Kategorie Silvestr

Článek
Americká dvojčata Joslyn a Jaxon jsou výjimečná: Každé z nich se narodilo v jiném roce
Americká dvojčata Joslyn a Jaxon jsou výjimečná: Každé z nich se narodilo v jiném roce Narození vlastního dítěte bývá pro rodiče tím nejradostnějším okamžikem života. Pokud se jim narodí rovnou dvojčátka, jejich štěstí se zdvojnásobí. Tuto skutečnost vám potvrdí i Dawn Gilliamová a Jason Tello z americké Indiany. Každý z jejich chlapečků-dvojčat však přišel na svět v jiném roce. Jeden v roce 2019 a druhý v roce 2020. Jak je to možné?
Článek
Zácpa je častým problémem mezi vánočními svátky a silvestrem: Zbavte se jí těmito způsoby
Zácpa je častým problémem mezi vánočními svátky a silvestrem: Zbavte se jí těmito způsoby Se zácpou mnozí z nás bojují v průběhu celého roku. Nejčastěji jí však čelíme v období mezi vánočními svátky a silvestrem, kdy se stoly doslova prohýbají pod vahou nejrůznějších pochoutek a my jim jenom stěží odoláme. Jak se tedy zácpy co nejlépe zbavit, abychom konec roku neprotrpěli?
Článek
Vypili jste alkoholu víc, než jste měli? Vyzkoušejte osvědčené novoroční vyprošťováky
Vypili jste alkoholu víc, než jste měli? Vyzkoušejte osvědčené novoroční vyprošťováky Říká se, jak na Nový rok, tak po celý rok. Jenže, co když jste to během silvestrovských oslav přepískli s alkoholem a první den v novém roce se vzbudíte s pořádnou kocovinou? Nejlepším lékem na tenhle poalkoholový stav je několik osvědčených novoročních vyprošťováků. Vyzkoušejte je, dostanou vás opět do formy!
Článek
Silvestrovské oslavy můžou být pěkně divoké!
Silvestrovské oslavy můžou být pěkně divoké! Se Silvestrem se pojí nejen oslava příchodu nového roku, ale i nejrůznější kanadské žertíky, které vyvádíme společensky unaveným kamarádům. A jak zlomyslné šprýmy dopadly? Podívejte se sami.
Článek
Úsměvné fotky lidí po party
Úsměvné fotky lidí po party Silvestr už pomalu klepe na dveře. Co když to ale během oslav příchodu nového roku pořádně přepísknete a po bujaré noci se probudíte ve stavu, že nepoznáte ani sami sebe? Své o tom vědí lidé, kteří jsou zvěčnění na následujících fotkách.
Článek
Recepty na jednohubky
Recepty na jednohubky Jednohubky neodmyslitelně patří k vánočním a zejména pak silvestrovským oslavám. Díky své jednoduchosti a přitom vysokému chuťovému potenciálu by neměly chybět ani u vás. Přinášíme několik zajímavých typů na jednohubkové variace, které zaručeně nezklamou a potěší mlsné jazýčky.
Článek
Co budete pít na Silvestra? Vyberte si z alkoholických potěšení
Co budete pít na Silvestra? Vyberte si z alkoholických potěšení Není libo pít na Silvestra jenom víno nebo pivo? Prohibice už skončila, nebojte se zabrousit do řad s něčím ostřejším a pochutnat si na krásně vychlazeném drinku s otočkou a paraplíčkem. Ale pozor, abyste se nestaly na takové dobrotě závislé. Ne nadarmo se říká jak na Nový rok, tak po celý rok.