Horoskop na 53. týden (28. 12. 2020 - 3. 1. 2021)

Dny letí rychlostí blesku a máme tu další pondělí! Co ti přinesou poslední dny roku 2020 a jak vstoupíš do toho nového? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Vánoční svátky jsi přežila v klidu a pohodě a následující dny nebudou jiné. Budeš si užívat společných chvil strávených s rodinou a času, kdy nebudeš muset řěšit žádné problémy. Užívej si to, zas tak často se to nestává. Do nového roku pak vkročíš s klidnou hlavou.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Poslední týdny byly poměrně náročné, ale dočkáš se konečně zaslouženého odpočinku bez neustálého shonu a chaosu. Poslední dny roku budou jako pohádka. Nezapomínej ale ani na své povinnnosti, které tě po Novém roce čekají. Některé vyžadují i přípravu.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Minulý týden jsi měla práce nad hlavu, teď naopak nevíš, do čeho píchnout. Využij volný čas a vyraz někam do přírody. Protáhni trochu tělo a vyčisti si hlavu na čistém vzduchu. Pobyt v přírodě ti udělá mnohem víc dobře, než všechny masáže světa.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Je tu konec roku a ty bilancuješ, co se za poslední měsíce událo. Zjišťuješ, že se toho v tvém životě moc nezměnilo, přestože ty bys chtěla. Je potřeba jít tomu štěstí občas naproti. Někdy stačí malý kruček, který odstartuje obrovskou vlnu událostí.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Uplynulé týdny pro tebe nebyly zrovna šťastným obdobím. Teď to ale konečně vypadá, že se blýská na lepší časy. Všechny problémy zmizí jako mávnutím kouzelného proutku a všechno ti rázem půjde od ruky. Využij toho!

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Poslední týdny v práci byly dost náročné, málokdy ses zastavila, ale pak přišlo zasloužené volno. Odpočinula sis dosyta a brzy se budeš moct zase vrátit do práce plná elánu a nové energie. Následně budeš sypat z rukávu jeden nápad za druhým.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Lásce se nedá poručit, nehledej někoho jen proto, abys dostala novoroční pusu. Ten pravý se dřív nebo později objeví a ty konečně najdeš někoho, kdo tě udělá šťastnou. Nelámej tedy nic přes koleno a dej tomu raději čas.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Tvůj partner se přes svátky opravdu vyznamenal. Takovou pomoc jsi od něj už dlouho neměla. A vypadá to, že to ještě nekončí. Uživej si toho,že ti po delší době opravdu pomáhá. Využij toho a pusťte do něčeho, co chceš udělat už dávno, ale nemáš stále odvahu se do toho pustit.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Vánoční svátky a setkání s rodinou tě rozptýlí od tvých problémů a starostí. Na nějakou dobu přestaneš myslet na všechny trable, které tě v letošním roce potkaly. Užij si krásné chvilky s rodinou a přáteli a na budoucnost na chvíli zapomeň.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Vypjatá předvánoční atmosféra se docela podepsala na vašem vztahu, ale jak všechen ten stres pominul, všechno se vrací zpět do normálu. Využij volné dny k tomu, abyste s partnerem na svém vztahu zase zapracovali.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Už nějakou dobu není tvůj život takový, jak by sis přála. Je nevyšší čas udělat si v životě pořádek a do nového roku vstoupit s čistým štítem. Spousta událostí v letošním roce tě značně ovlivnila a od toho se budou odvíjet i změny, které u tebe v dalším roce nastanou.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Vánoce pro tebe nebyly srovna svátky klidu, ale v následujících dnech si to bohatě vynahradíš. Návštěvy rodinných příslušníků budeš mít za sebou a budeš si moct užívat volno po svém. 

Autor:
Publikováno: 28. 12. 2020 11:45 Nahlásit obsah