. 2021 15:00 Nahlásit obsah