Influencerka ukázala povislou kůži po hubnutí. I když shodila 89 kilo, se svým tělem spokojená není

Influencerka ukázala povislou kůži po hubnutí. I když shodila 89 kilo, se svým tělem spokojená není Zdroj: Shutterstock

Fitness influencerka Jade Davis odhaluje na Instagramu pravou realitu hubnutí. Má za sebou náročnou cestu a díky dřině a odpírání zhubla neuvěřitelných 89 kilogramů. Se svým tělem však spokojená není. Po extrémním hubnutí jí na těle zůstaly vrstvy nevzhledné povislé kůže.

Povislá kůže na břiše, bocích, zádech i pažích je pro fitness influencerku Jade Davis vzpomínkou na její obézní časy. Tato mladá žena vážila dříve o 89 kilogramů více a je pyšná na to, že se této nadváhy dokázala zbavit.

Zdroj: Shutterstock Když se ale Jade Davis dívá na své tělo, je v rozpacích. Jak nyní po extrémním hubnutí vypadá, si ovšem nenechává pro sebe. Pravou realitu hubnutí odhaluje na svém Instagramu, aby obézní lidé a lidé s nadváhou věděli, na co se po zhubnutí připravit.

Influencerka Jade Davis je pro všechny, kteří bojují s nadbytečnými kilogramy, velkou inspirací. I díky této mladé ženě si lidé uvědomují, že hubnutím mnohdy jejich náročná cesta nekončí. 

Aby Jade Davis ukázala tu pravou realitu hubnutí, sdílela na svém Instagramu video, ve kterém sledujícím názorně ukazuje svou povislou kůži. Influencerka má na sobě ve videu pouze sportovní podprsenku a legíny, a tak je na první pohled patrné, že jí povislá kůže jako vzpomínka na obézní časy zůstala zejména na břichu, podbřišku, pažích a zádech.

Jade Davis si je vědoma toho, že se ani pravidelným cvičením přebytečné kůže nezbaví. A tak plánuje, že si ji nechá chirurgicky odstranit. V každém případě si instagramoví sledující cení její odvahy a upřímnosti, protože šla veřejně doslova s kůží na trh a ukázala na Instagramu estetické následky svého radikálního zhubnutí.

Zdroj: Instagram.com/jadeslildiscovery, Dailystar.co.uk/diet-fitness
Autor:
Publikováno: 27. 1. 2023 09:57 Nahlásit obsah