Kategorie Rekord

Článek
Výška 2 metry, váha 156 kilo. Jak vypadají ti největší psi světa?
Výška 2 metry, váha 156 kilo. Jak vypadají ti největší psi světa? Pes je nejlepším přítelem člověka. Někdy nám ale tihle čtyřnozí miláčci dokážou pěkně přerůst přes hlavu – a to doslova. Když se největší dánská doga postaví na zadní, je vysoká více než 2 metry! V 90. letech zas žil anglický mastif, který vážil úctyhodných 156 kilo. Pojďte se podívat, jak vypadají největší psi světa.
Článek
Kamila Nývltová napekla neuvěřitelných 525 kilogramů vánočního cukroví. V letošním roce si dala skutečně do těla
Kamila Nývltová napekla neuvěřitelných 525 kilogramů vánočního cukroví. V letošním roce si dala skutečně do těla Zpěvačka Kamila Nývltová, která je také výborná cukrářka a pekařka, letos zdolala svůj osobní rekord. Na zakázku napekla 525 kilogramů vánočního cukroví, což se s jejími loňskými 200 kilogramy cukroví nedá absolutně srovnávat. Jak tato sympatická zpěvačka dodává, letos už s pečením cukroví skončila, ale příští rok se do něj pustí zase.
Článek
Nejvíce účastníků a miliony pro dobrou věc. Běh Wings for Life World Run spojil svět a přepisoval rekordy
Nejvíce účastníků a miliony pro dobrou věc. Běh Wings for Life World Run spojil svět a přepisoval rekordy Osmý ročník charitativního závodu Wings for Life World Run opět pokořil své vlastní rekordy. Na virtuální start se postavilo přes 184 tisíc běžců ze 195 zemí světa, kteří svým výkonem pomohli vybrat více než 4 miliony eur. Kompletní částka poputuje na výzkum, jenž má pomoct těm, kteří sami běhat nemohou, přímo do nadace Wings for Life.
Článek
Kulturistka Heather Connor váží 46 kilogramů. Přesto zvedla 200 kilogramů na mrtvý tah a překonala rekord
Kulturistka Heather Connor váží 46 kilogramů. Přesto zvedla 200 kilogramů na mrtvý tah a překonala rekord Heather Connor z USA je první ženou na světě, která dokázala zvednout čtyřnásobek své tělesné hmotnosti. Přesto šla ve svém osobním rekordu ještě dál. Tato powerlifterka vážící necelých 46 kilogramů uzvedla neuvěřitelných 200 kilogramů na mrtvých tah, a překonala tak 4,4násobek své tělesné hmotnosti.
Článek
Koronavirus v Česku: Celkem 11 984 nově potvrzených případů za úterý 20. října, jde o nejvyšší denní nárůst
Koronavirus v Česku: Celkem 11 984 nově potvrzených případů za úterý 20. října, jde o nejvyšší denní nárůst Epidemie koronaviru v Česku zaznamenala nelichotivý rekord. V úterý 20. října v tuzemsku přibylo dalších 11 984 potvrzených případů koronaviru. Jde přitom o nejvyšší denní nárůst infikovaných osob od začátku epidemie covidu-19.