Ewa Farna výrazně zhubla. Novou figurou se pochlubila na Instagramu

Ewa Farna výrazně zhubla. Novou figurou se pochlubila na Instagramu Zdroj: Profimedia

Polsko-česká zpěvačka a dvojnásobná maminka Ewa Farna sdílela s příchodem roku 2024 na Instagramu novou fotku, ze které ostatním spadla brada. Zpěvačka přivítala nový rok ukázkovou postavou a už na první pohled je vidět, že výrazně zhubla.

Zpěvačka Ewa Farna prošla nádhernou proměnou, kterou ostatním vyrazila dech. Na Instagramu aktuálně sdílela snímek své současné postavy a jednoznačně tímto krokem potěšila všechny své fanoušky.

“Vítej 2024,” napsala Ewa ke dvěma fotkám, které zveřejnila na Instagramu. Zpěvačka je na snímcích zachycena bezprostředně před profesionálním focením, a tak je dokonale nastylovaná i nalíčená.

Snad všichni si všimli, že Ewa Farna neskutečně zhubla. Její fanoušci jsou z její proměny nadšení. Ewu pochválili za to, jak perfektně vypadá. Další přizvukovali, že jí to neskutečně sluší.

“To je příjemná změna, vy mládnete, Evičko.”, “Opravdu překrásná, moc ti to sluší.”, “Kočka, nedávno jsem slyšela rozhovor s Čestmírem a máš to pěkně srovnaný.” Vzkázali na Instagramu zpěvačce její sledující. 

Právě v podcastu Čestmíra Strakatého se Ewa Farna vyjádřila o své váze a o haterech, kteří ji kritizují kvůli nadbytečným kilogramům.

“Když mi někdo řekne: Zhubni, ty tlustá krávo – tak já přece nepůjdu a neudělám: Ano, pane! Jako to je pro mě prostě úplná prohra. Já jsem potřebovala mít prostě ten prostor proto, abych slyšela, co potřebuju já. Co mně říká ta Ewa. Prostě v čem já se cítím dobře. Já jsem to nechtěla dělat pro jiný lidi a nechtěla jsem to dělat proto, aby tady byla další jakoby ideální holka na obálce,” řekla zpěvačka svůj názor.

Zdroj: Instagram.com/ewa_farna93, Youtube.com

Autor:
Publikováno: 12. 1. 2024 14:02 Nahlásit obsah