Mýty o mužích, kterým my ženy stále věříme

Mýty o mužích, kterým my ženy stále věříme Zdroj: Shutterstock

O mužích koluje spousta mýtů. Zda jsou pravdivé, nebo ne, to už si většinou musí zjistit každá žena sama. Častokrát tak zjistíme, že to, co jsme považovaly za neotřesitelnou pravdu, je vlastně úplný blábol. O jakých mýtech je řeč?

1. Muži nesnáší nakupování

Myslíte si, že jediní muži, kteří rádi obráží obchodní domy, patří ke čtyřprocentní menšině? Jste na omylu. Doba se mění a poslední průzkumy přinesly zprávu o tom, že až 70 % mužů se společně s vámi s radostí vydá na lov za novými hadříky nebo módními doplňky. Pokud tedy vaše kamarádka nemá čas, nebojte se vzít s sebou svého muže, který nejen že bude nadšen ze společných chvilek v převlékacích kabinkách, ale bude navíc i rád, že jeho názor je pro vás důležitý.

Zdroj: Shutterstock 2. Muži neradi chodí ke kadeřníkovi

I když se nám občas naše drahé polovičky snaží nakukat, že k jejich image stačí, když jejich účes jednou za čtvrt roku upravíme holicím strojkem, nedbejte na to a vytáhněte ho mezi profíky. Sám se přesvědčí o tom, že takové sexy kotlety, s jakými odcházel od kadeřníka, mu doma máma neudělá.

3. Muži to neumí s dětmi

Ač vás to může překvapit, muži často vycházejí s dětmi mnohem lépe než my. I když si možná myslíme, že chlap by nebyl schopný miminko ani přebalit, buďte si jistá, že to během chvíle bude zvládat na jedničku. Muži milují, pokud mohou o své milované něžně pečovat. A navíc jsou u toho tak sexy!

A co vy? Převapila vás někdy něčím vaše drahá polovička a zbořila tím některý z mužských mýtů?

Autor:
Publikováno: 19. 5. 2022 11:15 Nahlásit obsah