Americká dvojčata Joslyn a Jaxon jsou výjimečná: Každé z nich se narodilo v jiném roce

Americká dvojčata Joslyn a Jaxon jsou výjimečná: Každé z nich se narodilo v jiném roce Zdroj: Shutterstock.com

Narození vlastního dítěte bývá pro rodiče tím nejradostnějším okamžikem života. Pokud se jim narodí rovnou dvojčátka, jejich štěstí se zdvojnásobí. Tuto skutečnost vám potvrdí i Dawn Gilliamová a Jason Tello z americké Indiany. Každý z jejich chlapečků-dvojčat však přišel na svět v jiném roce. Jeden v roce 2019 a druhý v roce 2020. Jak je to možné?

Dvojčátka mají v rodném listu jiný den, rok i desetiletí

Joslyn a Jaxon Tellovi jsou na první pohled docela „obyčejná“ jednovaječná dvojčata. Neobvyklý příběh těchto novorozených chlapečků z americké Indiany však momentálně obletěl celý svět. Joslyn a Jaxon jsou totiž výjimeční tím, že se každý z nich narodil v jiném dni, roce i desetiletí.

Zdroj: Indystar.com Termín porodu připadal až na 19. února 2020

Ačkoli měla jejich maminka Dawn Gilliamová termín porodu až 19. února 2020, vzhledem k těhotenským komplikacím ji lékaři poslali do porodnice už na samotném sklonku roku 2019. Přesně na silvestra u ní porodníci vyvolali porod. První z chlapečků, Joslyn Tello, přišel na svět 31. prosince 2019 v 23:37 v noci.

Druhý chlapeček vykoukl na svět přesně o půl hodiny později. Jaxon Tello se tak narodil 1. ledna 2020 v 00:07. Ačkoliv je od sebe tedy dělí pouhých 30 minut, tito dva bratři mají v rodném listu zapsané naprosto odlišné údaje.

Zdroj: Indystar.com Datum narození dvojčat je překvapením i pro rodiče

Překvapení i nadšení ze svých potomků i z jejich času narození jsou i jejich rodiče. „Když jsem byla těhotná, s partnerem jsme mluvili o tom, jak by bylo skvělé, kdyby naši kluci slavili narozeniny v jiný den. Brali jsme to však jako nadsázku. Naše překvapení je o to větší, když se Joslyn a Jaxon skutečně narodili v jiný den, ale i rok a desetiletí. Je to opravdu zajímavé a stále jsem tak trochu bez slov,“ uvedla maminka dvojčátek Dawn Gilliamová.

Autor:
Publikováno: 10. 1. 2020 10:27 Nahlásit obsah