Horoskop na 1. týden (30. 12. 2019 - 5. 1. 2020)

Další týden je tady! Shon po Vánocích sice malinko utichá, ale veselo je stále dost. Zajímá tě, co ti přinesou poslední dny tohoto roku? A co tě čeká v tom novém? Přečti si svůj horoskop.

Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Tví kamarádi se občas rádi baví na cizí účet a ty se většinou veselé bavíš s nimi. Ale jakmile mají spadeno na tebe, tak reaguješ dost podrážděně. Neměla bys být tak vztahovačná a hned se naštvat, když si do tebe dovolí rýpnout. 

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. A to bohužel koncem roku pocítíš na vlastní kůži. Všechny tvé plány se najednou sesypou jako domeček z karet a tobě zbydou jen oči pro pláč. Hlavně to neber tak tragicky a vzchop se!

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Poslední dny sis opravdu užila. Po dlouhé době si měla konečně dost času, na to trávit čas s rodinou a nestresovat se neustálými povinnostmi. Až se vrátíš do pracovního procesu, tak se nenechej prací úplně pohltit a věnuj se stále i rodině a hlavně sobě.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Právě teď jsi zamilovaná až po uši a užíváš si jedno z nejkrásnější období. Užívej si, jak jen to bude možné a nenechej si to kazit žádnými závistivci. Partner je s tebou na stejné vlně, tak si toto krásné období užívejte společně.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Užij si ty krásné dny. Venku je sice docela zima, ale počasí je stále pěkné, tak neseď doma u televize a vyraz někam ven. A pokud máš možnost vyrazit někam do hor a za sněhem, tak tím spíš. Užívej si zimních radovánek.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Poslední dobou máš práce až až, povinnosti se na tebe valí ze všech stran a vánoční svátky ti k tomu taky moc nepomohly. Po Novém roce tě tedy čeká pěkný blázinec, ale hlavně nepanikař. První si všechno urovnej v hlavě a až potom jednej!

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Konečně se ti podařilo potkat se se svými kamarády, které nemáš bohužel během roku moc možnost potkat. Dalo to ale hromadu práce, tak si to zkus pro příště ulehčit a další akci naplánovat opravdu dopředu, ať pak těžce nesháníte termín.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Tento týden bude pro tebe opravdu úžasný. Bude se ti dařit všechno na co sáhneš a všechno ti půjde od ruky. Téhle situace bys měla využít! A pokud ses dlouho zdráhala něco udělat, teď je ta správná šance.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Tobě se není lehké jen tak zavděčit. Od všech požaduješ, co nejlepší výkony, ale sama občas nejsi schopná udělat ani to nejjednodušší. Měla by ses nad sebou zamyslet a nebýt na všechny tak tvrdá.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Neboj se odhalit svůj skrytý potenciál. Neměla bys svoje přednosti skrývat, ale naopak se je snažit co nejvíc využít. Zvlášť, co se práce týče, tak by ses neměla držet zpátky a ukázat kolegům i šéfovi, co všechno v tobě je.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Práce ti dala posledních pár týdnů pekelně zabrat, ale vánoční svátky tě daly zase trochu do kupy. Bohužel volno pomalu končí a tebe čeká zase návrat do práce. Snaž se do toho hned nespadnout, ale začít pěkně pozvolna. První si to urovnej v hlavě a až pak se vrhni do práce.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

S partnerem to není poslední dobou zrovna procházka růžovou zahradou. Nikdy nevíš, kdy se neškodná otázka zvrtne v hádku. Nemá cenu uhýbat a snažit se oddálit konfrontaci. Zkrátka odhalte karty, ať hned víte, na čem jste.

Autor:
Publikováno: 31. 12. 2019 12:37 Nahlásit obsah