Kategorie Móda

Článek
Které módní oblečení a doplňky můžou vážně poškodit vaše zdraví? Budete nemile překvapena!
Které módní oblečení a doplňky můžou vážně poškodit vaše zdraví? Budete nemile překvapena! Přemýšlela jste někdy nad tím, že vaše zdravotní potíže souvisí také s tím, co nosíte na sobě? Vaše věci, které máte v šatníku, nejsou tak neškodné, jak by se vám mohlo na první pohled zdát. Například gynekologické potíže mohou dle některých vědeckých studií souviset s nošením oblečení a doplňků až ze 73 procent.
Článek
Plavky na letní sezonu 2017: Nejnovější trendy vás dostanou!
Plavky na letní sezonu 2017: Nejnovější trendy vás dostanou! Léto už nekompromisně klepe na dveře a vy stále nevíte, v jakých plavkách se blýsknete na dovolené u moře? Na pláži můžete zazářit v jednodílných plavkách i bikinách s rafinovanými výstřihy a odvážným šněrováním, parádu uděláte taky v plavkách s volánky nebo s květinovými či geometrickými vzory.
Článek
Objednáváte si oblečení z čínských e-shopů? Rozdíl mezi ilustrační fotkou a skutečností může být propastný!
Objednáváte si oblečení z čínských e-shopů? Rozdíl mezi ilustrační fotkou a skutečností může být propastný! Už jste si někdy objednaly oblečení z čínského e-shopu, několik týdnů jste se těšily na balíček, ale jeho obsah vás následně nemile zaskočil? Nejste v tom rozhodně samy! Propastný rozdíl mezi ilustrační fotkou a skutečností pocítily i další ženy a dívky, které si na čínských e-shopech objednaly třeba slavnostní šaty.
Článek
Čtenářka píše: Proč české ženy nechtějí investovat do spodního prádla?
Čtenářka píše: Proč české ženy nechtějí investovat do spodního prádla? Nové lodičky jsme schopné vybírat hodiny. Se spodním prádlem jsme ale hotové do 15 minut. Proč končíme vždy u bílé, tělové, černé podprsenky? A kalhotky? Ty už doma přeci máme! Podívejme se na to, jak české ženy vnímají spodní prádlo.
Článek
Nejžhavější kousky do vašeho šatníku? Nahoďte pořádný styl se Shoozers!
Nejžhavější kousky do vašeho šatníku? Nahoďte pořádný styl se Shoozers! Milujete módu, jenže najít ten správný kousek, ve kterém byste se cítila originální, nepřehlédnutelná a především svá, je pro vás opravdu výzva? Proto vám dnes s radostí představíme ikonickou společnost SHOOZERS, kterou prostě musíte znát!
Článek
Harper's Bazaar oslavil 150. výročí s foto projekcí na Empire State Buiding
Harper's Bazaar oslavil 150. výročí s foto projekcí na Empire State Buiding Empire State Buidling rozzáří každou noc na Manhattanu jasným světlem nebo světelným schématem k určité příležitosti. Nedávno byla budova osvětlena ikonickými módnimi fotografiemi k oslavě 150. výročí vydání časopisu Harper's Bazaar.
(425) Načíst více