Kategorie Silvestr

Článek
Silvestrovské zvyky a tradice: Poslední den v roce pořádně ukliďte, splaťte dluhy a o půlnoci si dejte ovar s křenem
Silvestrovské zvyky a tradice: Poslední den v roce pořádně ukliďte, splaťte dluhy a o půlnoci si dejte ovar s křenem Naši předkové dodržovali poslední den v roce spoustu zvyků a tradic, které v současné době upadly v zapomnění. 31. prosince se tedy nečeká pouze na příchod nového roku. Které silvestrovské zvyky a tradice se vyplatí dodržovat, abychom si zajistili štěstí, zdraví a lásku?
Článek
Tipy, jak se zabavit doma na silvestra. Namísto sledování televize hrajte deskové hry, tančete nebo sepište ohlédnutí za starým rokem
Tipy, jak se zabavit doma na silvestra. Namísto sledování televize hrajte deskové hry, tančete nebo sepište ohlédnutí za starým rokem Rok 2023 se pomalu blíží ke svému konci. Již brzy oslavíme nový rok 2024, na jehož příchod budeme všichni výjimečně čekat v pohodlí domova. Pokud jste se v předchozích letech pravidelně účastnili silvestrovských party a obáváte se, že letošní silvestr strávený doma bude jedna velká nuda, máme pro vás tipy, jak se zabavit.
Článek
Rychlá česneková pomazánka na jednohubky. Neobejde se bez ní žádná silvestrovská oslava
Rychlá česneková pomazánka na jednohubky. Neobejde se bez ní žádná silvestrovská oslava Plánujete, že si na silvestra připravíte česnekovou pomazánku na jednohubky? Přinášíme rychlý recept, po kterém se během silvestrovských oslav doslova zapráší. Následující recept na česnekovou pomazánku na jednohubky je nejen jednoduchý na přípravu, navíc také chutná báječně.
Článek
Pomazánka na chlebíčky z moravanky. Tato rychlá a chutná retro pomazánka je pokladem na talíři
Pomazánka na chlebíčky z moravanky. Tato rychlá a chutná retro pomazánka je pokladem na talíři Přemýšlíte nad tím, jakou netradiční pomazánku na chlebíčky nebo jednohubky? Vyzkoušejte pomazánku z moravanky, která je rychlá a snadná na přípravu a jejíž chuť si nebudete moci vynachválit. Pokud jste pomazánku na chlebíčky z moravanky ještě nezkoušeli, rozhodně se do ní její přípravy pusťte. Je totiž velmi dobrá.
Článek
Luxusní pomazánka z červené řepy na chlebíčky: Jinou už nebudete chtít
Luxusní pomazánka z červené řepy na chlebíčky: Jinou už nebudete chtít Chcete si na vánoční svátky či na silvestra připravit skutečně chutné chlebíčky? Co tak místo klasiky vsadit na neotřelý recept a připravit si na ně luxusní pomazánku z červené řepy? Tato báječná pomazánka skvěle chutná na chlebíčcích z bílé veky i celozrnné bagety. Máme pro vás recept, jak ji udělat.
Článek
Americká dvojčata Joslyn a Jaxon jsou výjimečná: Každé z nich se narodilo v jiném roce
Americká dvojčata Joslyn a Jaxon jsou výjimečná: Každé z nich se narodilo v jiném roce Narození vlastního dítěte bývá pro rodiče tím nejradostnějším okamžikem života. Pokud se jim narodí rovnou dvojčátka, jejich štěstí se zdvojnásobí. Tuto skutečnost vám potvrdí i Dawn Gilliamová a Jason Tello z americké Indiany. Každý z jejich chlapečků-dvojčat však přišel na svět v jiném roce. Jeden v roce 2019 a druhý v roce 2020. Jak je to možné?
Článek
Zácpa je častým problémem mezi vánočními svátky a silvestrem: Zbavte se jí těmito způsoby
Zácpa je častým problémem mezi vánočními svátky a silvestrem: Zbavte se jí těmito způsoby Se zácpou mnozí z nás bojují v průběhu celého roku. Nejčastěji jí však čelíme v období mezi vánočními svátky a silvestrem, kdy se stoly doslova prohýbají pod vahou nejrůznějších pochoutek a my jim jenom stěží odoláme. Jak se tedy zácpy co nejlépe zbavit, abychom konec roku neprotrpěli?
Článek
Vypili jste alkoholu víc, než jste měli? Vyzkoušejte osvědčené novoroční vyprošťováky
Vypili jste alkoholu víc, než jste měli? Vyzkoušejte osvědčené novoroční vyprošťováky Říká se, jak na Nový rok, tak po celý rok. Jenže, co když jste to během silvestrovských oslav přepískli s alkoholem a první den v novém roce se vzbudíte s pořádnou kocovinou? Nejlepším lékem na tenhle poalkoholový stav je několik osvědčených novoročních vyprošťováků. Vyzkoušejte je, dostanou vás opět do formy!