6 velkých tajemství, o kterých vám muži nikdy neřeknou

6 velkých tajemství, o kterých vám muži nikdy neřeknou Zdroj: Shutterstock

Víte všechno o svém protějšku? Nadevšechno miluje svou rodinu, rád si zahraje fotbal nebo zajde s kamarády poklábosit na pivo. Tušila jste ale, že muži mají také svá tajemství, která si nechávají sami pro sebe? Vypátrali jsme některá z nich!

1. Muži potřebují chvilku, kdy nedělají vůbec nic

Stále se nad něčím rozhodovat a být zodpovědní za důsledky svých činů? Ale kdepak, i muži chtějí mít nějaký čas sami pro sebe. Prostě potřebují chvilku, kdy si mohou užít klidu a pohody a jednoduše vypnout.

2. Muži si nevšímají drobností

Muži pohlíží na věci a situace jako na celek. Přijměte to a nepokoušejte se, aby se soustředili na detaily. Možná, že my ženy bychom si mohly vzít v tomto ohledu z mužů příklad. Často se soustředíme na maličkosti, což nám může překazit radost z výsledného dojmu.

Zdroj: Shutterstock 3. Muži často myslí na nesmysly

"Na co myslíš?" Schválně, kolikrát jste se svého protějšku takto zeptala? A kolikrát vám váš partner řekl, že "na nic"? Muži nemusí myslet na hypotéku a další podobné starosti, často se jim hlavou honí úplné hlouposti. Třeba vtip, který slyšel od kamaráda, nebo bláznivé video, které viděl na YouTube... A to my ženy asi nikdy nepochopíme :-)

4. Muži zažívají strach, obavy i starosti

Na muže se stereotypně nahlíží jako na bytosti, které nic nerozhází, mají nervy ze železa, vše zvládnou a jsou nad věcí. I proto muži často nedokážou přiznat, že také zažívají strach, obavy či starosti.

Zdroj: Shutterstock 5. Muži hodnotí každou ženu, která projde kolem

Když kolem projde pěkná žena, snad každý muž se rád podívá a jejich protěšek (je-li přítomen) mu to má za zlé. Podle sexuologů na tom není nic nepřirozeného. Muži tak prý jednají čistě instinktivně. Toto chování v sobě mají geneticky zakódováno z dob, kdy hodnotili vzhled žen s ohledem na jejich plodnost, tedy kvůli tomu, aby vybrali tu nejlepší matku svých dětí.

6. Muži potřebují podporu

Mít se o koho opřít v těžších situacích je důležité nejen pro ženy, ale i pro muže. Proto ve vztahu nezapomínejme na oboustrannou podporu.

Autor:
Publikováno: 23. 5. 2022 14:05 Nahlásit obsah