Kategorie Hubnutí

Článek
Jaké cvičení a dietu si vybrat dle typu vaší postavy?
Jaké cvičení a dietu si vybrat dle typu vaší postavy? Určitě jste si všimli, že ne každá dieta a každé cvičení funguje na každého stejně. Zatímco někdo vidí výsledky již po pár dnech, další se ne a ne kil zbavit. Někteří odborníci se domnívají, že typ cvičení a diety závisí na tom, jaký typ postavy máme.
Článek
5 důvodů, proč nevynechávat snídani
5 důvodů, proč nevynechávat snídani V mnoha časopisech a magazínech, které se zabývají zdravým životním stylem, se dočítáme, že snídaně patří mezi nejdůležitější jídla dne a rozhodně bychom ji neměli vynechávat? Proč tomu tak ale ve skutečnosti je?
Článek
Nedaří se vám rychle zhubnout? Zbavte se nadbytečné vody v těle
Nedaří se vám rychle zhubnout? Zbavte se nadbytečné vody v těle Nedaří se vám zhubnout? Ve většině případů je hlavní příčinou zadržování vody v těle. A co všechno tedy toto zadržování může způsobovat a jak se přebytečné vody v těle zbavit?
Článek
Přítel jí byl nevěrný, tak se vyjedla na 130 kilogramů. Harriet Southanová však po radikální proměně zhubla 65 kilo
Přítel jí byl nevěrný, tak se vyjedla na 130 kilogramů. Harriet Southanová však po radikální proměně zhubla 65 kilo Britka Harriet Southanová patřila k ženám, které se naučily své deprese a smutek zahánět jídlem. Když jí bylo náct, podvedl ji přítel a jedinou útěchou se pro ni stalo právě jídlo. Ze štíhlé dívky se vykrmila na neuvěřitelných 130 kilogramů. Po letech šla do sebe a neuvěřitelně zhubla tak, že ji nepoznávají ani její staří přátelé.
Článek
Agáta Hanychová zoufá, že na 178 cm váží 64 kg. Z mladých holek děláte anorektičky, zkritizovali ji fanoušci
Agáta Hanychová zoufá, že na 178 cm váží 64 kg. Z mladých holek děláte anorektičky, zkritizovali ji fanoušci Modelka Agáta Hanychová to na Instagramu zase pěkně schytala. Veřejně si postěžovala, že na 178 centimetrů své výšky váží 64 kilogramů. Dodala, že se svou hmotností není spokojená a že 64 kilogramů je pro ni šílené číslo. Na toto konto se do ní sledující pořádně pustili. Vzkázali jí, že rozhodně není dobrým příkladem pro mladé holky.
Článek
Kombinace jídel, které vám pomohou v cestě za dokonalou postavou
Kombinace jídel, které vám pomohou v cestě za dokonalou postavou Mnoho lidí si myslí, že dietní jídla jsou nudná a skládají se převážně z vařeného kuřecího masa a spousty zeleniny. Pravdou ovšem je, že existuje spousta zdravých a zároveň chutných surovin, jejichž kombinací své hubnutí podpoříte.
Článek
Nápoje, které urychlí váš metabolismus a pořádně vás pročistí
Nápoje, které urychlí váš metabolismus a pořádně vás pročistí Zhubnout pár kilo navíc není nikdy na škodu. Jestliže chceme tedy zhubnout, musíme dodržovat stravu a pravidelně cvičit, to je všemi známý fakt.
Článek
8 silných motivátorů, které vám pomohou ze cvičení vybudovat rutinu
8 silných motivátorů, které vám pomohou ze cvičení vybudovat rutinu Všichni asi dobře známe prvotní zánět a nadšení pro nové věci. Problém nastává tehdy, když nám zevšední nebo si na ně už více nenacházíme čas, takže je postupně přestaneme dělat. Často se to stává i při cvičení.
Článek
Monika Bagárová hubne do plavek i s dcerou Ruminkou. Podívejte se na roztomilé video ze cvičení
Monika Bagárová hubne do plavek i s dcerou Ruminkou. Podívejte se na roztomilé video ze cvičení Není tajemstvím, že si zpěvačka a moderátorka Monika Bagárová udržuje krásnou postavu cvičením. Jak ukázala na Instagramu, necvičí sama, ale má hned několik parťáků. A to nejen svou sestru Natalii, ale také svou malou dcerku Ruminku, která je evidentně zapálenou sportovkyní stejně jako její maminka.
(113) Načíst více