Kategorie Móda

Článek
Jak si muži představují nejkrásnější svatební šaty? Nejraději by nás viděli v tomto modelu
Jak si muži představují nejkrásnější svatební šaty? Nejraději by nás viděli v tomto modelu Snad každá dívka a žena sní o tom, až se oblékne do nádherných svatebních šatů a řekne muži svého života ANO. My ženy máme o svatebních šatech jasno. Skoro žádná z nás se ale nezeptala svého partnera, v jakém modelu by nás nejraději viděl v den D on sám. Tuto otázku však mužům položila jedna australská oděvní značka.
Článek
Neonové barvy se opět vrací do módy: Jsou hitem roku 2019
Neonové barvy se opět vrací do módy: Jsou hitem roku 2019 Není to tak dávno, kdy jsme nosily oblečení v barvách zvýrazňovačů. Tento trend hlásí v roce 2019 velký návrat, neonové barvy jsou opět in. O těchto křiklavých odstínech by se dalo říct, že rozdělují ženy do dvou skupin: Jedny je milují a druhé nenávidí. Pokud se vám neonové barvy líbí, jakým způsobem byste je měla nosit, aby to nebylo příliš?
Článek
Teenagerka nafotila, jak se od sebe liší džíny velikosti 12: Taky vás to při nakupování štve?
Teenagerka nafotila, jak se od sebe liší džíny velikosti 12: Taky vás to při nakupování štve? Vejdete do obchoďáku a chcete si nakoupit nové oblečení. V některém obchodě vám sedí velikost M, ale v jiném dokonce S. Kdo se v tom má vyznat? Své naštvání z rozdílnosti dámských velikostí ventilovala i britská teenagerka, která na Twitter vyvěsila 7 džín různých značek ve velikosti 12. Jenže do některých se vešla a do některých ne. Čím to?
Článek
Módní trendy na jaro 2019 hlásí návrat batiky, třásní a zvířecích vzorů
Módní trendy na jaro 2019 hlásí návrat batiky, třásní a zvířecích vzorů Ač to zní neuvěřitelně, je to tak. Letošnímu jaru mají vládnout zvířecí vzory, třásně a hlavně batika. Alespoň podle modelů, které jste mohli od začátku roku spatřit na přehlídkách v rámci světových Fashion weeků. Pokud tedy máte doma batikované tričko, rozhodně se jej nebojte vytáhnout! V jakém oblečení tedy budete na jaře 2019 trendy?
Článek
Push-up podprsenky hlásí ústup: Ženské výstřihy fandí braletkám
Push-up podprsenky hlásí ústup: Ženské výstřihy fandí braletkám Kulatá, objemná prsa, která se klenou do výšky. Tak tomuto trendu, který od 90. let minulého století udávaly push-up podprsenky, v současné době zvoní umíráček. Ideál ženských prsou schovaných v podprsence nyní vypadá jinak. Mnohem populárnějšími se stávají vzdušné bralette podprsenky, které ženským prsům zachovávají jejich původní tvar.
Článek
Magnetické řasy: Jak je použít, aby vypadaly opravdu přirozeně?
Magnetické řasy: Jak je použít, aby vypadaly opravdu přirozeně? Ženy chtějí mít odjakživa oči jako mrkací panenka. Proto si některé z nich zakládají na prodloužených řasách, jako jednorázové řešení pak sáhnou po nalepovacích či magnetických řasách. Právě magnetické umělé řasy jsou hitem posledních let. Už jste je vyzkoušely? Známe finty, jak dosáhnout toho, aby na vás vypadaly opravdu přirozeně!
Článek
Roku 2019 bude kralovat korálová barva: Má symbolizovat teplo, život a pozitivitu
Roku 2019 bude kralovat korálová barva: Má symbolizovat teplo, život a pozitivitu Rok 2019 bude ve znamení korálové barvy. Alespoň podle společnosti Pantone, která určuje barevné trendy v módním průmyslu, umění či grafickém designu. Tento světový gigant, který působí v oblasti tiskařských technologií, každým rokem v prosinci vyhlašuje top barvu na následující rok. A pro rok 2019 to u něj na celé čáře vyhrála korálová!
Článek
Hořčicová barva oblečení: Jak tento trendy odstín žluté nosit a s jakými barvami jej kombinovat
Hořčicová barva oblečení: Jak tento trendy odstín žluté nosit a s jakými barvami jej kombinovat Mezi hlavní barvy podzimu a zimy 2018 bezpochyby patří výrazná a sytá hořčicová barva. Asi jste si všimla, že je teď této barvy, která evokuje podzimní spadané listí, všude plno. Trendy je zkrátka všechno oblečení v hořčicové barvě. Poradíme vám, jak tento teplý odstín žluté nosit a s čím jej kombinovat, abyste to s ním příliš nepřepískla.
Článek
Jak nosit bílou košili, abyste pokaždé vypadala jinak? Víme, jak na to
Jak nosit bílou košili, abyste pokaždé vypadala jinak? Víme, jak na to Dámská bílá košile je módním bestsellerem, který by měl být součástí šatníku každé ženy. Čím je ale tak výjimečná? Jde o velmi variabilní kousek dámského oblečení, který můžete nosit a kombinovat, jak se vám zlíbí. Vyzkoušet můžete třeba následující modely, ve kterých bílá košile hraje prim a už vůbec nepůsobí nudně!
(442) Načíst více