Kategorie Hubnutí

Článek
Co s tělem udělá jednodenní půst? Přináší to jen pozitiva
Co s tělem udělá jednodenní půst? Přináší to jen pozitiva Říká se, že bychom jednou za nějakou dobu měli držet jednodenní půst. Je to z toho důvodu, aby se náš organismus pročistil a na chvilku odpočinul. Co je na tom pravdy a co jeden den bez jídla udělá s naším tělem?
Článek
Tajné triky fitness blogerek: Jak vypadat skvěle na fotkách i bez intenzivního cvičení
Tajné triky fitness blogerek: Jak vypadat skvěle na fotkách i bez intenzivního cvičení Na motivační fotky "před a po" často narazíte v lifestylových magazínech nebo na webových stránkách o fitness. Tyto snímky jsou buď reálným výsledkem dlouhodobé dřiny, ovšem i pouhou iluzí. Jak přiznávají některé fitness blogerky, mezi pořízením těchto fotek uplynulo jenom pár sekund. Paradoxně osoba zachycená na snímku váží stále stejně kilogramů.
Článek
Žena, která vážila téměř 300 kilogramů, se rozhodla změnit svůj život. Podařilo se jí zhubnout 150 kilogramů a vypadá úžasně
Žena, která vážila téměř 300 kilogramů, se rozhodla změnit svůj život. Podařilo se jí zhubnout 150 kilogramů a vypadá úžasně Ti z nás, kterým se podařilo zhubnout nějaké to kilo navíc, moc dobře ví, jaká dřina a odříkání to je. Ovšem příběh Amber Rachdi z amerického města Troutdale, která se nikdy nezabývala tím, co snědla anebo kolik toho snědla, je však o něco jiný.
Článek
Nejlepší potraviny, které vám pomohou zhubnout bez diety a cvičení
Nejlepší potraviny, které vám pomohou zhubnout bez diety a cvičení Ačkoliv do léta zbývá ještě pár dnů, počasí je neúprosné a již před pár týdny nastal čas vytáhnout šaty, kraťasy nebo sukně. Naštěstí pro všechny, které by rády ještě zhubly nějaké to kilo dolů, máme skvělé řešení bez drastických a neúčinných diet.
Článek
Jak skutečně vypadají fitness modelky, když zrovna nepózují?
Jak skutečně vypadají fitness modelky, když zrovna nepózují? Na sociálních sítích, především tedy na Instagramu, můžeme vidět nejrůznější fotografie. Především fitness modelky tuto síť zahrnují svými dokonalými fotkami téměř denně. z toho důvodu si také vysloužily spoustu sledujících.
Článek
Za všechno můžou hormony! I za vaše tloustnutí
Za všechno můžou hormony! I za vaše tloustnutí Že je hubnutí o tom správném jídelníčku a pravidelné porci pohybu? Ne tak docela! Můžete se snažit, jak chcete, ale tím, kdo rozhoduje o vašem hubnutí (anebo také tloustnutí) jsou hormony.
Článek
Bílkoviny a hubnutí. Chcete zhubnout? Jezte!
Bílkoviny a hubnutí. Chcete zhubnout? Jezte! Plavková sezóna je už na dohled a hubnutí se tak stává stále žhavějším a žhavějším tématem. Základní rada při hubnutí spočívá v omezení stravy, ale v praxi se ukazuje, že až tak docela nefunguje.
Článek
Vědci přišli na to, jak nejrychleji zhubnout do plavek. Poslední jídlo si dopřejte v tuto konkrétní hodinu
Vědci přišli na to, jak nejrychleji zhubnout do plavek. Poslední jídlo si dopřejte v tuto konkrétní hodinu Do začátku léta zbývá už jen pár týdnů a proto každá rada, která nám pomůže nějaké to kilo zhubnout je vítaná. Ovšem my vám dnes nepřinášíme jen ledajakou radu, jedná se o radu, se kterou přišli vědci z univerzity v Alabamě.
Článek
Pokud chcete opravdu zhubnout, vyvarujte se těchto chyb
Pokud chcete opravdu zhubnout, vyvarujte se těchto chyb Před létem se zhubnout snaží nejedna z nás, jenže proč ručička váhy ukazuje pořád to stejné číslo, i když sportujete a dokonce se i zdravě stravujete? Problém může být v některé z těchto nenápadných chyb.
(129) Načíst více