Kategorie Móda

Článek
Jak často měnit a prát podprsenku: Spousta žen dělá s používáním tohoto spodního prádla chybu
Jak často měnit a prát podprsenku: Spousta žen dělá s používáním tohoto spodního prádla chybu Měnit si každý den spodní kalhotky je pro každou ženu nepsaným pravidlem. Jak je to ovšem s dalším spodním prádlem, kterým je dámská podprsenka? Přečtěte si, jak často byste měla měnit a prát podprsenku. Spousta žen v tom totiž dělá velkou chybu.
Článek
Módní trendy roku 2021. Do popředí se dostávají zemité barvy a vrací se teplákové soupravy
Módní trendy roku 2021. Do popředí se dostávají zemité barvy a vrací se teplákové soupravy Módní trendy jsou v neustálém pohybu. Dokazuje to také letošní rok 2021, v rámci kterého módní návrháři i oděvní značky upřednostňují jedinečné střihy, barvy, vzory i textilie. Které módní trendy tedy budou vládnout celému roku 2021?
Článek
Barvami roku 2021 jsou podle Pantone sytě žlutá a šedá. Jejich kombinace vyjadřuje naději a optimismus
Barvami roku 2021 jsou podle Pantone sytě žlutá a šedá. Jejich kombinace vyjadřuje naději a optimismus Jaká barva bude vévodit roku 2021? Podle institutu Pantone, který každoročně vyhlašuje barvu roku, to tentokrát nebude pouze jeden odstín, ale rovnou odstíny dva. Roku 2021 budou konkrétně kralovat sytě žlutá Illuminating a šedá Ultimate Gray. Tato kombinace světla a stínu přináší v době koronavirové krize sílu, naději, optimismus a pozitivitu.
Článek
Šaty na Vánoce, se kterými uděláte parádu: Soustřeďte se na barvu, materiál i střih
Šaty na Vánoce, se kterými uděláte parádu: Soustřeďte se na barvu, materiál i střih Vánoce opět klepou na dveře. Jistě už nakupujete dárky nebo pečete cukroví. Přemýšlela jste ale nad tím, co si vezmete na Štědrý večer tentokrát na sebe? 24. prosinec je skvělou příležitostí k tomu, abyste si oblékla stylové šaty. Se kterými uděláte jednoznačně parádu pod stromečkem?
Článek
Vánoční manikúra se nese ve znamení třpytek, pletených svetrů a sněhových vloček. Blýskněte se o letošních Vánocích krásnými nehty
Vánoční manikúra se nese ve znamení třpytek, pletených svetrů a sněhových vloček. Blýskněte se o letošních Vánocích krásnými nehty Vánoční svátky opět po roce klepou na dveře. Vánočně přitom nemusíte vyzdobit pouze svůj domov, ale také sama sebe. Co říkáte například nehtům s vánoční tematikou? Přinášíme vám nejnovější trendy v manikúře, které vévodí letošním Vánocům. Hlavní roli hrají třpytky, motivy pletených svetrů i jemných sněhových vloček. Jak se vám líbí?
Článek
Stejné oblečení může slušet ženám různých velikostí. Kamarádky s velikostmi 34 a 40 ukazují, že tajemství je ve stylingu
Stejné oblečení může slušet ženám různých velikostí. Kamarádky s velikostmi 34 a 40 ukazují, že tajemství je ve stylingu Často slyšíme, že výběr oblečení musíme přizpůsobit své postavě a že stejné kousky nesluší ženám různých proporcí. Jenže chyba lávky. Dvě kamarádky nosící UK dámskou velikost 6 a 12, tedy naše 34 a 40, se rozhodly pro zajímavý experiment. Ukázaly, že jim to sluší ve stejném oblečení. Vysvětlují přitom, že tajemství je ve správném stylingu.
Článek
Ikonický svetr Diany se vrací do obchodů. Princezna model s bílými ovcemi a jednou černou nosila v 80. letech
Ikonický svetr Diany se vrací do obchodů. Princezna model s bílými ovcemi a jednou černou nosila v 80. letech Britská princezna Diana se za svého života stala módní ikonou. Její odkaz nejen na poli módy trvá i do dnešní doby. Že měla Diana neuvěřitelný vkus, si uvědomují i současné oděvní značky. Díky tomu si tak můžete koupit stylový kousek, který je inspirován princezniným ikonickým červeným svetrem s bílými ovcemi a jednou černou.
Článek
Koronavirus ovlivňuje i módu: Designéři navrhli šaty se zabudovanou roušku, model se ihned vyprodal
Koronavirus ovlivňuje i módu: Designéři navrhli šaty se zabudovanou roušku, model se ihned vyprodal Současná pandemie koronaviru vtrhla i do světa módy. Dokazují to šaty, které vás díky jednomu detailu ochrání před covidem-19. Kousek, jehož součástí je stylová ochrana úst a nosu, aktuálně nabízí britská online značka oblečení Pretty Little Thing. Některé velikosti jsou však již vyprodané.
Článek
Jak vrstvit oblečení, aby vám to na podzim slušelo: Zaměřte se na barvu a druh látky
Jak vrstvit oblečení, aby vám to na podzim slušelo: Zaměřte se na barvu a druh látky Pravý podzim už pomalu klepe na dveře a s ním i nízké venkovní teploty. Opět nadobro odložíme krátké šaty a sukně a budeme si muset vystačit s teplejšími kousky. I v kabátu, košili, tričku a kalhotách však můžete být šik, pokud přijdete na kloub umění vrstvení. Jak tedy vrstvit oblečení a vypadat stále skvěle?
(53) Načíst více