Kategorie Nový rok

Článek
Pokojové rostliny, které vám v novém roce přinesou peníze a štěstí: Pěstujte tlustici, zamioculcas, domácí štěstí a lucky bamboo
Pokojové rostliny, které vám v novém roce přinesou peníze a štěstí: Pěstujte tlustici, zamioculcas, domácí štěstí a lucky bamboo Chtěli byste být v novém roce šťastnější nebo mít víc peněz? S ohledem na staré čínské učení Feng Shui byste si měli domů pořídit ty správné pokojové rostliny, které produkují kýženou pozitivní energii. Které z pokojovek vám tedy přinesou peníze a štěstí?
Článek
Tipy, jak se zabavit doma na silvestra. Namísto sledování televize hrajte deskové hry, tančete nebo sepište ohlédnutí za starým rokem
Tipy, jak se zabavit doma na silvestra. Namísto sledování televize hrajte deskové hry, tančete nebo sepište ohlédnutí za starým rokem Rok 2020 se pomalu blíží ke svému konci. Již brzy oslavíme nový rok 2021, na jehož příchod budeme všichni výjimečně čekat v pohodlí domova. Pokud jste se v předchozích letech pravidelně účastnili silvestrovských party a obáváte se, že letošní silvestr strávený doma bude jedna velká nuda, máme pro vás tipy, jak se zabavit.
Článek
Americká dvojčata Joslyn a Jaxon jsou výjimečná: Každé z nich se narodilo v jiném roce
Americká dvojčata Joslyn a Jaxon jsou výjimečná: Každé z nich se narodilo v jiném roce Narození vlastního dítěte bývá pro rodiče tím nejradostnějším okamžikem života. Pokud se jim narodí rovnou dvojčátka, jejich štěstí se zdvojnásobí. Tuto skutečnost vám potvrdí i Dawn Gilliamová a Jason Tello z americké Indiany. Každý z jejich chlapečků-dvojčat však přišel na svět v jiném roce. Jeden v roce 2019 a druhý v roce 2020. Jak je to možné?
Článek
Pověry a zvyky spojené s Novým rokem: Nevěšte prádlo a nedávejte si k obědu drůbež
Pověry a zvyky spojené s Novým rokem: Nevěšte prádlo a nedávejte si k obědu drůbež Příchod nového roku je spojený s bouřlivými oslavami. Na přelomu 31. prosince a 1. ledna však nemusíme pouze holdovat alkoholu či pochoutkám všeho druhu, anebo si dávat novoroční předsevzetí. K 1. lednu neboli Novému roku se váže spousta pověr a zvyklostí, na jejichž dodržování dbali již naši předci. Co tedy dělat, a naopak nedělat na Nový rok?
(2) Načíst více