Kategorie Hubnutí

Článek
Tato žena přetavila tuky ve svalovou hmotu: Nyní miluje každý centimetr svého těla
Tato žena přetavila tuky ve svalovou hmotu: Nyní miluje každý centimetr svého těla Matka dvou dětí, Američanka Helen Costa-Giles zvládla svou životní proměnu na jedničku. Díky tomu, že se zakousla do světa fitness, zhubla krásných 42 kilogramů. V jejím případě to není jenom o ztrátě kilogramů. Nadbytečnou tukovou zásobu dokázala přetavit ve svalovou hmotu, čímž rázem omládla minimálně o deset let.
Článek
Vaječná dieta, během které zhubnete pět kilogramů za týden
Vaječná dieta, během které zhubnete pět kilogramů za týden Stále ještě neexistuje žádný zázračný elixír, který by dokázal, abyste zhubly o několik konfekčních velikostí za noc. Jsou však diety, které vám pomohou rychle dát pár kilo dolů.
Článek
Jak zhubnout rychle a spolehlivě dvě kila za týden? Jednoduše, jezte jako hubení
Jak zhubnout rychle a spolehlivě dvě kila za týden? Jednoduše, jezte jako hubení Kdo by nechtěl shodit nějaké to kilo navíc, nebo si aspoň udržet svou váhu. Různých diet a cvičení je celá řada, ale dnes pro vás máme něco zcela jedinečného a osvědčeného. Stačí prý myslet jako štíhlí lidé a zhubnete za týden dvě kila. To píše ve své knize „Dieta jen tak mimochodem” Elizabeth Lange.
Článek
Zázračné jídlo jménem ovesná kaše: Lék téměř na vše
Zázračné jídlo jménem ovesná kaše: Lék téměř na vše Bez ovesné kaše si naše prababičky ani babičky neuměly představit svůj jídelníček. Ochucená medem je známa již po staletí. Přidejte si do ní ovoce, javorový sirup, skořici nebo jenom rozpuštěné máslo s medem a uvidíte, jak vám bude chutnat, zvláště až zjistíte její přednosti pro vaše zdraví.
Článek
Odvodněte se: Díky těmto potravinám se budete cítit v plavkách sebevědoměji
Odvodněte se: Díky těmto potravinám se budete cítit v plavkách sebevědoměji Toužíte po plochém bříšku? Při troše snahy jej můžete mít už za pár dnů. Stačí, když do svého jídelníčku zařadíte potraviny, které mají schopnost odvodňovat. Zkuste se držet následujících rad, díky kterým budete mít už za čtyři dny méně centimetrů v pase. Procházka v plavkách po pláži nebo koupališti tak pro vás bude mnohem příjemnější.
Článek
Tento muž zhubl 30 kg a podobá se princi ze slavné kreslené pohádky
Tento muž zhubl 30 kg a podobá se princi ze slavné kreslené pohádky V roce 2015 matka Jeffreyho Kendalla utrpěla poranění mozku. Po nějaké době byla z nemocnice propuštěna, nebylo to však z důvodu, že by se její zdravotní stav zlepšil, ale protože její zdravotní pojištění již nadále nepokrývalo náklady na léčbu.
Článek
Ke změně života ji dohnal až infarkt: Shodila 133 kilo a stala se z ní neskutečná kráska
Ke změně života ji dohnal až infarkt: Shodila 133 kilo a stala se z ní neskutečná kráska 29letá Kanaďanka Robin Janes nebyla štíhlá ani jako malá holka. Měla vždy sklony k nadváze, ráda jedla a sport nebyl nic pro ni. Svůj způsob života radikálně změnila až poté, co ji s jejími 203 kilogramy dostihl infarkt. Bylo jí tehdy 24 let a její tělo kvůli obezitě vypovědělo službu.
Článek
7 ranních návyků, které nám nedovolí zhubnout. Vyvarujte se jim
7 ranních návyků, které nám nedovolí zhubnout. Vyvarujte se jim Ráno dělá den, stejně tak ovlivňuje harmonogram fyziologických procesů těla. Naše ranní rituály určují, zda budeme jíst velký nebo malý oběd, zda tělo použije všechny kalorie nebo si je uloží. To má zásadní vliv na to, jestli se nám podaří zhubnout.
Článek
Žena zhubla za dva roky přes 200 kg. Její proměna je neuvěřitelná
Žena zhubla za dva roky přes 200 kg. Její proměna je neuvěřitelná Je snadné přibrat pár kilogramů, ale zhubnout dá už celkem práci. Teď si představte, že máte přes 200 kg nadváhu a nemůžete chodit, koupat se nebo dokonce ani stát na nohách. Tak tohle byla pro Nikki Webster nestoudná a zchátralá realita.
(138) Načíst více