Kategorie Páry

Článek
Jakým stylem se s partnerem držíte za ruce? O vašem vztahu to prozradí spoustu věci
Jakým stylem se s partnerem držíte za ruce? O vašem vztahu to prozradí spoustu věci Páry si svou lásku a oddanost projevují nejrůznějšími způsoby a držení rukou mezi to rozhodně patří. Každý člověk je jiný a proto i každý pár preferuje držení jiným způsobem, což právě dokáže o člověku mnoho vypovědět.
Článek
čtenářka píše: Vyznání lásky pro pivaře
čtenářka píše: Vyznání lásky pro pivaře Tento článek nebude o klasických tipech na romantiku při svíčkách. Snad ještě v žádném romantickém filmu si chlap před vášnivým tangem nebo vyznáním lásky neotevřel lahváče. Dnes se dozvíte, jak opravdu přesvědčit svého muže, že k němu chováte nehynoucí lásku a on vám prostě padne ke kolenům, i kdyby si u toho měl rozbít svůj oblíbený půllitr.
Článek
Nejšílenější páry na Facebooku!
Nejšílenější páry na Facebooku! Říká se, že láska hory přenáší a že je láska slepá. Pokud jste doteď měli jakékoliv pochybnosti o pravdivosti těchto tvrzení, tyhle fotky vás zaručeně přesvědčí. Fotky těch nejšílenějších párů potěší i všechny,…
Článek
18 absurdních fotek zamilovaných párů
18 absurdních fotek zamilovaných párů Láska s námi dělá divy. Někdy až takové, že jim nikdo kromě nás nerozumí (a možná ani my sami). Jak jinak si vysvětlit tuto snůšku absurdních fotografií, které nedávají vůbec žádný smysl?