Kategorie Móda

Článek
Žena si koupila kalhoty ve výprodeji. To ale nečekala, že jí půjde o život!
Žena si koupila kalhoty ve výprodeji. To ale nečekala, že jí půjde o život! Upnuté kalhoty či džíny má snad každá žena v šatníku a některé jich mají dokonce několik a nedají na ně dopustit. Jenže na první pohled neškodný střih kalhot dokáže naše zdraví pěkně potrápit. Své o tom ví i 52letá Jane Rylance z Anglie.
Článek
Jak vypadá tetování po letech ve stáří? Tito senioři odpověděli!
Jak vypadá tetování po letech ve stáří? Tito senioři odpověděli! Ten, kdo již nějaké tetování má, se jistě setkal s řadou otázek ohledně toho, jak to bude vypadat, až bude starý. Jestli se tetování nerozpije, nezdeformuje, neroztáhne nebo nerozmaže. V následujícím článku na tyto otázky najdete odpověď!
Článek
Co na nohy? Nejžhavější trendy botky pro tuto sezónu!
Co na nohy? Nejžhavější trendy botky pro tuto sezónu! Jaro je tu od toho, abychom zkoušeli nové trendy, odvázali se a ukázali odvážnější módní volby. A pokud už teď hledáte módní inspiraci do jarních ulic, mrkejte! Zjistili jsme, jaké botky budou na jaře nejvíc v kurzu. A navíc víme, kde je sehnat!
Článek
Víte, k čemu slouží tato malá kapsička v dámských kalhotkách? Zaručeně ji tam máte i vy!
Víte, k čemu slouží tato malá kapsička v dámských kalhotkách? Zaručeně ji tam máte i vy! Denně nosíme oblečení, na kterém se nachází části, o kterých nemáme ani tušení, k čemu vlastně slouží. Většina těchto záhadných částí se už na internetu objasnila, záhadnou však zůstává malá kapsička, která se ukrývá v dámských kalhotkách.
Článek
Svatební šaty rozdělily uživatele internetu na dva tábory. Vysvětlíme vám proč!
Svatební šaty rozdělily uživatele internetu na dva tábory. Vysvětlíme vám proč! Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den tou nejhezčí nevěstou na světě. Proto se také s tímto snem pojí důkladné plánování onoho slavnostního dne a samozřejmě k němu patří i svatební šaty. V následujícím článku vám ukážeme šaty, které uživatele internetu rozdělily na dva tábory.
Článek
Jenženy na jeden den modelkami díky POSHme
Jenženy na jeden den modelkami díky POSHme S kolegyní jsme dostaly pozvánku od milých POSHgirls na focení originálních retro šatů a barevných sukýnek v jejich exkluzivním showroomu v Brně. POSHme není jen internetový obchod s nadčasovou módou pro každou příležitost, ale také ráj na zemi pro všechny ženy, které se chtějí stát pravými dámami.
(422) Načíst více