Kategorie Móda

Článek
Žena se fotí ve zkušebních kabinkách různých obchodů s oblečením. Chce ukázat, jak tyto obchody opticky klamou zákazníka
Žena se fotí ve zkušebních kabinkách různých obchodů s oblečením. Chce ukázat, jak tyto obchody opticky klamou zákazníka Nákup nového oblečení je mnohem složitější proces než se může na první pohled zdát. Najít ten správný kousek, který přesně odpovídá našim představám, není tak úplně hračka a věřte, že i když jej najdete, nemusí to ihned znamenat, že vám padne jako ulitý.
Článek
Léto přeje prostřiženým ramenům: Módní top vyrobíte během pár minut i ze starého trička
Léto přeje prostřiženým ramenům: Módní top vyrobíte během pár minut i ze starého trička Odhalená ramena jsou tuto sezonu jedním z nejžhavějších módních trendů. Pokud si chcete také pořídit jeden kousek, který oživí váš letní outfit, neběhejte hned do obchodu, ale sáhněte po nůžkách. I ze starého trička nebo košile totiž během chvíle vykouzlíte slušivý top s prostřiženými rameny. Řekneme vám, jak na to.
Článek
Toužíte po vyšší postavě? Pomozte si optikou
Toužíte po vyšší postavě? Pomozte si optikou Pokud také patříte mezi ty, které moc nevyrostly, nezoufejte. Máme pro vás několik dobrých triků, jak tento nepatrný nedostatek opticky vylepšit.
Článek
Tyto módní trendy letěly před několika lety. Nyní v nich budete úplně mimo
Tyto módní trendy letěly před několika lety. Nyní v nich budete úplně mimo Módní trendy se neustále mění. Některé se po určitém čase zase vrací zpátky, jiné se nosí třeba jednu sezonu a pak jsou nekompromisně považovány za velké módní prohřešky. Pokud se chcete vyhnout zbytečnému faux pas, na co byste měla aktuálně raději zapomenout?
Článek
5minutové tvoření: Z obyčejných žabek extravagantní gladiátorky
5minutové tvoření: Z obyčejných žabek extravagantní gladiátorky Gumové žabky nepatří jenom na pláž nebo na koupaliště. S tímto jednoduchým a zároveň velmi pohodlným kouskem obuvi můžete vyrazit klidně do města. Stačí, když je během pěti minut přetvoříte na stylové gladiátorky, které můžete vkusně zkombinovat třeba se vzdušnými letními šaty.
Článek
Hitem letošního léta jsou volánkové šaty. Můžete si je vyrobit i ze starého kousku oblečení
Hitem letošního léta jsou volánkové šaty. Můžete si je vyrobit i ze starého kousku oblečení Leží vám doma ve skříni šaty, které jste si naposledy oblékla před více než pěti lety a je vám líto je vyhodit? Neuvěříte, ale letošní léto si je opět vezmete na sebe. Tedy pokud jste krapet šikovná a máte pár minut času. Tento starý kousek si totiž můžete přetvořit na romantické volánkové šaty, které jsou obrovským hitem letošního léta!
Článek
Průměrná žena si za život koupí 469 párů bot. Inspirujte se a mějte doma boty pro každou příležitost
Průměrná žena si za život koupí 469 párů bot. Inspirujte se a mějte doma boty pro každou příležitost Průměrná žena si za svůj život koupí 469 párů bot, z toho 19 párů nikdy neobuje. Říká to alespoň výzkum společnosti Gocompare.com, která zkoumala nákupní chování 3 tisíc amerických žen. Ty byly schopny za celoživotní obutí utratit až 25 tisíc dolarů! Zkuste se jimi inspirovat a přečtěte si, které boty by neměly ve vaší skříni rozhodně chybět.
Článek
Obnova šatníku pomocí recyklace starého oblečení. Nechte se inspirovat
Obnova šatníku pomocí recyklace starého oblečení. Nechte se inspirovat Ačkoliv jsou v obchodech na výběr velmi zajímavé a netradiční kousky oblečení, není nad to náš šatník lehce recyklovat a z nenošených věcí udělat nové, které ještě dokážou udělat parádu.
(429) Načíst více