Kategorie Móda

Článek
Tyto módní trendy letěly před několika lety. Nyní v nich budete úplně mimo
Tyto módní trendy letěly před několika lety. Nyní v nich budete úplně mimo Módní trendy se neustále mění. Některé se po určitém čase zase vrací zpátky, jiné se nosí třeba jednu sezonu a pak jsou nekompromisně považovány za velké módní prohřešky. Pokud se chcete vyhnout zbytečnému faux pas, na co byste měla aktuálně raději zapomenout?
Článek
5minutové tvoření: Z obyčejných žabek extravagantní gladiátorky
5minutové tvoření: Z obyčejných žabek extravagantní gladiátorky Gumové žabky nepatří jenom na pláž nebo na koupaliště. S tímto jednoduchým a zároveň velmi pohodlným kouskem obuvi můžete vyrazit klidně do města. Stačí, když je během pěti minut přetvoříte na stylové gladiátorky, které můžete vkusně zkombinovat třeba se vzdušnými letními šaty.
Článek
Hitem letošního léta jsou volánkové šaty. Můžete si je vyrobit i ze starého kousku oblečení
Hitem letošního léta jsou volánkové šaty. Můžete si je vyrobit i ze starého kousku oblečení Leží vám doma ve skříni šaty, které jste si naposledy oblékla před více než pěti lety a je vám líto je vyhodit? Neuvěříte, ale letošní léto si je opět vezmete na sebe. Tedy pokud jste krapet šikovná a máte pár minut času. Tento starý kousek si totiž můžete přetvořit na romantické volánkové šaty, které jsou obrovským hitem letošního léta!
Článek
Průměrná žena si za život koupí 469 párů bot. Inspirujte se a mějte doma boty pro každou příležitost
Průměrná žena si za život koupí 469 párů bot. Inspirujte se a mějte doma boty pro každou příležitost Průměrná žena si za svůj život koupí 469 párů bot, z toho 19 párů nikdy neobuje. Říká to alespoň výzkum společnosti Gocompare.com, která zkoumala nákupní chování 3 tisíc amerických žen. Ty byly schopny za celoživotní obutí utratit až 25 tisíc dolarů! Zkuste se jimi inspirovat a přečtěte si, které boty by neměly ve vaší skříni rozhodně chybět.
Článek
Obnova šatníku pomocí recyklace starého oblečení. Nechte se inspirovat
Obnova šatníku pomocí recyklace starého oblečení. Nechte se inspirovat Ačkoliv jsou v obchodech na výběr velmi zajímavé a netradiční kousky oblečení, není nad to náš šatník lehce recyklovat a z nenošených věcí udělat nové, které ještě dokážou udělat parádu.
Článek
Jaký styl oblékání nejlépe pasuje k vašemu znamení?
Jaký styl oblékání nejlépe pasuje k vašemu znamení? Znamení zvěrokruhu může prozradit, jaký je náš vztah k módě, ale také nám napovědět, jak bychom se měli oblékat nebo co bychom mohli vyzkoušet. Ať už těmto záležitostem věříte, nebo ne, podívejte se, jestli na vás a vaše blízké módní horoskop a rady pro konkrétní znamení sedí.
Článek
Ženské trendy léta 2018. Představujeme vám stylovou a funkční módu do vln
Ženské trendy léta 2018. Představujeme vám stylovou a funkční módu do vln Vybrali jsme pro vás několik módních trendů na léto 2018. Od plavek přes ručníky, opalovací krémy, neopreny nebo skvělé pokrývky hlavy.
Článek
Několik pravidel oblékání, které by měl znát skutečně každý
Několik pravidel oblékání, které by měl znát skutečně každý Jak se říká – šaty dělají člověka a v dnešní době to platí dvojnásob. Stačí jen malá chybička a naprosto dokonalý outfit může být zkažen. Jde především o formální oblečení, které má na člověka zapůsobit již na první dojem.
(438) Načíst více