Kategorie Móda

Článek
Čtenářka píše: Slavný návrhář Oscar de la Renta
Čtenářka píše: Slavný návrhář Oscar de la Renta Oscar de la Renta se řadí mezi přední světové návrháře a vidět jeho šaty na přehlídkách je opravdový zážitek! Kéž by se ceny pohybovaly přijatelné i pro ty "normální" z nás, protože vyrazit na ples v jeho róbě musí být prostě úžasný pocit!
Článek
Hravou a veselou dámou jedině s VUCH
Hravou a veselou dámou jedině s VUCH Je tvou pravou rukou, je tvou kamarádkou, nosíš ji stále u sebe, a hlavně - nikomu ji sobecky nepůjčuješ, protože je prostě úžasná. Co je to? No přeci tvá nová peněženka od Vuch.
Článek
10 módních triků, díky kterým budete vypadat vyšší!
10 módních triků, díky kterým budete vypadat vyšší! Pro ty, které by rády vypadaly vyšší, než jsou, jsme si pro vás nachystali 10 účinných triků, které vám v tom pomohou! Správný výběr oblečení lichotícího postavě, dokáže udělat divy.
Článek
Čtenářka píše: MTV Video Music Awards 2016 - odvážné outfity a hvězdná vystoupení
Čtenářka píše: MTV Video Music Awards 2016 - odvážné outfity a hvězdná vystoupení Letošní předávání cen MTV Video Music Awards, které se uskutečnilo ve slavné Madison Square Garden v New Yorku, bylo plné překvapení, zábavy, módy a úžasných vystoupení.
Článek
Že nevěsty musí být v bílém? To už dneska neplatí
Že nevěsty musí být v bílém? To už dneska neplatí Když se řekne slovo svatba, většinou si představíme ženicha v obleku a nevěstu v romantických bílých šatech. Nevěsty se už dnes ale dávno neřídí podle této tradice a na svatbu vyráží klidně v šatech různobarevných.
Článek
Vrací se móda 90. let! Nevěříš? Tady máš důkaz
Vrací se móda 90. let! Nevěříš? Tady máš důkaz Také tak ráda nosíš legíny, krátké topy a džínové bundičky? Ještě před pár lety byla tato móda 90. let totálně out, dnes se však opět vrací, aby zaplnila naše šatníky. Co vše se z tehdejší módy vrátilo?
Článek
Tetování na prstu? Teď je právě v kurzu!
Tetování na prstu? Teď je právě v kurzu! Plánujete pořídit si tetování? Pak byste určitě měla popřemýšlet o tetování na prstu, které si v současnosti získává stále větší popularitu. Ve velkém si ho pořizují i celebrity jako je Rihanna nebo modelka Cara Delevingne. A vědí moc dobře proč! Může být extravagantní i decentní a navíc je zatraceně sexy!
Článek
Deodorant nepatří jen do podpaží, jaké jiné využití může mít?
Deodorant nepatří jen do podpaží, jaké jiné využití může mít? Dnes většina z nás ráno nevyjde z domu bez použití deodorantu nebo antiperspirantu. To, že nás tyto šikovné věcičky chrání od pocení a nepříjemného pachu, je jasné. Ale věděli jste, že deodorant lze využít i jinými způsoby? Některé vás možná překvapí, ale vážně fungují!
(362) Načíst více