Tipy, jak se zabavit doma na silvestra. Namísto sledování televize hrajte deskové hry, tančete nebo sepište ohlédnutí za starým rokem

Tipy, jak se zabavit doma na silvestra. Namísto sledování televize hrajte deskové hry, tančete nebo sepište ohlédnutí za starým rokem Zdroj: Shutterstock

Rok 2023 se pomalu blíží ke svému konci. Již brzy oslavíme nový rok 2024, na jehož příchod budeme všichni výjimečně čekat v pohodlí domova. Pokud jste se v předchozích letech pravidelně účastnili silvestrovských party a obáváte se, že letošní silvestr strávený doma bude jedna velká nuda, máme pro vás tipy, jak se zabavit.

Dejte si záležet na silvestrovském občerstvení

I když jste letos doma pouze s partnerem, dětmi či rodiči, neznamená to, že si silvestra neužijete. V prvé řadě si připravte silvestrovské občerstvení, které můžete pozobávat celý večer. Co ale nachystat? V tomto článku vám přinášíme tipy na rychlé a jednoduché silvestrovské občerstvení, které zvládne připravit každý.

Připravte si alkoholické i nealkoholické míchané koktejly

Letošního silvestra nemusíte zůstat pouze u jídla. Se svou rodinou nebo partnerem si dejte důkladně záležet také na tom, co budete během večera pít. Abyste si čekání na nový rok opravdu užili, připravte si “lepší” verze koktejlů v alkoholickém i nealkoholickém provedení.

Slavnostněji se oblečte

Že letošní silvestr trávíte doma, neznamená, že byste jej měli prožít v teplákách. Čekání na nový rok zkuste prožít ve slavnostnějším oblečení. Například ženám přijdou vhod overaly nebo šaty se třpytkami. Požádejte rovněž zbylé členy své rodiny, aby se lépe oblékli. Domácí oslavy silvestra se tak ponesou ve slavnostnějším duchu.

Zdroj: Shutterstock.com Nachystejte všechny deskové hry, které doma máte

Letošního silvestra nemusíte s partnerem či rodinou trávit sledováním televize. Silvestr prožijete mnohem zábavněji, když dopředu nachystáte všechny deskové hry, které doma máte a které si pak společně zahrajete s rodinou. Ať už jde o Člověče, nezlob se, Monopoly, Sázky a dostihy nebo Dobble, úspěch je zaručen.

Uspořádejte domácí taneční party

I když slavíte silvestra doma, neznamená to, že si nezatancujete. Se svými blízkými uspořádejte malou taneční party přímo v obývacím pokoji. Zesilte hudbu, zhasněte světla, tančete a zpívejte. Užijete si velkou zábavu a zároveň ze sebe odplavíte všechen stres.

Sepište ohlédnutí za rokem 2023

Čekání na nový rok můžete se svými blízkými strávit i poklidněji. Sedněte si všichni společně a pusťte se do zpětného hodnocení starého roku. Co vám dal a vzal? Jaký byl jeho přínos a co očekáváte o nového roku 2024? Všechny své poznatky můžete sepsat i na list papíru a schovat si jej do dalších silvestrovských oslav v následujícím roce.

Zdroj: Shutterstock.com Napište si novoroční předsevzetí na rok 2024

Už během silvestrovských oslav můžete popřemýšlet nad tím, jaká předsevzetí si dáte v novém roce 2024. Tato předsevzetí si již zkuste napsat. Jestli máte po ruce svá předsevzetí pro starý rok 2023, projděte si je. Je možné, že se nad nimi dobře pobavíte.

Zavolejte nebo napište svým přátelům, kamarádům a známým

Na příchod roku 2021 výjimečně všichni čekáme doma bez svých přátel, kamarádů a známých, ale i některých příbuzných. Aby se necítili osaměle, napište jim nebo zavolejte a popřejte jim vše nejlepší do nového roku. Udělá jim radost, že na ně myslíte.

Autor:
Publikováno: 28. 12. 2023 16:54 Nahlásit obsah