Co přehlíží zamilované ženy? Je to zejména těchto pět podstatných věcí

Co přehlíží zamilované ženy? Je to zejména těchto pět podstatných věcí Zdroj: Shutterstock

Když je člověk zamilovaný, je to velmi krásné a opojné období, které s sebou ale po čase přináší také značné množství chyb, kterým je rozhodně lepší se vyvarovat. Je jasné, že nikdo není zcela dokonalý a nelze to stoprocentně čekat od nikoho, ale pokud bude na tyto chyby dávat pozor s předstihem, má určitě plusové body.

Přinášíme vám přehled pěti nejčastějsích chyb zamilovaných žen, kdy racionalita jde zcela stranou. To se však do budoucna nemusí vyplatit.

Myšlení

Stále častěji přebíráte jeho názory a postoje. Ovlivňuje vás jeho smýšlením. Ostatní vám možná říkají, že se nechováte jako dřív, ale co je to nejpodstatnější, dejte hlavně na sebe!

Objektivita

Když jste na začátku vztahu zamilovaná, vidíte ho jen v tom nejlepším světle. Nezapomínejte, že člověka definují činy, ne slova. Teprve po nějaké době poznáte, jaký je.

Zdroj: Shutterstock

Známí

Jste zamilovaná až po uši a trávíte s ním od počátku vašeho vztahu veškerý svůj čas. Jenže vynecháváte přátelé, kteří tu pro vás byli i před ním. Po nějaké době si to uvědomíte samy, ale to už může uplynout až přílíš dlouhá doba.

Hobby

Před tím jste chodila do posilovny, s kamarádkami běhat nebo dělala váš oblíbený sport. Teď už tohle všechno jde mimo vás, což je škoda, pokud vás to baví. Není důvod, proč to neskloubit dohromady.

Principy

Vždycky jste měla nějaké svoje zásady a principy, kterých jste se standardně držela. Teď jste zamilovaná a najednou jdou stranou, čehož můžete později litovat.

Autor:
Publikováno: 22. 2. 2023 10:22 Nahlásit obsah