Kategorie Silvestr

Článek
Vypili jste alkoholu víc, než jste měli? Vyzkoušejte osvědčené novoroční vyprošťováky
Vypili jste alkoholu víc, než jste měli? Vyzkoušejte osvědčené novoroční vyprošťováky Říká se, jak na Nový rok, tak po celý rok. Jenže, co když jste to během silvestrovských oslav přepískli s alkoholem a první den v novém roce se vzbudíte s pořádnou kocovinou? Nejlepším lékem na tenhle poalkoholový stav je několik osvědčených novoročních vyprošťováků. Vyzkoušejte je, dostanou vás opět do formy!
Článek
Už víte, kde strávíte silvestra?
Už víte, kde strávíte silvestra? I když se zdá být času k třicátému prvnímu prosinci víc než dost, hotely přijímají každým dnem čím dál víc objednávek od lidí toužících strávit tuhle jedinečnou a poslední noc v roce na místě jiném než obvykle. S…
Článek
Silvestrovské oslavy můžou být pěkně divoké!
Silvestrovské oslavy můžou být pěkně divoké! Se Silvestrem se pojí nejen oslava příchodu nového roku, ale i nejrůznější kanadské žertíky, které vyvádíme společensky unaveným kamarádům. A jak zlomyslné šprýmy dopadly? Podívejte se sami.
Článek
Úsměvné fotky lidí po party
Úsměvné fotky lidí po party Silvestr už pomalu klepe na dveře. Co když to ale během oslav příchodu nového roku pořádně přepísknete a po bujaré noci se probudíte ve stavu, že nepoznáte ani sami sebe? Své o tom vědí lidé, kteří jsou zvěčnění na následujících fotkách.
Článek
Silvestrovské drinky: ještě nevíte, co budete pít?
Silvestrovské drinky: ještě nevíte, co budete pít? Silvestr se blíží, pokud ještě nevíte, co budete poslední den v roce 2013 pít, můžete se nechat inspirovat našimi recepty.
Článek
Netradiční silvestrovské pohoštění
Netradiční silvestrovské pohoštění Silvestr je nejen posledním dnem v roce, ale je to také den spojený se zábavou a především dobrým jídlem a pitím. Tradiční občerstvení v podobě chlebíčků, jednohubek a slaných pochutin nikoho neurazí ani příliš nenadchnou.…
Článek
Recepty na jednohubky
Recepty na jednohubky Jednohubky neodmyslitelně patří k vánočním a zejména pak silvestrovským oslavám. Díky své jednoduchosti a přitom vysokému chuťovému potenciálu by neměly chybět ani u vás. Přinášíme několik zajímavých typů na jednohubkové variace, které zaručeně nezklamou a potěší mlsné jazýčky.
Článek
Co budete pít na Silvestra? Vyberte si z alkoholických potěšení
Co budete pít na Silvestra? Vyberte si z alkoholických potěšení Není libo pít na Silvestra jenom víno nebo pivo? Prohibice už skončila, nebojte se zabrousit do řad s něčím ostřejším a pochutnat si na krásně vychlazeném drinku s otočkou a paraplíčkem. Ale pozor, abyste se nestaly na takové dobrotě závislé. Ne nadarmo se říká jak na Nový rok, tak po celý rok.