Kategorie Móda

Článek
Čtenářka píše: Jak pečovat o diamantové šperky?
Čtenářka píše: Jak pečovat o diamantové šperky? Diamanty jsou nejtvrdšími přírodními látkami na zemi, i přesto se o ně musíme náležitě starat. Při nošení na sebe vážou okolní mastnotu, uvolnit se mohou ze svého pouzdra a kámen může vypadnout. Proto je nutné nechat šperky pravidelně kontrolovat u odborníka, správně je skladovat a také čistit.
Článek
Fashion in the Box: A jaké módní překvapení čeká na tebe?
Fashion in the Box: A jaké módní překvapení čeká na tebe? Potřebuješ s jarem v rozpuku nutně obměnit svůj šatník, ale nebaví tě chodit po obchodech nebo na to nemáš čas? Miluješ módu, rozbalování dárků a navíc i pocit překvapení? Tak to bys rozhodně měla vyzkoušet Fashion in the Box.
Článek
Co o vás vypovídají vaše oblíbené boty?
Co o vás vypovídají vaše oblíbené boty? Každý z nás má doma své oblíbené boty. Někdo se cítí nejlépe v obyčejných teniskách, další si potrpí na elegantní polobotky. Je tedy jasné, že náš výběr je určitým způsobem ovlivněn naší osobností. Co o vás boty říkají?
Článek
Ztratila vědomí, když byla na večírku. Když doktoři zjistili příčinu, rozhodla se všechny varovat!
Ztratila vědomí, když byla na večírku. Když doktoři zjistili příčinu, rozhodla se všechny varovat! Upnuté kalhoty či džíny má snad každá žena v šatníku a některé jich mají dokonce několik a nedají na ně dopustit. Jenže na první pohled neškodný střih kalhot dokáže naše zdraví pěkně potrápit. Své o tom ví i 52letá Jane Rylance z Anglie.
Článek
Jak vypadá tetování po letech ve stáří? Tito senioři odpověděli!
Jak vypadá tetování po letech ve stáří? Tito senioři odpověděli! Ten, kdo již nějaké tetování má, se jistě setkal s řadou otázek ohledně toho, jak to bude vypadat, až bude starý. Jestli se tetování nerozpije, nezdeformuje, neroztáhne nebo nerozmaže. V následujícím článku na tyto otázky najdete odpověď!
Článek
Co na nohy? Nejžhavější trendy botky pro tuto sezónu!
Co na nohy? Nejžhavější trendy botky pro tuto sezónu! Jaro je tu od toho, abychom zkoušeli nové trendy, odvázali se a ukázali odvážnější módní volby. A pokud už teď hledáte módní inspiraci do jarních ulic, mrkejte! Zjistili jsme, jaké botky budou na jaře nejvíc v kurzu. A navíc víme, kde je sehnat!
(426) Načíst více