Kategorie Hubnutí

Článek
Kvůli své klientce přibral osobní trenér neskutečných 30 kilogramů, aby hubli společně. Jeho příběh je však mnohem dojemnější...
Kvůli své klientce přibral osobní trenér neskutečných 30 kilogramů, aby hubli společně. Jeho příběh je však mnohem dojemnější... Stát se úspěšným a vyhledávaným osobním trenérem není vůbec nic lehkého. Je zapotřebí jistá porce odříkání, disciplína, znalost lidského těla a určitá empatie vůči svým klientům. O tom, jak těžká je tato práce, ví své i Adonis Hill, který ještě před pár lety ani netušil, že i on se vydá cestou osobního trenéra.  
Článek
12 bizarních hubnoucích metod, které ale skutečně fungují!
12 bizarních hubnoucích metod, které ale skutečně fungují! Většinu času během dne strávíme tím, že jíme. Nicméně nejíme jen proto, že bychom měli hlad ale na množství jídla, které dokážeme za celý den sníst, se také podílí mnoho jiných faktorů. Jenže podle psychologa a výživového poradce Briana Wansinka existují způsoby, jak se pomocí naší psychiky zbavit přebytečných kil a už se zbytečně nepřejídat!
Článek
Chcete opravdu zhubnout? Zařaďte do svého jídelníčku tuto potravinu a kila půjdou dolů hned!
Chcete opravdu zhubnout? Zařaďte do svého jídelníčku tuto potravinu a kila půjdou dolů hned! Zhubnout není tak úplně snadné, jak se může na první pohled zdát a kdo se o to už někdy pokoušel, nám dá jistě za pravdu. Mnozí z nás totiž zapomínají do svého jídelníčku zařazovat naprosto nezbytné potraviny, které nám v boji s nadbytečnými kily pomáhají.
Článek
Držíte drastické diety anebo hladovíte? Tohle se děje ve vašem těle!
Držíte drastické diety anebo hladovíte? Tohle se děje ve vašem těle! Nejedna z nás jistě někdy zkoušela hubnout tak, že omezila svůj kalorický příjem na minimum, některé to dotáhly tak daleko, že nekonzumovaly vůbec nic. Ano, ze začátku se to může zdát jako úspěšná metoda. Ovšem po chvíli se ztracená kila vrátí jako bumerang a najednou je váha tam, kde byla předtím!
Článek
Toužíte po plochém bříšku? Začněte dělat těchto 9 věcí!
Toužíte po plochém bříšku? Začněte dělat těchto 9 věcí! Každý, kdo se již někdy snažil zhubnout, potvrdí, že nejhorší partií je bříško. Kromě cvičení jej ovlivňuje především to, co během dne sníme, a proto jsme si pro vás připravili seznam 9 věcí, které byste do svého hubnoucího programu měli určitě začlenit. Pak uvidíte sami, že získat ploché bříško není žádná věda!
Článek
Pokud zařadíte do pitného režimu tento zázračný čaj, vaše tělo se začne měnit už za jeden týden!
Pokud zařadíte do pitného režimu tento zázračný čaj, vaše tělo se začne měnit už za jeden týden! Léto už téměř klepe na dveře a s jeho nástupem přichází na řadu i plavková sezóna, ve které přebytečná kila jen těžko zamaskujeme. Jenže ať se snažíme sebevíc, někdy to hubnutí nejde vůbec tak, jak bychom si představovali.
Článek
Pořád se vám nedaří zhubnout? Možná za to může těchto pět ranních zlozvyků!
Pořád se vám nedaří zhubnout? Možná za to může těchto pět ranních zlozvyků! Už nějakou dobu se vyhýbáte rychlému občerstvení obloukem, pravidelně cvičíte, snažíte se zdravě jíst, ale přebytečná kila pořád nemizí? Ve skutečnosti za stagnováním vaší váhy můžou být vaše ranní rituály, které vám brání na cestě za vaší vysněnou postavou!
Článek
Pozor! V těchto zaměstnáních ztloustnete
Pozor! V těchto zaměstnáních ztloustnete Přestože v zaměstnání trávíme podstatnou část našeho dne, málokomu dochází, že třeba právě jeho práce může být příčinou, proč jdou kila najednou nahoru. Společnost Harris Interactive na základě své studie sestavila seznam profesí, ve které existuje největší pravděpodobnost, že v ní přiberete na váze.
Článek
Jak si udržet své návyky a nevzdat se jich po pár dnech?
Jak si udržet své návyky a nevzdat se jich po pár dnech? Ať už toužíte začít každý den cvičit, vzdát se denní dávky čokolády, přestat kouřit nebo se pravidelně věnovat studiu, je třeba vyvinout potřebné úsilí, abyste ve svých snahách vytrvali a nevzdali se během prvních pár dnů. Máme pro vás několik tipů, jak na to.
(112) Načíst více