Kategorie Rekonstrukce

Článek
Tereza Kerndlová ukázala své španělské bydlení. Po 5 měsících rekonstrukce zbudovala dům snů
Tereza Kerndlová ukázala své španělské bydlení. Po 5 měsících rekonstrukce zbudovala dům snů Takové bydlení, které si vybudovala zpěvačka Tereza Kerndlová na španělském pobřeží, by si přál mít každý. Před několika měsíci si s manželem René Mayerem koupila dům v jihošpanělském městečku Estepona. Nyní svým sledujícím na Instagramu ukázala, jak její bydlení snů po pěti měsících rekonstrukce vypadá. Je to krása, až zrak přechází!
Článek
Chalupa Wishbone Cottage z 16. století vypadá zchátrale a opuštěně. Uvnitř se však ukrývá útulné bydlení
Chalupa Wishbone Cottage z 16. století vypadá zchátrale a opuštěně. Uvnitř se však ukrývá útulné bydlení Často se říká, že bychom neměli dát na první dojem. V případě chalupy Wishbone Cottage nacházející se v Malvernských vrších v Anglii toto rčení platí dvojnásobně. Ač exteriér domu působí zchátralým dojmem, při otevření vchodových dveří se vám v celé kráse odhalí skvostný interiér. Paradoxem je, že tato chalupa dříve sloužila jako stáj a sklad sena.
Článek
Nejkrásnější dárek pro manželku: Americký kutil proměnil špinavé podkroví v šatník snů
Nejkrásnější dárek pro manželku: Americký kutil proměnil špinavé podkroví v šatník snů Pokud máte partnera, který vám splní vše, co vám na očích vidí, můžeme vám jenom pogratulovat. Křivé slovo proti svému muži nemůže říct ani Idaly Cabrerová z amerického Marylandu. Její manžel Rodolfo si pro ni totiž připravil nádherné překvapení. Strašidelné podkroví jejich rodinného domu přebudoval v šatnu snů. Jak se vám líbí?
Článek
Před rokem vyhořela katedrála Notre Dame: Její rekonstrukci nyní brzdí koronavirus
Před rokem vyhořela katedrála Notre Dame: Její rekonstrukci nyní brzdí koronavirus Ve středu 15. dubna tomu byl přesně jeden rok, kdy slavnou pařížskou katedrálu strávily ničivé plameny. Zasáhly přitom více než dvacet procent této cenné historické budovy. Notre Dame za celých 800 let své existence nezažila tak obrovskou havárii. Jak tento gotický svatostánek vypadá dnes? Nepotěší vás, že jeho renovaci zastavil koronavirus.