Horoskop na 1. týden (4. 1. 2021 - 10. 1. 2021)

A máme tu první pondělí nového roku! Co ti přinesou následující lednové dny? Čeká tě pohoda nebo spíš shon a chaos? Přečti si svůj horoskop.

Zdroj: https://pixabay.com/cs/photos/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Tento týden se pro tebe ponese především v duchu dohánění pracovních restů. Dlouhé sváteční volno skončilo a ty se opět musíš vrhnout do práce. Na stole se ti nakupila pěkná hromada úkolů, tak s chutí do toho, ať máš, co nejdřív hotovo.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Poslední dny minulého roku podstatně zahýbaly s tvým milostným životem. Do nové roku tak vstupuješ čerstvě zamilovaná a plná emocí. Užívej si toto období a nenechej si ho nikým kazit.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Poslední dobou ses necítila dobře a vánoční šílenství tě už jen dorazilo. Teď máš ale šanci dát si zase na nějakou dobu klid. Zapomeň na všechny povinnosti, které nejsou momentálně důležité a odpočívej, co hlava a tělo ráčí.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Po Novém roce se do práce vracíš plná elánu, ale také s pěkně prořízlou pusou. Dávej si na ni raději pozor, šéf nebude mít tento týden na nějaké připomínky náladu. Raději vyčkej na správnou příležitost.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Tvůj partner byl mezi svátky dost nervózní, neustále návštěvy a shon ho dost znervózňovali. Teď už se ale tedy vrací opět do normálu a začíná mít zase dobrou náladu. Užijte si teď pár dní jen vy dva spolu.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Vrhneš se do práce se spoustou elánu a budeš mít chuť udělat něco nového a zajímavého. Bohužel tentokrát by se to asi nesetkalo s úspěchem. Všichni jsou po svátcích unavení a chtějí mít klid. Počkej na lepší příležitost.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Rozhodla ses, že už nebudeš čekat, až se tvůj objev k něčemu rozhoupe. Rozhodneš se vzít svůj milostný život do vlastních rukou. Dávej jen pozor, abys nebyla moc zbrklá. Mohla bys svého milého vystrašit.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

I když máš chuť se do něčeho vrhnout po hlavě a zažít spíš nějaké vzrušení, teď není správná doba. Raději začni pěkně pomalu a dej si na čas. Tak proběhne všechno tak, jak by sis přála.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Dávej na sebe pozor, hlavně po té zdravotní stránce. Nemuselo by se ti vyplatit, když budeš své zdravotní problémy podceňovat. Nezapomínej dát pozor také na své blízké.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Začátek roku bude pro tebe velmi radostný. Hlavně pracovní záležitosti se vyvinou mnohem lépe, než jsi doufala. Vypadá to tedy, že letošní rok bude opravdu vydařený.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Poslední dobou ti pomalu padají z očí růžové brýle. Váš vztah byl dlouho dobu opravdu pohádkový, ale už pomalu vyplouvají na povrch ty méně radostné věci. Nic si z toho nedělej, tohle přijde v každém vztahu. Raději se zaměř na ty krásné věci.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Po svátcích u tebe v práci nečekaně zavládl klid. Takovou pohodu jsi tam dlouho nezažila. Tak se pusť do práce hezky v klidu a užij si pomalý start nového roku.

Autor:
Publikováno: 4. 1. 2021 18:27 Nahlásit obsah