Kategorie ženy

Článek
Která z následujících žen má podle vás nejvyšší věk? Odhalí to rysy vaší osobnosti
Která z následujících žen má podle vás nejvyšší věk? Odhalí to rysy vaší osobnosti Psychologické testy jsou u vás velmi oblíbené. Nejenže při nich procvičujete mozek, navíc se o sobě dozvíte zase něco nového. Z tohoto důvodu jsme si pro vás připravili jeden, který dokáže o vás a vaší osobnosti vypovědět mnohé.
Článek
Vyberte ženu, která je podle vašeho názoru úspěšná. Prozradí to vaše silné a slabé stránky
Vyberte ženu, která je podle vašeho názoru úspěšná. Prozradí to vaše silné a slabé stránky Opět i dnes tu máme jeden z psychologických testů. Pravidla tohoto testu jsou jednoduchá, stačí, když z níže vyobrazených žen vyberete jednu, která je podle vás úspěšná.
Článek
Poznejte chronického nevěrníka. Prozradí ho tyto signály
Poznejte chronického nevěrníka. Prozradí ho tyto signály Pro většinu z nás je nevěra ve vztahu naprosto nepřípustná a ve své podstatě si ani nedokážeme představit, že bychom tímto způsobem své polovičce ublížili. Bohužel však existují muži, kteří ačkoliv jsou po uši zamilovaní, po čase začnou společnost jiné ženy vyhledávat.
Článek
Tipy pro uspěchané ženy
Tipy pro uspěchané ženy Ať už se nám to líbí nebo ne, stres občas přepadne každého. Může nás trápit zaměstnání, zkoušky ve škole nebo starost o rodinu. I když se nám na cestě za našimi cíli staví nejrůznější překážky, neměli bychom se nechat vykolejit a stresu se postavit čelem. Jak? To se dozvíte v dnešním článku.
Článek
Která z žen na obrázku je maminkou dítěte? Test, který o vaší osobnosti vypoví mnohé
Která z žen na obrázku je maminkou dítěte? Test, který o vaší osobnosti vypoví mnohé Na internetu kolují spousty nejrůznějších testů, které mají odhalit naši povahu a charakter. My vám dnes přinášíme jeden opravdu velmi povedený, který ačkoliv se může zdát na první pohled jednoduchý, vyřešit jej dokáže jen málokdo.
Článek
Něco pro muže: drobnosti, které pro ženu znamenají víc, než byste čekali
Něco pro muže: drobnosti, které pro ženu znamenají víc, než byste čekali Velká gesta a dary nejsou nevítané! Dnes to ale o materiálních předmětech, které ve skutečnosti neukážou, jak moc vám na ženě záleží, nebude. Existuje totiž několik gest, které jsou pro ženu mnohem víc než všechny drahokamy na světě.
Článek
Cévní mozková příhoda - zhoubná nemoc, která postihuje zejména ženy
Cévní mozková příhoda - zhoubná nemoc, která postihuje zejména ženy Cévní mozková příhoda neboli mozková mrtvice je druhou nejčastější příčinou smrti v České republice a postihuje zejména ženy. Bohužel netýká se to jen starší žen, ale čím dál častěji se objevuje i u mnohem mladších.
Článek
Pochopte muže lépe, tyto věci vám dobře pomohou
Pochopte muže lépe, tyto věci vám dobře pomohou Říká se, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. Právě z tohoto důvodu existují věci, které muži na ženách nikdy nepochopí a naopak. Proto jsme si pro vás připravili výčet věcí, které ženám alespoň o něco více pomohou opačné pohlaví pochopit.
(94) Načíst více